VW Sharan vanduo salone - help!!!

Klausk !

VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Aras » 24 Sau 2012, 21:16

Sveiki. Turiu problema su savo sharanu - kai lyja lietus arba sninga i salona pradeda laseti vanduo is po prietaisu skydelio. Gal kas susiduret su sia problema ?
Aras
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 24 Sau 2012, 19:28
Miestas: Kaunas

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė sagitar4569 » 24 Sau 2012, 21:22

gali būti kad po kapotu uzsikise vandens nubegimo latakai, ir siulyciau bedoos ieskoti ten, ir kurioje puseje bega vairuotojo ar keleivio?
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Aras » 24 Sau 2012, 21:26

kad uzsikimse nubegimo latakai tai aisku, bet kur juos surasti ? O bega abiejose pusese, gal keleivio puseje siek tiek daugiau...
Aras
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 24 Sau 2012, 19:28
Miestas: Kaunas

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Tomas » 24 Sau 2012, 21:37

Aras (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki. Turiu problema su savo sharanu - kai lyja lietus arba sninga i salona pradeda laseti vanduo is po prietaisu skydelio. Gal kas susiduret su sia problema ?

Niekas niekur neuzsikimse. Pats turejau tokia problema, kai tik nusipirkau Galaxy. Kruvinom rankom, bet pavyko pasalint. Ir dar keliems pagelbejau su patarimais.
Uz saugiklines kaireje puseje, auksciau, yra tokia "technologine" skyle, kuri gamykloje uzklijuota lipnia juosta (ta juoda, gerai limpancia) ir per laika ji atsiklijavus. Nusiardzius po vairuotojo kojom, ta plastames, issitraukus saugikline lauk, kiek eina , atsilupus sone ta garso izoliacine medziaga, pasisvietus prozektorium ar kazkuo, ta skyle galima pamatyt. Sunkiai uzkisus ranka su skudur pavilgytu acetone, nuriebinam kiek imanoma ta vieta ir isideje i silikono pistoleta nauja tubele gero silikono, beveik puse jo isstumiam i ta skyle ir aplink ja. Iszdziuvus siek tiek, viska surenkam atvirkstine tvarka. Man padejo, padejo ir draugui, ir dar kazkam.
Susitikus butu lengviau parodyt, negu man , nelabai kompu rastingam viska aiskiai aprasyt..... :tmi:
Paskutinį kartą redagavo Tomas 24 Sau 2012, 22:36. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Aras » 24 Sau 2012, 21:41

Dekui uz info, bandysiu savaitgali ardyti.
Aras
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 24 Sau 2012, 19:28
Miestas: Kaunas

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė sagitar4569 » 24 Sau 2012, 21:48

tiesa man panašiai buvo kai ieškojau kodėl vectrai po kojom šlapią :)
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Tomas » 24 Sau 2012, 21:49

Aras (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Dekui uz info, bandysiu savaitgali ardyti.

Kuriam Kauno kampe ardysi? Gal iseitu man privaziuot, parodyt ir patart... |(
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Aras » 24 Sau 2012, 21:59

siaures pr. garazuose, bet dar tiksliai nezinau....
Aras
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 24 Sau 2012, 19:28
Miestas: Kaunas

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė kurinys » 02 Bir 2012, 10:28

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Aras (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki. Turiu problema su savo sharanu - kai lyja lietus arba sninga i salona pradeda laseti vanduo is po prietaisu skydelio. Gal kas susiduret su sia problema ?

Niekas niekur neuzsikimse. Pats turejau tokia problema, kai tik nusipirkau Galaxy. Kruvinom rankom, bet pavyko pasalint. Ir dar keliems pagelbejau su patarimais.
Uz saugiklines kaireje puseje, auksciau, yra tokia "technologine" skyle, kuri gamykloje uzklijuota lipnia juosta (ta juoda, gerai limpancia) ir per laika ji atsiklijavus. Nusiardzius po vairuotojo kojom, ta plastames, issitraukus saugikline lauk, kiek eina , atsilupus sone ta garso izoliacine medziaga, pasisvietus prozektorium ar kazkuo, ta skyle galima pamatyt. Sunkiai uzkisus ranka su skudur pavilgytu acetone, nuriebinam kiek imanoma ta vieta ir isideje i silikono pistoleta nauja tubele gero silikono, beveik puse jo isstumiam i ta skyle ir aplink ja. Iszdziuvus siek tiek, viska surenkam atvirkstine tvarka. Man padejo, padejo ir draugui, ir dar kazkam.
Susitikus butu lengviau parodyt, negu man , nelabai kompu rastingam viska aiskiai aprasyt..... :tmi:


Sveiki.

Ta pati problema mano VW Sharan 1996 m. 2 l benzinas+dujos.
Tik bega desineje, keleivio puseje ir gana zenkliai per liuti ypac.
Ar cia ta pati problema ir reikia klijuoti vairuotojo puseje - ar ir keleivio puseje yra tokia skyle?

Aciu uz atsakyma.
VW Sharan 2 l benzinas
kurinys
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 72
Užsiregistravo: 16 Sau 2011, 14:31

Re: VW Sharan vanduo salone - help!!!

Standartinė Tomas » 02 Bir 2012, 12:41

pas tamsta gali buti kitas atvejis. Kadangi per liuti tik slampa keleivio puse, tai mano manymu, po kapotu uzsikimse abi drenazo skyles, ko pasekoje vanduo nuteka per salono filtra, per peciuka i salona, tiksliau i vairuotojo puse.
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Kitas

Grįžti į VW techniniai klausimai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron