Toyota Picnic 2.2 dyzelis

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Toyota Picnic 2.2 dyzelis

Standartinė Art » 24 Lie 2013, 16:37

Sveiki, ka manote apie auto? Pliusai, minusai. Ar detales brangios, kas dazniausiai genda ir kokia kainos pvz. rinkoje. Esu naujokas vienaturiu rinkoje mazai ismanau. Dekoju.
Art
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 22 Lie 2013, 16:19
Miestas: Vilnius
Automobilis: Zafira 2.0 dyzelis

Re: Toyota Picnic 2.2 dyzelis

Standartinė Energetikas » 25 Lie 2013, 07:08

Art (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki, ka manote apie auto? Pliusai, minusai. Ar detales brangios, kas dazniausiai genda ir kokia kainos pvz. rinkoje. Esu naujokas vienaturiu rinkoje mazai ismanau. Dekoju.

Kokia dar "vienatūrių rinka"? :D Nesiūlyčiau rinktis automobilio, kurio RINKOJE :D pasiūla 10 vienetų: http://auto.plius.lt/skelbimai/naudoti- ... del_id=229
Variklis 2,2 dyzelis o tik 66kW, kaip suprantu čia jis be turbinos :^) Senas "drundalietas" ir tiek, nors turėtų būti patikimas automobilis ;) Greičiausiai šiame forume nelabai yra vairuojančių tokią transporto priemonę, tai ir nuomonių nebus daug. O jei reikia 7-ių vietų tai atkreipk dėmesį, kad net skelbime bijo rodyti tas galines vietas :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Toyota Picnic 2.2 dyzelis

Standartinė sagitar4569 » 25 Lie 2013, 08:14

gali paskaityti ir video pažiūrėti apie picnic, picnic'o temoje spausk o šiaip galvojau apie picnic, bet kai išimi sedynės grindis tampa nelygios čia minusas man asmeniškai :)
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: Toyota Picnic 2.2 dyzelis

Standartinė romas » 25 Lie 2013, 09:47

pries isigyjant voyageri, dairiausi irgi "picnico". Sedynes neissiima! grindys nelygio jas isukus, geriausiai benzas/dujos. Dyzeliams reikia keisti tepalus kas 7t/km (pasiskaitykite gamintojo rekomendacijas atidziai!) Siaip motorai laiko (dyzeliai), vaziuokle kaip ir visu toyotu, nieko pries neturiu.
Vietos mazai, kaip vienaturiui!
cia mano nuomone :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45


Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra