Slapia po vairuotojo kojom.

Sprendžiame visus gedimus čia :headbang:

Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Tomas » 26 Vas 2017, 19:15

Vakar, siurbliuodamas masina, pastebejau balą, po pedalais. Anksciau to tikrai nebuvo, nes valydamas vidu visada pasiziuredavau. Speju kad vanduo, nes tikrai ne langu skystis, tikrai ne antifryzas. Is kur galejo patekt? Gal kokie pamastymai butu? Alhambra 2003 metu....
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė ldalius » 26 Vas 2017, 19:21

iki vasaros išdžius :D

Pas mane irgi turėtų būt šlapia, nes snieguotų batų neturiu mados purtyt juos daužydamas į slenksčius - mašina man tarnauja, o ne aš jai
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Tomas » 26 Vas 2017, 19:25

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):iki vasaros išdžius :D

Pas mane irgi turėtų būt šlapia, nes snieguotų batų neturiu mados purtyt juos daužydamas į slenksčius - mašina man tarnauja, o ne aš jai

TIKIUOSI.... IR TIKRAI NE NUO KOJU, NES TIKRAI TIEK SNIEGO NEBUVO, KAD TOKIA BALA SUSIDARYTU.... :D
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė andrius » 26 Vas 2017, 19:39

tapati beda kaip senuju,gali but pro stoike kur buna uzklijuota,per kapoto troso guma,arba dar buna ant stakano uzklijuota ir uzdazyta izoliacija ir po ja skyle yra panasiai 10mm ir per ten patenka vanduo i salona jai tos izoliacijos nera,teko susidurt,uzsandarinau ir sausa salone
Seat Alhambra 1.9tdi 85kw 2001metai
Vartotojo avataras
andrius
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 25 Spa 2012, 15:46
Miestas: kaunas
Automobilis: SEAT ALHAMBRA 2001metu 1.9tdi 85kw

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Arvydas65 » 26 Vas 2017, 22:51

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Vakar, siurbliuodamas masina, pastebejau balą, po pedalais. Anksciau to tikrai nebuvo, nes valydamas vidu visada pasiziuredavau. Speju kad vanduo, nes tikrai ne langu skystis, tikrai ne antifryzas. Is kur galejo patekt? Gal kokie pamastymai butu? Alhambra 2003 metu....

Pasižiūrėk po sėdyne. Jei sausa pasisekė. Pačiam buvo sustojau per lietų priekis į kalniuką. Gryžtu namo o po to apsižiūriu po kojomis šlepsiu. Pasižiūriu po sėdyne o ten per pirštą vandens. Teko ardytis bei vairuotojo pusės veltinį po kojoms atpjauti ir kelias dienas džiovinti. Liga buvo užsikišęs drenažas šalia stiklo. Pagal viską stiklo viršuje yra nesandarus taškas. Prie kurio prieiti problematiška. Dabar pasiklojęs guminį kilimėlį ir vandens pakanka. Auto ne pirmos jaunystės ir veltinio apsauga jau kiaura.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Arvydas65 » 21 Kov 2017, 22:13

Atrodo klydau. Po lietaus radau vandens ir teks lupti posparnį ir burti. O kaltininkas virš šešių metų priekiu į kalniuką stovintis automobilis.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Kestas86 » 21 Kov 2017, 22:51

Arvydas65 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Atrodo klydau. Po lietaus radau vandens ir teks lupti posparnį ir burti. O kaltininkas virš šešių metų priekiu į kalniuką stovintis automobilis.

Ne viena skyle per gyvenima maciau..nu bet sitos nesuprantu..kur cia ji randasi? :lol:
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Arvydas65 » 22 Kov 2017, 00:00

Šiaip ji buvo po kapotu apvali gamyklinė nubėgti vandeniui nuo stiklo. Matyt prapuvo daugiau nei priklauso. Kas juokingiausia kitoje auto pusėje ta skylė buvo savo laiku nuo šiukšlių užakusi ir tebėra apvali. Rytoj nusimsiu posparnį ir pasižiūrėsiu iš priešingos pusės kodėl per elementarų lietų vanduo patenka ant laidų ir nuo jų po kojom.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Arvydas65 » 22 Kov 2017, 13:48

Persiprašau mano foto ne į temą. nusiėmiau papildomą posūkio lemputę ir iš ten skylė tokia ir turi būti. Bėda atrodo apsileidime. Leido pro galinio apiplovimo žarnelės sandarinimą. Kadangi jau anksčiau buvau kažką krapštęsis tai sandarinimas atsidūrė ne salone. Nežinau kokie kiniečiai jį tokį sugalvojo kad jis įdedamas dviem pirštais iš variklio pusės. Gal iš dešimto karto pavyko į vietą įstatyti. Ir tai planuoju tą gumelę papildomai įtvirtinti. Tikroji liga pagal viską ta didžioji plasmasė atskirianti variklį nuo oro paėmimo į saloną.
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Slapia po vairuotojo kojom.

Standartinė Tomas » 22 Kov 2017, 18:59

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Vakar, siurbliuodamas masina, pastebejau balą, po pedalais. Anksciau to tikrai nebuvo, nes valydamas vidu visada pasiziuredavau. Speju kad vanduo, nes tikrai ne langu skystis, tikrai ne antifryzas. Is kur galejo patekt? Gal kokie pamastymai butu? Alhambra 2003 metu....

Pas mane isdziuvo ir kol kas sausa.... Gal tikrai Dalius teisus, buvo nuo sniego prisinese.....?
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Kitas

Grįžti į Gedimai-pagalba

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot], RobertHix