Naujas sukčiavimo būdas keliuose

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Naujas sukčiavimo būdas keliuose

Standartinė Robertas » 31 Kov 2012, 15:07

Šis būdas plinta Rusijoje pasitaikė keli atvejai ir Latvijoje.
Du susitarę žmonės, tai daro anksti ryte, kai mažai gatvėje žmonių. Vienas perėjoje šoka ant pravažiuojančio automobilio kapoto ir imituoja avariją. Kitas tuo metu siūlo susitarti su vairuotoju. Vairuotojas lengvo šoko būsenoje dažnai atiduoda visus pinigus, kad nebūtų registruojamas įvykis ir neturėti reikalų policija.


Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Naujas sukčiavimo būdas keliuose

Standartinė aleks » 31 Kov 2012, 19:38

videoregistratoriai tik pades siuo atveju
Vartotojo avataras
aleks
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 24 Bal 2009, 17:58
Miestas: Vilnius
Automobilis: Skoda Yeti

Re: Naujas sukčiavimo būdas keliuose

Standartinė nartelis » 31 Kov 2012, 21:07

Gal kokie metai, kai video registratorių naudoju :) . Vietos jis daug neužima :D
Padėjo vieną kart, kai kažkoks ,,gonščikas " draudžiamoj vietoj aplenkęs prieš pat nosį mojo į savo vietą, o aš buvau priverstas mint ant stabdžių ir signalo. Tik kažkodėl jis niekur toliau nenuvažiavo ir sustojus prie šviesoforo ir paklausus kodėl jis taip pasielgė, pilietis susiparino ir paskambinęs policijos budėtojui apie mane pribūrė nebūtų dalykų. Teko parodyti video įrašą ir viska išsisprendė mano naudai. Tarp kitko buvo pusė aštuntos ryto sausio mėnesį, taigi pilnai tamsu, tad jo automobilio numerio neįsidėmėjau. Aišku,po to keletą kartų teko tą automobilį matyti, tai, kaip supratau iš paskutiniųjų stengėsi laikytis KET. :)
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Naujas sukčiavimo būdas keliuose

Standartinė aleks » 02 Bal 2012, 21:25

nartelis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Gal kokie metai, kai video registratorių naudoju :) . Vietos jis daug neužima :D ... ...

jo, trugdyt netrugdo, o naudos yra... pas mane tai jau kokie 4metai tabalojasi :D tai vienas tai kitas, karts nuo karto atsinaujinu nes dydziai mazeja o kokybe gereja :)
Vartotojo avataras
aleks
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 24 Bal 2009, 17:58
Miestas: Vilnius
Automobilis: Skoda Yeti


Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron