Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Automobilių tobulinimas :cool:

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė Robertas » 04 Lie 2011, 21:19

Nudažyta :)

Paveikslėlis

Uploaded with ImageShack.us
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė Arnas » 04 Lie 2011, 23:22

Leeeds ;)
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė aurimas.s » 18 Lap 2011, 15:56

Norejau paklaust Roberto ar gerai veikia imontuota parkavimo sistema? Koks modelis? Kur pirkai? O gal is patirties kas nors pasissakys, kokios sistemos veikia geriau, kokios blogiau ar pradeda grybaut po kurio laiko?
Zodz esme tame, kad reikia ir man si daikciuka pasistatyt, tik kazkaip nesinori "sudo" nusipirkt :?:
Pasiziurejau cia http://www.parkavimosistemos.lt/katalogas/ kainos gan nemazos. Rasykit kas ir ir kaip, kurie susiduret jau.
aurimas.s
 

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė Robertas » 18 Lap 2011, 19:24

Sveiki Aurimai,

Taip mano sumontuota parkavimo sistema veikia be problemų :) . Ja tik susimontavau šią vasarą ir dar "neperžiemojau" .Kiti gasdina: va lietus, ledas ir pradeda durniuoti. Lietaus buvo , tai viskas ok , dar ledo nebuvo :D . Bet čia naturalu jei daviklis apledėjas, tai ir mato kliūtį ir signalizuoja.
Šia parkavimo sistemą pirkau pats iš Kinijos pigiausią :$ , o šiuo metu ir tokias pardavinėju auto-detalių parduotuvėje : parkavimo sistemos . Tas kur matai parduotuvėje, jau parduotos , nauja partija bus po 1-2 savaičių. Kas dėl brangesnių , tai man sunku pasakyti nebuvo kaip palyginti .......
P.S. Anksčiau parkuojant kaip ir nebudavo problemų,bet kaip įsistačiau parking system , tai tkrai daug patogiau ir drasiau auto statyti.
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė Tomas » 19 Lap 2011, 10:33

Penki metai su Kitajoncu parktronikais.... Absoliuciai jokiu problemu, bet kuriuo metu laiku...
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė mindaugasj » 16 Gru 2011, 09:20

Labai geras daiktas - buvau į Astra caravan įdėjęs, tai kieme parkuojant - net atgal nežiūrėjau. Laukiu siuntinuko Galaxiui tokio paties
mindaugasj
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 15 Gru 2011, 23:20
Miestas: Kaunas

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė aurimas.s » 30 Gru 2011, 09:54

mindaugasj (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Labai geras daiktas - buvau į Astra caravan įdėjęs, tai kieme parkuojant - net atgal nežiūrėjau. Laukiu siuntinuko Galaxiui tokio paties


Gal galesi imest fotke dezutes, ar koki pavadinima parasyt ar is kur siuntinuko lauki? Pavasari ir as savo Galaxiui greziosiu skyles galiniam bamperi :)
aurimas.s
 

Re: Parkavimo sistemos montavimas (Parking system)

Standartinė Kluonis22 » 23 Geg 2013, 16:44

Nuotraukas ir man įdomu būtų pamatyti :)
Kluonis22
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 23 Geg 2013, 16:10
Miestas: Vilnius
Automobilis: Toyota corrola verso

Ankstesnis

Grįžti į Tiuningas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]

cron