Dodge caravan gedimas

Turi klausimą , klausk !

Dodge caravan gedimas

Standartinė Barbar » 14 Spa 2016, 23:28

Sveiki,siandie tapau kaip ir jusu forumo nariu,isigijau dodge caravan,2001 m.3.3 litro benzas-dujos,jau pirkdamas zinojau kad yra keletas problemu,. Pirma,prie sankryzos sustojus spidometras rodo nuo 10 iki 30 km,ir toks pojutis kad nori isijungti begis,nu tipi pradeti vaziuoti,Antra problemaant P variklis pulsiuoja,nelabai,bet jauciasi,pas mane buvo daug auto,bet pirmas amerikonas automatas,gal kas buvo su tuo susidures,is anksto dekoju uz pagalba,meistrai aisku atras,bet tai ir ju laikas ir mano pinigai :D auto siauliuos
Barbar
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 07 Rgs 2016, 11:15
Miestas: SiauliaI
Automobilis: Dodge Caravan

Re: Dodge caravan gedimas

Standartinė Kestas86 » 15 Spa 2016, 08:32

spidometro parodymai greiciausiai pacio skydelio gedimas, o pulsuoja tik ant duju ar ir ant benzino ? Nors jeigu ant parkingo normaliai "automatine sankaba" nelaiko ,tai gal nuo to ir pulsuoja ant laisvu ..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Dodge caravan gedimas

Standartinė Barbar » 16 Spa 2016, 09:29

Pulsiuoja ir ant benzino,buvau pas meistrus,ryt sake atvaziuot,gali but dezes daviklis,sake nieko baisaus but neturetu,tiesa vakar truputi prakaitinau i kaima vaziuodamas,lyg ir buvo susitvarke,bet po to vel pradejo. na tel tolkiu smulkmenu yra ka tvarkyt,bet taip masina maloni,kolkas nesigailiu, Tiesa,kai pasakiai apie spidiko gedima,susimasciau,nesu turejas amerikono,ir net apziurinejas kitu,sitas pagal kaina spalva krito i aki,ir nupirkau,tai va,apsuku skydelis,pas mane iki 5,o dabar ziuredamas maciau tik dizelio 5,benzo iki 7 ,gal kas pasakys kur daugiau patyrimo turi,ar tik ne nuo dizelio skydelis
Barbar
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 07 Rgs 2016, 11:15
Miestas: SiauliaI
Automobilis: Dodge Caravan

Re: Dodge caravan gedimas

Standartinė Arvydas65 » 16 Spa 2016, 21:36

Barbar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Pulsiuoja ir ant benzino,buvau pas meistrus,ryt sake atvaziuot,gali but dezes daviklis,sake nieko baisaus but neturetu,tiesa vakar truputi prakaitinau i kaima vaziuodamas,lyg ir buvo susitvarke,bet po to vel pradejo. na tel tolkiu smulkmenu yra ka tvarkyt,bet taip masina maloni,kolkas nesigailiu, Tiesa,kai pasakiai apie spidiko gedima,susimasciau,nesu turejas amerikono,ir net apziurinejas kitu,sitas pagal kaina spalva krito i aki,ir nupirkau,tai va,apsuku skydelis,pas mane iki 5,o dabar ziuredamas maciau tik dizelio 5,benzo iki 7 ,gal kas pasakys kur daugiau patyrimo turi,ar tik ne nuo dizelio skydelis

Pagoglinau ir youtube rodo benzino skydelį 7000 apsukų.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Dodge caravan gedimas

Standartinė Barbar » 20 Spa 2016, 09:25

daviklis pakeistas,gedimas nedingo,gal pas ka yra minciu
Barbar
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 07 Rgs 2016, 11:15
Miestas: SiauliaI
Automobilis: Dodge Caravan


Grįžti į Chrysler, Dodge techniniai klausimai-atsakymai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra