Partneriai - nuolaidos

Visi klubo reikalai :handshake:

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė Robertas » 22 Gru 2016, 11:14

VaidaRose (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Niekas pastaruoju metu neberašote apie draudimo nuolaidas. Ar jau nebūna tokių?
Ar čia dėl to, kad tapo įprastas ir kainos visur panašios?
Ar gal kad automobilio draudimas internetu dabar jau visiems įprasta, kainos greitai palyginamos ir greitai galima surasti ir nupirkti nežvejojant papildomų nuolaidų?
Aš visada perku IFe privalomąjį draudimą, nes kažkaip visada ten pigiau būdavo, bet galvoju jei bus kažkokių čia pasiūlymų, tai pasinaudočiau.


Pasilyginkite kainas seesam: https://esales.seesam.lt/casco-draudimas/
Jei kaina daugmaž tiks, tai atsiųsiu + nuolaidos koduką, dar keli € nusimuš.
Kontaktuoti AŽ
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė Kestas86 » 23 Gru 2016, 21:19

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
VaidaRose (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Niekas pastaruoju metu neberašote apie draudimo nuolaidas. Ar jau nebūna tokių?
Ar čia dėl to, kad tapo įprastas ir kainos visur panašios?
Ar gal kad automobilio draudimas internetu dabar jau visiems įprasta, kainos greitai palyginamos ir greitai galima surasti ir nupirkti nežvejojant papildomų nuolaidų?
Aš visada perku IFe privalomąjį draudimą, nes kažkaip visada ten pigiau būdavo, bet galvoju jei bus kažkokių čia pasiūlymų, tai pasinaudočiau.


Pasilyginkite kainas seesam: https://esales.seesam.lt/casco-draudimas/
Jei kaina daugmaž tiks, tai atsiųsiu + nuolaidos koduką, dar keli € nusimuš.
Kontaktuoti AŽ

Is smalsumo paziurejau kiek man kainuotu. 95 eurai metams plius 5 e ..po eismo ivikio nutempimas jei nori :@ ..tiek prasydavo pries 7 metus kai klevas buvau ir drausdavau masina savo vardu..dabar draudziuos perpus pigiau su nutempimu po eismo ivikio...ir yra kas draudziasi siame draudime? :O Neturiu nuobaudu,nera buve eismo ivikiu.. :x
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė nartelis » 23 Gru 2016, 22:07

Draudimo ieškau eldraudoj. Ten paprastai kokius 5 išmeta su pasiūlymais. Kai ten pasiknaisioju, paprastai man parašo arba paskambina ir tada prasideda derybos-kiek nusideriu tiek mano :D
Vasarą privalomu draudimu draudžiau be apribojimų (žalias lapas ant galo), tai pabrango gal 20 eurų (mokėjau 60 vietoj 40, nepamenu dabar koks draudimas. Polisas automobily likęs), o kasko vietoj 14 eurų kas mėnesį moku ,,net" 19 (čia IF ir tas pats nulinis variantas) :)
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė Kestas86 » 23 Gru 2016, 22:15

Man asmeniskai kai klevas buvau tai IF pigiausia draudima duodavo..dabar ergo jau eile metu draudziuos..kaskuriais metais lietuvos draudimas akcija dare..tai ten buvo pigiau..,bet siaip tai if ir ergo..,bet pries draudziantis verta per visus draudimus pereit..gali kainas tada palygint ir dar pasideret ..:)
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė Vienatinis » 24 Gru 2016, 12:29

Kokį klevui labiausiai patartumėt draudimą imt?
Vartotojo avataras
Vienatinis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 24 Gru 2016, 12:26
Miestas: Kaunas
Automobilis: Sharan

Re: Partneriai - nuolaidos

Standartinė Kestas86 » 25 Gru 2016, 21:16

Vienatinis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kokį klevui labiausiai patartumėt draudimą imt?
IF man atrodo pigiausias bus..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Ankstesnis

Grįžti į Klubas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron