Vairuotojams skirtos Bosch programėlės

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

Vairuotojams skirtos Bosch programėlės

Standartinė Robertas » 11 Vas 2014, 20:12

Išmaniojo telefono arba planšetinio kompiuterio programėlės (apps) tapo daugelio žmonių kasdienio gyvenimo dalimi. Šiuo metu Bosch siūlo apie dešimt transporto priemonėms skirtų programėlių – pradedant navigacijos pagalba ir baigiant patarimais, kaip pasikeisti dalis. Daugelį programėlių galima atsisiųsti nemokamai iš Google Play Store arba Apple App Store interneto svetainių (skirta iOS produktams).

Fun2drive programėlė. Įsivaizduokite tokią situaciją: važiuojate ir staiga Jūsų automobilio variklis pradeda trūkčioti – štai tada Jums tikrai prireiks nemokamos Bosch Fun2drive programėlės. Naudodami adapterį vairuotojai gali perskaityti ir iššifruoti klaidos kodą per OBD diagnostinę jungtį. Jeigu reikia, galima kreiptis į artimiausią Bosch automobilių dirbtuvę ir iš karto susitarti dėl techninės priežiūros ar remonto. Programėlė taip pat suteikia vairuotojams galimybę apžvelgti pagrindinius variklio duomenis realiu laiku, pavyzdžiui, degalų sąnaudas ir alyvos temperatūrą. Be to, ši programėlė rodo kelionės duomenis – maršrutą ir vidutinį greitį. Kad duomenys būtų persiųsti į vairuotojo išmanųjį telefoną, reikia OBD II Bluetooth adapterio. Šiuo metu Fun2drive galima įsigyti Vokietijoje ir Indijoje, o į Android prietaisą šią programėlę galima atsisiųsti iš Google Play Store interneto svetainės.
Šios programėlės:
Kelio ženklų atpažinimo programėlė.
Stiklų valytuvų programėlė.
Akumuliatoriaus programėlė.
Apklausa apie automobilius.
Lenktynių programėlė
Smulkiau čia:
http://www.bosch.lt/lt/lt/newsroom_17/n ... _37568.php
Programėlė: https://play.google.com/store/apps/deta ... .fun2drive

Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3180
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Padėkojo: 35 kartus
Gavęs padėkų: 42 kartus
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Seat Alhambra 1,9TDI 81KW

Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]