Espace III kuro purkstukai

Viskas apie Renault modelius

Espace III kuro purkstukai

Standartinė ARUNASAS » 20 Sau 2017, 23:26

Sveiki forumieciai,susiduriau su tokia problema. Espace 2,2td reikia keisti kuro purkstukus. Man idomu jeigu juos isimu pats, tai kiek panasiai gali kainuoti ju patikrinimas. Domejausi autolauzyne is safrane 2.2td ,tai po 10 euru uz naudotus,tai galvoju ar savus restauruoti ir kiek tai daugmaz kainuotu ar pirkti kitus. Vienu zodziu zadu imt savo purkstukus lauk,vezt tikrint ir jei imanoma remontuot ar keist kitais. Norejau suzinot kiek tai man kainuotu,veiksmas Taurageje.Dekoju uz info.
ARUNASAS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 21 Gru 2013, 23:04
Miestas: Taurage
Automobilis: RENAULT ESPACE

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė pofke » 21 Sau 2017, 12:49

Kainų nepasakysiu, bet šrotiniai laikys geriau nei remontuoti.
pofke
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 17 Rgp 2014, 19:36
Miestas: Kaunas
Automobilis: P807

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė Kestas86 » 21 Sau 2017, 16:02

Purkstuko patikrinimas bent siauliuose, 1e 50ct ..senus mano siule restauruot vieneta uz 30e ..,tavo restauravimas garantuotai brangiau..,tai as visa komplekta nusipirkau devetu uz 30e ,nuveziau patikrint + 6e ..tai visas komplektas gavos 36e ..restauruoti butu buve 120e ..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė ARUNASAS » 21 Sau 2017, 21:47

Tai va as ir turejau tokiu abejoniu su restauravimu. Su tokiu dalyku neturejau dar reikalu. Rankos nera kreivos manau pats ir pasikeisiu. Tik idomu pries isukant purkstukus sriegi patept hermetiku,ar dedasi kokia poverzle spec,o gal sriegis eina i konusa.Devetus domejausi po 10€ atiduoda. Dabar jau truputi aiskiau. Aciu jums .
ARUNASAS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 21 Gru 2013, 23:04
Miestas: Taurage
Automobilis: RENAULT ESPACE

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė Kestas86 » 21 Sau 2017, 22:32

Jeigu rankos nekreivos,viska galima paciam pasidaryt..
jokiu hermetiku niekas neptepa,dedasi varines saibos..kiekviena kart isemus rekomenduociau naujas sudet..centus kainuoja.
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė ldalius » 22 Sau 2017, 15:28

ARUNASAS (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki forumieciai,susiduriau su tokia problema. Espace 2,2td reikia keisti kuro purkstukus. Man idomu jeigu juos isimu pats, tai kiek panasiai gali kainuoti ju patikrinimas. Domejausi autolauzyne is safrane 2.2td ,tai po 10 euru uz naudotus,tai galvoju ar savus restauruoti ir kiek tai daugmaz kainuotu ar pirkti kitus. Vienu zodziu zadu imt savo purkstukus lauk,vezt tikrint ir jei imanoma remontuot ar keist kitais. Norejau suzinot kiek tai man kainuotu,veiksmas Taurageje.Dekoju uz info.

Nuo kada šiukšlyne pardavinėja gerus purkštukus? Juos tikrina prieš parduodant?
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė ARUNASAS » 22 Sau 2017, 16:54

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
ARUNASAS (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki forumieciai,susiduriau su tokia problema. Espace 2,2td reikia keisti kuro purkstukus. Man idomu jeigu juos isimu pats, tai kiek panasiai gali kainuoti ju patikrinimas. Domejausi autolauzyne is safrane 2.2td ,tai po 10 euru uz naudotus,tai galvoju ar savus restauruoti ir kiek tai daugmaz kainuotu ar pirkti kitus. Vienu zodziu zadu imt savo purkstukus lauk,vezt tikrint ir jei imanoma remontuot ar keist kitais. Norejau suzinot kiek tai man kainuotu,veiksmas Taurageje.Dekoju uz info.

Nuo kada šiukšlyne pardavinėja gerus purkštukus? Juos tikrina prieš parduodant?

Na nezinau ar lauzyne jie geri,bet maciau kad yra dar isukti variklyje, ir sake kelis reik tai issuktu. O pries dedant tai butina pasitikrint,kitu atveju rizikuociau.
ARUNASAS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 15
Užsiregistravo: 21 Gru 2013, 23:04
Miestas: Taurage
Automobilis: RENAULT ESPACE

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė ldalius » 22 Sau 2017, 16:59

kiek man klijentai yra atvežę purkštukų iš šiukšlyno, tai realiai dirbo tvarkingai gal 1 iš 5 patikrinus. Čia net nesigilinu į modelį
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Espace III kuro purkstukai

Standartinė pofke » 24 Sau 2017, 18:20

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):kiek man klijentai yra atvežę purkštukų iš šiukšlyno, tai realiai dirbo tvarkingai gal 1 iš 5 patikrinus. Čia net nesigilinu į modelį

Rinkodarą męs suprantam.
pofke
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 17 Rgp 2014, 19:36
Miestas: Kaunas
Automobilis: P807


Grįžti į Techniniai klausimai-atsakymai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]