Anekdotai

Kas netelpa į kitas temas :emo:

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 06 Spa 2010, 16:10

Dienos anekdotas :D

Trys muitininkai bando nuspręsti kokią dovaną padovanoti savo draugui (tai pat muitininkui). Pirmas:
- Gal jam 600 mersą ??
- Eik, tu, jau praeitais metais dovanojom...
- Gal vilą kanaruose ??
- Eeee, jau turi....
- Va!!! Sugalvojau: gal leidžiame jam pabudėti kiaurą parą ??
Kiti
- Tu ką, išprotėjai?!?!?!? TOKIOS brangios dovanos dovanoti negalima !!!!
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 09 Spa 2010, 00:22

Trys šaunus anekdotai savaitgaliui ;):

Į kapines eina nežmoniško ilgio procesija, kokie 15 tūkstančių žmonių, o procesijos priekyje, prieš pat karstą - didžiulis ilgaragis ožys. Praeivis, nustębęs procesijos keistumu, prieina prie vieno iš žmonių, lydinčių karstą:
- Sakykite, o kas čia per ožys?
- Tai puikus ožys, jis mano uošvienę užbadė, va, vežam laidoti.
- Aaaa... Sakykit, gal galite man tą ožį paskolinti nors vienai dienai, aš užmokėsiu?
- Cha, o jūs ką, manot vienas toks norintis? Pasižiūrėkite, į tuos žmones, jie ką, manote, į laidotuves susirinko? Jie eilėje laukia!

***

Vyrukas atvažiuoja motociklu prie Meksikos-Amerikos sienos. Rankose du didžiuliai krepšiai. Muitininkas klausia:
- Kas krepšiuose?
- Pjuvenos.
Muitininkas netiki:
- Lipk nuo motociklo, patikrinsim.
Patikrino - nerado. Kitą dieną vėl tas pat kartojasi. Ir taip tęsiasi keletą metų. Galų gale pakvietė muitininkas vaikiną į barą, pavaišino ir pradėjo maldauti:
- Aš žinau, kad tu vežioji kontrabandą. Viskas liks tik tarp mūsų. Būk žmogus, pasakyk, ką pervežinėji?
- Motociklus.

***

Klasikinė situacija - zaporožietis sankryžoje įsirėžia į 600-inį mersą. Ir kaip reikiant įsirėžia - taip kad mersui net langai suskilinėja. Zaporožietyje sėdintis seniukas nutaria, kad jam jau nėra ką prarasti, griebia DIDELĮ DIDELĮ veržliaraktį, iššoka iš savo mašiniukės, ir pribėgęs prie merso, ima jį daužyti. Daužo smarkiai, sudaužo visas lempas visus stiklus išmuša, visą kėbulą sulamdo... Tuo tarpu merse esantys naujieji rusai tyliai sėdi, ir vaizduoja, kad nieko nepastebi... Seniukas, matydamas, kad novaruskiai į jį nereaguoja, grįžta į savo zapuką ir nuvažiuoja. O merse, po minutę trukusios tylos, vienas novaruskis sako:
- O kas būtų buvę, jei į jį įsirėžę būtume mes?
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 26 Spa 2010, 20:50

Vaikų darželyje darbavosi du elektrikai. Po jų apsilankymo vaikai pradėjo keiktis. Auklėtoja pasiskundė darbininkų viršininkui. Šis pasikviečia vieną elektriką ir bando išsiaiškinti:
- Keikėtės vaikų darželyje?
- Ne, pone viršininke.
- Pasakok, kaip viskas buvo!
- Jonas, pasilipęs ant kopėčių, laidus lituoja, o aš apačioje kopėčias laikau. Tik staiga pajutau, kad lydmetalis laša man tiesiai ant galvos...
- Ir kas tada?
- Aš sakau Jonui: "Pone Jonai, būkite toks malonus, nelašinkite lydmetalio man ant galvos..." :rofl:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Arnas » 26 Spa 2010, 23:50

Citatos:

Paveikslėlis
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 27 Spa 2010, 19:54

Cia tikra blondiniška istorija:

o aš gėdos kiek degalinėj esu apturėjusi..... sustoju prie kolonėlės kuro isipilt, išlipu iš mašinos, ogi kuro bakas kitoj pusėj.... paraustu šoku atgal į mašiną ir apvažiuoju kolonėlę iš kitos pusės, ir ką jūs manot tas bakas vis vien kitoj pusėj blink.gif tada vėl išokus mašinon apsuku mašiną iš kitos pusės ir privažiuoju prie kitos kolonėlės, išlipu..... vajetau gatava žemėn sulyst iš gėdos.... bako vėl nėr..... degalinės operatorius žvengdamas sako gerai nebevark, šlanga ilga pasieks ir taip..... tas raudonis man visą dieną nepraėjo....
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 14 Gru 2010, 00:20

Važiuoja traukinio kupė rusas ir lietuvis. Rusas lietuviškai nė bum bum, lietuvis rusiškai taip pat nieko... Na nuvažiavo gera gabalą kelio, rusas ištraukia butelį baltos, pora stiklinių, lietuvis lašinukų, svogūniukų... Pripila rusas pusė stiklinės lietuviui, pusė sau.
Lietuvis:
- Taip ir padvėsti galima...
Rusas:
- Nu, pa dvesti tak pa dvesti...

**************************************************
Senelė išvirė košę. Ir sako:
- Tam daviau tam daviau.
Priėjusi anūkė klausia:
- Senele ar tu prostitutė? :D
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Arnas » 14 Gru 2010, 23:44

Neblogas desimtukas:

http://www.windingroad.com/articles/lis ... ear-seats/

Patiko Siennos kedes . Tokio navaroto net Voyageryje nera... :D .
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Anekdotai

Standartinė Robertas » 15 Gru 2010, 00:21

Na jo puiku ištiesti kojas :) , tik aišku tai padaryti galima jei 3 eileje nera keleiviu.
Kai peržiurėjau visą dešimtuka ir sugrizus i pirma nuotrauka Mercedes-Benz S-Class sedynes jau "skurdžiai" atrodo :lol:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Anekdotai

Standartinė Tomas » 15 Gru 2010, 21:52

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Neblogas desimtukas:

http://www.windingroad.com/articles/lis ... ear-seats/

Patiko Siennos kedes . Tokio navaroto net Voyageryje nera... :D .

O kur cia anekdotas? :?:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Anekdotai

Standartinė sagitar4569 » 16 Gru 2010, 13:01

Zmona, pries iseidama i darba,sako vaikams:
-Jeigu tevelis is darbo gris girtas,nurenkite ji ir paguldykite miegoti,tik nenuiminekite apatiniu kelnaiciu,ten gyvena driezas-gali ikasti!
Kai motina grizta is darbo,vaikai reportuoja
-Nurengeme,paguldeme,daugiau nera ko bijoti,drieza uzmuseme.kiausinius sudauzeme!!!
:D
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijos apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron