Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Sprendžiame visus gedimus čia :headbang:

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 03 Kov 2016, 09:19

Va tame ir reikalas kad karštos ir priekyje ir gale. Pečius naujas įdėtas. O dėl pompos nežinau kokią įdėjo nežinau. Keitė per praėjusias vėlykas labai skubiai reikėjo tai įdėjo ką galėjo rasti tą idėjo. Reiks gryžus iš darbo dar pabandyti. Man toks jausmas kad kažkur tiesiog yra daug oro.
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 03 Kov 2016, 18:22

dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Va tame ir reikalas kad karštos ir priekyje ir gale. Pečius naujas įdėtas. O dėl pompos nežinau kokią įdėjo nežinau. Keitė per praėjusias vėlykas labai skubiai reikėjo tai įdėjo ką galėjo rasti tą idėjo. Reiks gryžus iš darbo dar pabandyti. Man toks jausmas kad kažkur tiesiog yra daug oro.

Jeigu salono peciuko slangos is variklio skyriaus karstos,tai tik peciukas kaltas ..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 03 Kov 2016, 18:46

Kestas86 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Va tame ir reikalas kad karštos ir priekyje ir gale. Pečius naujas įdėtas. O dėl pompos nežinau kokią įdėjo nežinau. Keitė per praėjusias vėlykas labai skubiai reikėjo tai įdėjo ką galėjo rasti tą idėjo. Reiks gryžus iš darbo dar pabandyti. Man toks jausmas kad kažkur tiesiog yra daug oro.

Jeigu salono peciuko slangos is variklio skyriaus karstos,tai tik peciukas kaltas ..

Tai nori pasakyti kad naujai įdėtas pečius kaltas? :)
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 03 Kov 2016, 20:40

dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Kestas86 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Va tame ir reikalas kad karštos ir priekyje ir gale. Pečius naujas įdėtas. O dėl pompos nežinau kokią įdėjo nežinau. Keitė per praėjusias vėlykas labai skubiai reikėjo tai įdėjo ką galėjo rasti tą idėjo. Reiks gryžus iš darbo dar pabandyti. Man toks jausmas kad kažkur tiesiog yra daug oro.

Jeigu salono peciuko slangos is variklio skyriaus karstos,tai tik peciukas kaltas ..

Tai nori pasakyti kad naujai įdėtas pečius kaltas? :)

Tai taip ,jeigu abi slangos karstos kurios i peciuka ateina,vadinasi peciukas uzkimstas yra arba nenusiorina..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 03 Kov 2016, 21:06

Savaitgali vaziuosiu pa drauga. Sake pabandys kazkoki praputima padaryti. Bandysim pakeisti visa antifriza. Paziuresim gal pageres. Jei ne bandysim prie to pacio pakeisti nauja pompa.
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Arvydas65 » 04 Kov 2016, 14:50

Pabandysiu savo trigrašį įkišti. Autodata paišo kad modelyje iki 1997 stovi elektrinis siurbliukas. Modelyje po 1997 stovi : engine coolant heater regulator valve with rear heater. Smegenyse abu jungiami prie 1 kontakto. Bei abejuose variantuose 5 sensoriai. Lauko temperatūros, heater, vidaus temperatūros.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 04 Kov 2016, 14:55

Arvydas65 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Pabandysiu savo trigrašį įkišti. Autodata paišo kad modelyje iki 1997 stovi elektrinis siurbliukas. Modelyje po 1997 stovi : engine coolant heater regulator valve with rear heater. Smegenyse abu jungiami prie 1 kontakto. Bei abejuose variantuose 5 sensoriai. Lauko temperatūros, heater, vidaus temperatūros.

Ir ką iš to gauname? Kad visdėlto jis turi būti?
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 04 Kov 2016, 14:58

Man atrodo logiška jog turi būti elektrinis siurblys, nes... jei mašinoje buvo sumonuota programuojama webasta(ehe... kazkaip ant seatu) vadinasi vandens pompa kuri sukasi nuo variklio aušinimo skysčio nevarinės. Nes kaip kitaip vyks visas šildymo procesas...?
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 04 Kov 2016, 18:25

Pas mane buvo webasto,bet isemiau ..kadangi reikia zvake keisti ir korpusas papuves..,bet.. to papildomo cirkulecinio siurbliuko nebuvo ir nera..antifriza varineja vandens poma sukanti nuo variklio. Ai pas mane buvo ne programuojama ,o nuo daviklio kur isijungia..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 04 Kov 2016, 19:30

Kestas86 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Pas mane buvo webasto,bet isemiau ..kadangi reikia zvake keisti ir korpusas papuves..,bet.. to papildomo cirkulecinio siurbliuko nebuvo ir nera..antifriza varineja vandens poma sukanti nuo variklio. Ai pas mane buvo ne programuojama ,o nuo daviklio kur isijungia..

O pas mane yra tas displeičikas kur susiprogramuoja laikas automatinio įsijungimo.
Man išvis įtarimas yra kad čia kažkokia fignia padaryta su elektra senojo šeimininko. Nes aplink kondiškę prikabinėta rėlių, kažkokių perėjimų perjungimų ir visokių nesamonių.
Žodžiu ryt pabandysim padaryti prapūtimą, jei nieko nesigaus tada bandysiu ieškoti webastos ir ją įsidėti, nors man panašu kad reikia ardyti ir ieškoti papildomo cirkuliacinio siurblio.
Alvydai gal Autodaroje yra shema kur jis randasi? Aš turiu autodatą bet labai tingiu dėl tokio mėlačiaus ją instaliuotis, nebent nebebus kitos išeities..
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

AnkstesnisKitas

Grįžti į Gedimai-pagalba

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra