VW Sharan 1996m.-2000m.

PaveikslėlisSharan, Touran, Caddy, Routan, T4, T5

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė Energetikas » 08 Gru 2012, 09:38

romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):penki tai penki ltr, as isitikines, kad su lietuviska saliarka valgytu 6ltr.
Anglyne ar vokieciuose pats zinai kokia kuro kokybe, uztai tiek ir valgo, dabar bus proga su lietuviska pasivazinet - ir salcio pamatysi ir sniego, ir ledo.Idomu butu suzinoti lietuviskus parodymus. :)
Vokieciuose ir olanduose man benzo valgydavo apie 1,5ltr maziau, negu Lietuvoje.Tokie faktai. :)

Apie kuro kokybe uzsienyje ir Lietuvoje nesenai rode laida, berods per autopilota. Prisipyle Statoil, Neste, kazkur Vokietijoje gal, ir dar kazkur.... Vienu zodziu 5 meginius paeme ir nuveze i laboratorija - geriausia kuro kokybe buvo Neste, o kiti irgi ne ka atsiliko. Lyg ir norejo paneigti mita, kad uzsienyje geresne kuro kokybe...nezinau kiek tame yra teisybes... :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė scupas » 10 Gru 2012, 01:07

Ten laida buvo "NEVIENAS KELYJE" ir ji apie benza buvo. Vaziavau pasikroves, tik su trim is galimu 7 sedyniu.
Faktas kad nuo daug ko priklauso kuro sanaudos, bet tj nera kaip teorema kad visi taip vazineja. Esu jaunas bet nesu tas keliu ereilis, atsistojes ant greicio pedalo :) galbut delto galiu pasigirti kad taupus mano sharan'as.
Tikiuosi kad per nepilnus metus saliarka nesublogo :D nes vasario menesi vaziavau is pnvz i uk ir buvau prisileides ~60l (zinau telpa 70l) ir paskui pyliausi kuro Vokietijoj dar nepasiekes Magdeburgo. 4 zmones, kekvienas po dvi tases isidejes + bulviu maisas cepelinam :D ir tikrai nekvepiejo 6l. Puste ir slidu buvo iki mokamo lenkijos kelio, paskui tik Vokietijoj vel ant kelio sniego buvo.
VW Sharan 1.9TDI (81kw) 97m
scupas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 07 Kov 2012, 22:28
Miestas: Nottingham

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė romas » 10 Gru 2012, 09:09

scupas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ten laida buvo "NEVIENAS KELYJE" ir ji apie benza buvo. Vaziavau pasikroves, tik su trim is galimu 7 sedyniu.
Faktas kad nuo daug ko priklauso kuro sanaudos, bet tj nera kaip teorema kad visi taip vazineja. Esu jaunas bet nesu tas keliu ereilis, atsistojes ant greicio pedalo :) galbut delto galiu pasigirti kad taupus mano sharan'as.
Tikiuosi kad per nepilnus metus saliarka nesublogo :D nes vasario menesi vaziavau is pnvz i uk ir buvau prisileides ~60l (zinau telpa 70l) ir paskui pyliausi kuro Vokietijoj dar nepasiekes Magdeburgo. 4 zmones, kekvienas po dvi tases isidejes + bulviu maisas cepelinam :D ir tikrai nekvepiejo 6l. Puste ir slidu buvo iki mokamo lenkijos kelio, paskui tik Vokietijoj vel ant kelio sniego buvo.


taupus tai taupus, dziaugtis reikia :)
Lauksim Lietuvisku parodymu......... :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė mutis » 16 Gru 2012, 21:04

scupas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ten laida buvo "NEVIENAS KELYJE" ir ji apie benza buvo. Vaziavau pasikroves, tik su trim is galimu 7 sedyniu.
Faktas kad nuo daug ko priklauso kuro sanaudos, bet tj nera kaip teorema kad visi taip vazineja. Esu jaunas bet nesu tas keliu ereilis, atsistojes ant greicio pedalo :) galbut delto galiu pasigirti kad taupus mano sharan'as.
Tikiuosi kad per nepilnus metus saliarka nesublogo :D nes vasario menesi vaziavau is pnvz i uk ir buvau prisileides ~60l (zinau telpa 70l) ir paskui pyliausi kuro Vokietijoj dar nepasiekes Magdeburgo. 4 zmones, kekvienas po dvi tases isidejes + bulviu maisas cepelinam :D ir tikrai nekvepiejo 6l. Puste ir slidu buvo iki mokamo lenkijos kelio, paskui tik Vokietijoj vel ant kelio sniego buvo.


Blogai zinai pas tave tikrai ne 70litru bakas :P na nebent tavo bus isskirtinis kuo as suabejociau ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mutis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 17:08
Miestas: Panevezys
Automobilis: Vw sharan 98m.

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė lukoshius » 20 Gru 2012, 19:08

Sveiki, turiu problema su VW Sharanu. Maniskis 1996m 1,9TDI 66kw.
Problema tokia, kad imeti begi, spaudi gaza o masina vos juda, traukos nera. Kelis kartus papompuoji gaza, tada atsigauna ir vel vaziuoja. Kad ir is trecio jungi i ketvirta ir vel tas pats. Dariau jau diagnostika, sake kuro siurblys, pakeiciau siurbli, kuro filtra. Niekas nepasikeite! Gal kas susiduret su panasia problema?
Nebezinau ka ir daryti, padekit!
lukoshius
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 20 Gru 2012, 19:02
Miestas: Vilnius
Automobilis: VW Sharan

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė romas » 20 Gru 2012, 22:28

lukoshius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki, turiu problema su VW Sharanu. Maniskis 1996m 1,9TDI 66kw.
Problema tokia, kad imeti begi, spaudi gaza o masina vos juda, traukos nera. Kelis kartus papompuoji gaza, tada atsigauna ir vel vaziuoja. Kad ir is trecio jungi i ketvirta ir vel tas pats. Dariau jau diagnostika, sake kuro siurblys, pakeiciau siurbli, kuro filtra. Niekas nepasikeite! Gal kas susiduret su panasia problema?
Nebezinau ka ir daryti, padekit!


teks kreiptis i Idaliu is Panevezio.
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė lukoshius » 21 Gru 2012, 01:09

romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
lukoshius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki, turiu problema su VW Sharanu. Maniskis 1996m 1,9TDI 66kw.
Problema tokia, kad imeti begi, spaudi gaza o masina vos juda, traukos nera. Kelis kartus papompuoji gaza, tada atsigauna ir vel vaziuoja. Kad ir is trecio jungi i ketvirta ir vel tas pats. Dariau jau diagnostika, sake kuro siurblys, pakeiciau siurbli, kuro filtra. Niekas nepasikeite! Gal kas susiduret su panasia problema?
Nebezinau ka ir daryti, padekit!


teks kreiptis i Idaliu is Panevezio.


Jei nesunku gal ka nors konkreciau, koki kontakta?
lukoshius
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 20 Gru 2012, 19:02
Miestas: Vilnius
Automobilis: VW Sharan

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė Energetikas » 21 Gru 2012, 07:38

Sioje temoje rasi: post10330.html#p10330
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė Tomas » 21 Gru 2012, 22:06

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sioje temoje rasi: post10330.html#p10330

Va, vel reiktu like mygtuko..... |(
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Sharan 1996m.-2000m.

Standartinė scupas » 25 Gru 2012, 14:30

mutis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
scupas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ten laida buvo "NEVIENAS KELYJE" ir ji apie benza buvo. Vaziavau pasikroves, tik su trim is galimu 7 sedyniu.
Faktas kad nuo daug ko priklauso kuro sanaudos, bet tj nera kaip teorema kad visi taip vazineja. Esu jaunas bet nesu tas keliu ereilis, atsistojes ant greicio pedalo :) galbut delto galiu pasigirti kad taupus mano sharan'as.
Tikiuosi kad per nepilnus metus saliarka nesublogo :D nes vasario menesi vaziavau is pnvz i uk ir buvau prisileides ~60l (zinau telpa 70l) ir paskui pyliausi kuro Vokietijoj dar nepasiekes Magdeburgo. 4 zmones, kekvienas po dvi tases isidejes + bulviu maisas cepelinam :D ir tikrai nekvepiejo 6l. Puste ir slidu buvo iki mokamo lenkijos kelio, paskui tik Vokietijoj vel ant kelio sniego buvo.


Blogai zinai pas tave tikrai ne 70litru bakas :P na nebent tavo bus isskirtinis kuo as suabejociau ;)


Mano tas kuris neisskirtinis su 70l :P pilant bandyk nuorint baka, o ce pasitikrinimui http://automobilio.info/Volkswagen/Sharan/
VW Sharan 1.9TDI (81kw) 97m
scupas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 07 Kov 2012, 22:28
Miestas: Nottingham

AnkstesnisKitas

Grįžti į Volkswagen

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck], Google [Bot]