Galiūnas Ž. Savickas persėdo į Vienatūrį Fiat Freemont

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

Galiūnas Ž. Savickas persėdo į Vienatūrį Fiat Freemont

Standartinė Robertas » 21 Vas 2014, 16:08

Paveikslėlis
Galiūno ir stipriausio lietuvio Žydrūno Savicko pasiruošimas svarbiausiems sezono startams priartėjo prie finišo. Jau kitą trečiadienį, vasario 26 d., sportininkas išvyksta į JAV kovo pradžioje vyksiantį prestižinį galiūnų turnyrą „Arnold‘s Strongman Classic“, kuriame dalyvaus jau 10 kartą. Kovo pabaigoje Ž. Savicko laukia pasaulio galiūnų čempionatas.

Ž. Savickas pasakojo, kad varžyboms yra pasiruošęs gerai ir jaučiasi kovingai. Jis teigė kaip ir visuomet sau keliantis pačius aukščiausius tikslus.

„Prognozuoti savo rezultatus sunku, tačiau pasiruošimo etapas tikrai praėjo sėkmingai. Pagrindiniai pasiruošimo darbai ir treniruotės jau baigtos, netrukus išskrendu į JAV. Žinoma, tikiuosi pačių geriausių rezultatų. Aišku, sėkmė priklauso nuo įvairių aplinkybių, bet visada svarbu pasitikėti savimi“, – sakė Ž. Savickas.

Prieš iškeliaudamas į varžybas Ž. Savickas nusprendė, kad jo gyvenime reikalingos permainos. Todėl triskart Europos ir triskart pasaulio čempionas išsirinko naują automobilį – „Fiat Freemont”.

„Vos tik atvykęs į „Fiat“ saloną pasakiau, kad noriu automobilio, kuris būtų ne tik patogus, dailus ir pasižymintis geromis techninėmis savybėmis, tačiau ir atspindėtų mano asmenybę. Lemiamas veiksnys renkantis „Freemont“ buvo jo praktiškumas. Šis automobilis – erdvus, galingas ir rimtas. Būtent tokio ir norėjau. Gerai, kad įsigijau automobilį prieš kelionę – vienu rūpesčiu mažiau”, – sakė Ž. Savickas.

Sportininkas yra išbandęs įvairių visureigių modelius, o anksčiau važinėjo „Nissan Pathfinder“. Naujasis jo automobilis „Fiat Freemont” Lietuvoje kainuoja nuo 89,76 tūkst. Lt.

„Automobilio, kaip ir bet kokio vertingo dalyko, išsirinkimas negali būti lengvabūdiškas sprendimas. Visada, prieš išsirinkdamas, turiu įsitikinti, kad tai geriausias variantas, atitinkantis visus mano poreikius. Erdvus, talpus, ekonomiškas, tinkamas išvykoms su šeima – „Freemont“ yra tarsi sukurtas specialiai man“, – pabrėžė sportininkas.


Smulkaiu apie automobilį: Fiat Freemont
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex) Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex)SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Padėkojo: 35 kartus
Gavęs padėkų: 42 kartus
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Seat Alhambra 1,9TDI 81KW

Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]