Sklinda gandai apie „Volkswagen“ ir „Fiat Chrysler" aljansą

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

Sklinda gandai apie „Volkswagen“ ir „Fiat Chrysler" aljansą

Standartinė Robertas » 15 Kov 2017, 16:36

„Volkswagen“ vadovas Matthias Muelleris pakurstė gandus apie galimą „Volkswagen“ ir „Fiat Chrysler Automobiles“ (FCA) aljansą, pareiškęs, jog yra pasirengęs dialogui su FCA vadovu Sergio Marchionne, rašo JAV verslo dienraštis „The Wall Street Journal“.

Neatmetu dialogo galimybės“, – per spaudos konferenciją, kuri buvo surengta „Volkswagen“ antradienį pristačius savo 2016 metų veiklos rezultatus, pareiškė M. Muelleris.

„Būtų naudinga, jeigu S. Marchionne savo argumentus pateiktų man, o ne tik jums“, – pareiškė jis reporteriams.

S. Marchionne ragina automobilių sektoriuje siekti konsolidacijos, kurią vadina būdu sumažinti nustatytąsias gamintojų išlaidas. 2015 metais jis atvirai pareiškė apie norą FCA sujungti su „General Motors“ (GM), tačiau GM vadovybė atsisakė svarstyti tokią galimybę.

Praėjusią savaitę S. Marchionne vėl iškėlė šį klausimą ir pareiškė, kad FCA ir toliau laiko GM labiausiai priimtina susijungimo kandidate.

Jis taip pat pažymėjo, kad Prancūzijos automobilių gamintojos „PSA Group“ sprendimas įsigyti GM Europos verslą „Adam Opel“ padarys spaudimą „Volkswagen“ ir paskatins Vokietijos automobilių milžinę apsvarstyti galimybę derėtis su FCA dėl susijungimo.
Tačiau M. Muelleris pareiškė manąs, kad „PSA Group“ ir „Opel“ sandoris „Volkswagen“ nepadarys jokio poveikio.

Vis dėlto naujausi „Volkswagen“ vadovo pareiškimai rodo, kad jo pozicija dėl FCA pastarosiomis dienomis šiek tiek pasikeitė, rašo „The Wall Street Journal“.
Pavyzdžiui, per praėjusią savaitę Ženevoje vykusią automobilių parodą M. Muelleris visiškai atmetė bet kokių derybų su S. Marchionne galimybę. Jis tuomet pareiškė, kad Vokietijos automobilių gamintoja „turi ką veikti“, ypač atsižvelgiant į dyzelinio skandalo padarinius ir planus kurti naujas skaitmenines technologijas ir elektromobilius

Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3116
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra