sharano abs bedos | neveikia

Klausk !

sharano abs bedos | neveikia

Standartinė slyvuks » 08 Sau 2012, 22:27

na beda nezinau kas yra neveikia abs staiga po drifinimo ziema pameginau bishki , buvo uzsidegus ir vasara poto veike, diagnostika rodo abs poma bet kai uzkuri abs suveikia poto vel nebeveik dega tai uzgesta abs ir rankinio lempike- issiaiskinau ji dega todel kad beda stabdziu srityje- ne rankinis, davikliu nerodo bedos trosai laisvi diskai kaladeles keistos kame dar gal but gedimas rusu forume skaiciau kad keite ir vistiek taspats gal kam buvo beda panasi diagnostika nepaded istrini ir vel tas pats
slyvuks
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 46
Užsiregistravo: 08 Sau 2012, 22:14
Miestas: kelme
Automobilis: sharan mk2

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė zyliukas » 04 Spa 2016, 22:55

Visu pirma tai abs davikliai po teisybe turetum pamatuoti visu abs davikliu varza, ji turi buti vienoda nepaskysiu kokia dabra bet greiciausiai nus kazkuris abs daviksli nusproges ir tiek, man tas pats buvo ir dabar yra kartais pravaziuoju pro bala uzsidage tai uzgesta aisku su laidais gali buti davikliu kad trumpune bet pries puse metu elektrikai iskiso ta fiske :D pasake kuri ji pakeite ir vel tas pats svarbiausia jei pirksi ji nepirk pigiausio nes po kiek laiko vel gryba pjaus o jei kazkuris pjauna gryba tai uzsidegs gal uzges na visko pasitaiko
zyliukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 04 Spa 2016, 22:18
Miestas: Siauliai
Automobilis: VW Sharan

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė zyliukas » 04 Spa 2016, 22:57

o del blogo nemanau nebent jis pas tave su rugsti aplietas
zyliukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 5
Užsiregistravo: 04 Spa 2016, 22:18
Miestas: Siauliai
Automobilis: VW Sharan

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė RRRobertas » 17 Bal 2018, 00:25

slyvuks (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):na beda nezinau kas yra neveikia abs staiga po drifinimo ziema pameginau bishki , buvo uzsidegus ir vasara poto veike, diagnostika rodo abs poma bet kai uzkuri abs suveikia poto vel nebeveik dega tai uzgesta abs ir rankinio lempike- issiaiskinau ji dega todel kad beda stabdziu srityje- ne rankinis, davikliu nerodo bedos trosai laisvi diskai kaladeles keistos kame dar gal but gedimas rusu forume skaiciau kad keite ir vistiek taspats gal kam buvo beda panasi diagnostika nepaded istrini ir vel tas pats


pas mane ta pati beda, trukes abs ziedas.
RRRobertas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 17 Bal 2018, 00:09
Miestas: Klaipeda
Automobilis: sharan

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė greimas » 22 Bir 2018, 02:17

Turi mano Sharanas irgi panašią bėdą. Gal žinot kame gali būti bėda? Kur Vilniuje galiu normalią diagnostiką atlikti?
greimas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 03 Geg 2018, 23:16
Miestas: alytus
Automobilis: sharanas

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė Robertas » 27 Bir 2018, 10:09

greimas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Turi mano Sharanas irgi panašią bėdą. Gal žinot kame gali būti bėda? Kur Vilniuje galiu normalią diagnostiką atlikti?


Vilniuje kreipkis į MEGAMESTA servisą
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė naskaras » 27 Bir 2018, 23:18

greimas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Turi mano Sharanas irgi panašią bėdą. Gal žinot kame gali būti bėda? Kur Vilniuje galiu normalią diagnostiką atlikti?

Buvau turėjęs bėdų del ABSo, pastoviai degdavo, stabdant jausdavosi, kad neveikia, tai pasirodo tiesiog daviklis parėjęs. Tai buvau ištraukęs saugiklį, nes tų daviklių kainos kosminės, nebuvo už ką nusipirkti. Bet aišku ir pats abs'as dingo :D
Dėl serviso tai gali čia bandyt važiuoti, padarys normalią diagnostiką:
Toptis, Ateities g. 21A, Vilnius (+370 607 78081)
naskaras
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 30 Kov 2018, 03:31
Miestas: vilnius
Automobilis: Opel Zafira 2008m

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė Kestas86 » 28 Bir 2018, 09:43

5e pas betka kas turi diagnostika,prisijungs ir pasakys kuris ratas grybauja..ar abs blokas..nera gi stebuklu su tom masinom .. :geek: daviklis iki 20e galima gauti ir pigiau jei didmenine kaina..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: sharano abs bedos | neveikia

Standartinė ldalius » 29 Bir 2018, 17:41

priekiniai davikliai prasideda nuo 12 eurų, galiniai nuo 16. Brangu?
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis


Grįžti į VW techniniai klausimai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron