"VW Group“ visame pasaulyje atšauks 11 mln. automobilių

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Kokia Jūsų nuomonė?

Skandalas
2
33%
VW sutvarkys problemą
1
17%
VW daugiau nepasitikėsiu
1
17%
Išpūstas burbulas
2
33%
 
Viso balsų : 6

"VW Group“ visame pasaulyje atšauks 11 mln. automobilių

Standartinė Robertas » 30 Rgs 2015, 10:31

Naujojo direktoriaus vadovaujama „Volkswagen Group“ kompanija nusprendė atšaukti visus 11 milijonų automobilių, kuriuose galėjo būti sumontuota globalų skandalą sukėlusi, dujų emisijomis manipuliavusi įranga. Toks sprendimas buvo priimtas įmonės aukščiausio rango vadovų pasitarime, pranešė „Reuters“.

Naujasis „Volkswagen“ vadovas Mathiasas Muelleris atskleidė, kad jau parengtas „visapusiškas“ automobilių atšaukimo ir įrangos sutaisymo planas, kuriuo vadovaujantis bus užtikrinta, kad visi, taršos reikalavimų neatitinkantys koncerno automobiliai būtų sutvarkyti. Anot jo, su visais potencialiai netaisyklingą įrangą turinčių automobilių savininkais bus susisiekta „artimiausiomis dienomis“ ir jie bus pakviesti per artimiausius mėnesius pristatyti savo transporto priemones sureguliavimui.
„Volkswagen Group“ planuoja instruktuoti savo mechanikus apie taisymo procedūras kitą mėnesį.

2015 m. rugsėjo 29 d. 15:19 Naujojo direktoriaus vadovaujama „Volkswagen Group“ kompanija nusprendė atšaukti visus 11 milijonų automobilių, kuriuose galėjo būti sumontuota globalų skandalą sukėlusi, dujų emisijomis manipuliavusi įranga. Toks sprendimas buvo priimtas įmonės aukščiausio rango vadovų pasitarime, pranešė „Reuters“. „Volkswagen Group“ visame pasaulyje atšauks 11 mln. automobilių . Naujasis „Volkswagen“ vadovas Mathiasas Muelleris atskleidė, kad jau parengtas „visapusiškas“ automobilių atšaukimo ir įrangos sutaisymo planas, kuriuo vadovaujantis bus užtikrinta, kad visi, taršos reikalavimų neatitinkantys koncerno automobiliai būtų sutvarkyti. Anot jo, su visais potencialiai netaisyklingą įrangą turinčių automobilių savininkais bus susisiekta „artimiausiomis dienomis“ ir jie bus pakviesti per artimiausius mėnesius pristatyti savo transporto priemones sureguliavimui.

„Volkswagen Group“ planuoja instruktuoti savo mechanikus apie taisymo procedūras kitą mėnesį. „Dirbame maksimaliu greičiu ieškodami techninių sprendimų, kuriuos pristatysime mūsų partneriams, klientams ir visuomenei. Mūsų tikslas – kaip įmanoma greičiau informuoti klientus, kad jų automobiliai atitiktų visus reikalavimus. Aš jus užtikrinu, jog „Volkswagen“ skirs visas žmogiškas pastangas klientų, atstovų ir visuomenės pasitikėjimo susigrąžinimui“, - pranešime cituojamas „Volkswagen“ keleivinių automobilių padalinio vadovas Herbertas Diessas. Pranešime taip pat teigiama, kad įmonė nustatys, kur yra visi automobiliai su taršos rodiklius klastojančia įranga, ir pakvies jų savininkus sutvarkymo darbams. Tarp 11 mln. „Dyzelgeitu“ vadinamame skandale „įveltų“ automobilių yra ne vien „Volkswagen“ markės. Jau anksčiau „Audi“ pranešė apie 2,1 mln. taršos rodiklius klastojančių savo transporto priemonių, iš kurių 1,42 milijono važinėja Vakarų Europos keliais. Tarp jų: „A1“, „A3“, „A4“, „A5“, „A6“, „TT“, „Q3“ ir „Q5“ modeliai. „Škoda“ taip pat pranešė apie 1,2 mln. savo mašinų, tačiau nepatikslino, kiek jų yra Europoje. Apie dar 700 tūkst. automobilių su bloga programine įranga pranešė ir „Seat“. Pačių „Volkswagen“ į servisus bus pakviesta 5 mln. lengvųjų automobilių. Kai kurie jų – šeštosios kartos „Golf“, septintosios kartos „Passat“ ir pirmosios kartos „Tiguan“ – buvo gaminami išskirtinai tik su „EA189“ modelio varikliais, kuriuose ir buvo įdiegta skandalingoji įranga. Jau paskelbta ir tai, kad visuose Europos Sąjungos taršos normą EU6 atitinkančiuose automobiliuose (pvz. naujieji „Golf“, „Passat“, „Touran“) minėtoji įranga nebuvo montuojama.


Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex) Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex)SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3169
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Padėkojo: 34 kartus
Gavęs padėkų: 41 kartus
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Seat Alhambra 1,9TDI 81KW

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]