Trys viename. Kas susiję ir kaip spręsti?

Paveikslėlis Windstar, Galaxy, Focus C-MAX, S-MAX

Trys viename. Kas susiję ir kaip spręsti?

Standartinė Montis111 » 25 Lap 2016, 08:34

Sveiki.
Problema su Galaxy 2001m., 1.9 tdi., 85kw. Nežinau, ar šios problemos susijusios ir kaip tai spręsti. Važiuojant vis caksi toje vietoje kur yra saugikliai ir įsijunginėja bagažinės apšvietimas. Lemputė, kad durys/bagažinė atsidarinėtų - neužsidega. Įjungus signalizaciją - įsijungia ji ir pradeda kaukti. Gal atrodo, kad bagažinę kas pradaro? Vieną kartą išvis linksma buvo - važiuojant su tais caksėjimais ilgą kelią, pradėjo rūkti dūmai iš tos angos, kur sulenda saugos diržas. Nežinau net kur varyti ją. Elektrikas nieko nerado. Nežinau, ar tos bėdos tarpusavyje susijusios. Gal galit patarti ko imtis?
Montis111
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 08 Rgs 2016, 09:16
Miestas: Tauragė
Automobilis: Ford Galaxy 2001

Re: Trys viename. Kas susiję ir kaip spręsti?

Standartinė ldalius » 25 Lap 2016, 22:44

Gal pasieškok kito elektriko, jei nesupranta kad tau durniuoja komforto blokas arba jis geras, bet jam ateina klaidingas signalas nuo bagažinės dangčio dėl stingančio mikriko spynoje arba bebaigiančių nulūžt laidų tarp kapoto ir kebulo. Tik nesupratau prie ko dūmai iš vidurinės stoikės, kur išlenda diržas?
Signalizacija irgi kauks, jei iš komforto bloko matys atidarytą kapotą.
Arba tau galbūt kažkur trumpina laidai slenkstyje šalia vairuotojo sėdynės, kur praeina visas laidynas iš priekio į galinę mašinos dalį
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Trys viename. Kas susiję ir kaip spręsti?

Standartinė Montis111 » 26 Lap 2016, 09:02

Aš irgi mąstau apie kitą elektriką, nes, kaip supratau, viskas čia susiję. Sakė slenksčius buvo nusiardęs, laidai geri ir viskas ten tvarkoj. Dūmai iš kur - neįsivaizduoju, bet buvo pilna mašina, vadinasi, kažkas degė. Bet dabar dar galvoju, gal dėl bagažinės dangčio pati spyna kalta ir nuo vibracijos jai atrodo, kad bandoma atidaryti bagažinė?
Montis111
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 08 Rgs 2016, 09:16
Miestas: Tauragė
Automobilis: Ford Galaxy 2001

Re: Trys viename. Kas susiję ir kaip spręsti?

Standartinė snekis » 07 Bir 2022, 16:28

Montis111 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Aš irgi mąstau apie kitą elektriką, nes, kaip supratau, viskas čia susiję. Sakė slenksčius buvo nusiardęs, laidai geri ir viskas ten tvarkoj. Dūmai iš kur - neįsivaizduoju, bet buvo pilna mašina, vadinasi, kažkas degė. Bet dabar dar galvoju, gal dėl bagažinės dangčio pati spyna kalta ir nuo vibracijos jai atrodo, kad bandoma atidaryti bagažinė?


Labas, tai kur visgi buvo problema?
snekis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 07 Bir 2022, 16:27
Miestas: Vilnius
Automobilis: NER


Grįžti į Ford atsiliepimai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]