Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Vienatūrių dvikovos :punch:

Kuris geresnis?

Citroen C4 Picasso
5
45%
Ford C-MAX
3
27%
Volkswagen Touran
3
27%
 
Viso balsų : 11

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Energetikas » 03 Vas 2011, 07:06

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Žodžiu, Reno geriausia ir taškas.... :puke:

Kas taip sake, kad geriausia? :D Kai pritruksta argumentu - imames propogandos... :rofl: Beje, ir tokio modelio is viso nezinau :^)
Jei sis akmenukas i mano darza, tai prastai tamsta esi susipazines su forumo zinutemis. Nesiginsiu, esu prijauciantis Renault, apie jas siek tiek ismanau (vis del to beveik desimtmetis stazo), bet niekada nesakiau, kad Renault yra geriausia. Jei tik kiseneje turi pakankamai lituku, tai yra zymiai geresniu auto. Esu cia isvardines nemazai Renault Espace bedu, be abejo ir geruju savybiu. Gal apie kitus modelius mazai mano atsiliepimu, nes mano zinios apie juos skurdokos. Akirati siek tiek praplete Arnas apie Chrysler, bet ir tai tik teoriskai.
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Arnas » 04 Vas 2011, 21:57

Man isore idomiausias Citroen, vidum ne. VW - visiska nuobodybe, bet kaip automobilis turbut nera prasciausias. Bet vistiek nepirkciau. Sau is siu trieju rinkciausi Ford. Gal del to, kad turejau siek tiek jam gimininga automobili - Mazda5, kuris manes nebuvo nuvyles. wasntme:
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Stasiusiukas » 05 Vas 2011, 10:52

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Žodžiu, Reno geriausia ir taškas.... :puke:

Kas taip sake, kad geriausia? :D Kai pritruksta argumentu - imames propogandos... :rofl: Beje, ir tokio modelio is viso nezinau :^)
Jei sis akmenukas i mano darza, tai prastai tamsta esi susipazines su forumo zinutemis. Nesiginsiu, esu prijauciantis Renault, apie jas siek tiek ismanau (vis del to beveik desimtmetis stazo), bet niekada nesakiau, kad Renault yra geriausia. Jei tik kiseneje turi pakankamai lituku, tai yra zymiai geresniu auto. Esu cia isvardines nemazai Renault Espace bedu, be abejo ir geruju savybiu. Gal apie kitus modelius mazai mano atsiliepimu, nes mano zinios apie juos skurdokos. Akirati siek tiek praplete Arnas apie Chrysler, bet ir tai tik teoriskai.

Kaip suprantu, kokie tik automobilai bebūtų, vis tiek yra užkabinamas RENAULT. :^) Šiuo metu diskutuojama ne apie jį. :!:
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Tomas » 05 Vas 2011, 12:15

Na sita mes suprantam Stasiuk...
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Ankstesnis

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra