Renkuosi vienatūrį šeimai

Vienatūrių dvikovos :punch:

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė bau » 21 Bir 2016, 00:32

Turiu tą pačią problemą. Šeima gausėja - reikia naujo auto (turi tilpti trys kėdutės). Vienatūrio dar neesu turėjęs, bet šiuo metu, turbūt, man tai būtų geriausias pasirinkimas. Pinigų apie 2500eur. Įsivaizduoju, kad pavyktų rasti kokių 2003-2004m. Opel Zafyra, Renault Espace ar Ford Galaxy. Labiausiai linkstu prie Zafyros, bet apžiūrėjus iš vidaus, man pasirodė, kad trims kėdutėms vietos mažoka. Espace - šiek tiek bijau dėl remonto kainų. Patarkit..

whydoes, kaip tau sekėsi? Ką pasirinkai?
---------------
Ford Galaxy
bau
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 20 Bir 2016, 22:33
Miestas: Suvalkija
Automobilis: Skoda Fabia

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė Arvydas65 » 23 Bir 2016, 16:04

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):visi kiti fordai tai kaip sakai, bet Galaxy tai tas pats Sharan su tais pačiais dyzeliniais VAG varikliais tik skiriasi keli interjero elementai. Alhambra irgi analogiškai.
Vat jei Galaxy su benzininiu motoru, tai tada dieve padėk

Įdomu pasidarė. Ir kas man su tuo benzininiu motoru turi nutikti. Nebent paties patirtis užsirovus ant benzino pramynusio pusę milijono ar važinėjus savininkui netrukdančiam technikai dirbti. Vakar su savo greit švęsiančiu 18 gimtadienį TA be problemų įveikiau. Ar čia turi omenyje naujesnius variklius.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė ldalius » 23 Bir 2016, 16:18

Arvydas65 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):visi kiti fordai tai kaip sakai, bet Galaxy tai tas pats Sharan su tais pačiais dyzeliniais VAG varikliais tik skiriasi keli interjero elementai. Alhambra irgi analogiškai.
Vat jei Galaxy su benzininiu motoru, tai tada dieve padėk

Įdomu pasidarė. Ir kas man su tuo benzininiu motoru turi nutikti. Nebent paties patirtis užsirovus ant benzino pramynusio pusę milijono ar važinėjus savininkui netrukdančiam technikai dirbti. Vakar su savo greit švęsiančiu 18 gimtadienį TA be problemų įveikiau. Ar čia turi omenyje naujesnius variklius.

na jei tau taip pasisekė, tai valio. Aš aplamai nemėgstu zažigalkių, o juo labiau probleminių
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 682
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė Kestas86 » 25 Bir 2016, 11:27

Kai ieskojau miniveno ,ziurinejau ir 2.3 benzinas/dujos ..,nes 2l silpnokas su dujom ..tai praktiskai visi 2.3 kleksejo.. :( tai ciupau dyzeli..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 434
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė Arvydas65 » 26 Bir 2016, 23:48

Kestas86 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kai ieskojau miniveno ,ziurinejau ir 2.3 benzinas/dujos ..,nes 2l silpnokas su dujom ..tai praktiskai visi 2.3 kleksejo.. :( tai ciupau dyzeli..

Neįtiko kompensatoriai. Buvau pradžiai pigaus pusiau sintetinio tepalo užpylęs. Atkentėjau kažkur 7000 km bei ištaukus matuoklę dūmus iš variklio. Po to variklyje atsirado tegul akcijinis bet su sintetinio etikete elf. Dūmų nebėra ir kompensatoriai nebeerzina. Apie tą 2,3 tenka rasti absoliučiai priešingus vertinimus. Gal pasitaikė kad kažkurioje variklių partijoje buvo problemų. O šiaip man traktoristai ir yra traktoristai su savo juodų dūmų kamuoliais.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė Tomas_N » 17 Vas 2021, 18:37

Siūlau Fordą C-max, B-max. Siūlau nes pats vairuoju. :D
Tomas_N
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 31 Sau 2021, 20:51
Miestas: Kaunas
Automobilis: Ford S-Max

Re: Renkuosi vienatūrį šeimai

Standartinė Robertas » 11 Kov 2021, 15:02

Tomas_N (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Siūlau Fordą C-max, B-max. Siūlau nes pats vairuoju. :D


Kiek laiko vairuojate? Kokie atsiliepimai?
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3214
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Ankstesnis

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron