Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Sprendžiame visus gedimus čia :headbang:

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 04 Kov 2016, 19:46

dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Kestas86 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Pas mane buvo webasto,bet isemiau ..kadangi reikia zvake keisti ir korpusas papuves..,bet.. to papildomo cirkulecinio siurbliuko nebuvo ir nera..antifriza varineja vandens poma sukanti nuo variklio. Ai pas mane buvo ne programuojama ,o nuo daviklio kur isijungia..

O pas mane yra tas displeičikas kur susiprogramuoja laikas automatinio įsijungimo.
Man išvis įtarimas yra kad čia kažkokia fignia padaryta su elektra senojo šeimininko. Nes aplink kondiškę prikabinėta rėlių, kažkokių perėjimų perjungimų ir visokių nesamonių.
Žodžiu ryt pabandysim padaryti prapūtimą, jei nieko nesigaus tada bandysiu ieškoti webastos ir ją įsidėti, nors man panašu kad reikia ardyti ir ieškoti papildomo cirkuliacinio siurblio.
Alvydai gal Autodaroje yra shema kur jis randasi? Aš turiu autodatą bet labai tingiu dėl tokio mėlačiaus ją instaliuotis, nebent nebebus kitos išeities..

Galaxy 2000 metu papildomas cirkulecinis stovi prie salono peciaus slangu(pas tave irgi turetu ten buti)..,bet ir pats webasto savyje turi sparnuote kuri cirkuliuoja antifriza..,bet itariu,kad pas tave ne tame reples..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Arvydas65 » 04 Kov 2016, 19:49

Žiūrint į autodatą paišo per vidurį už variklio link salono. Aišku į galą sunku pasakyti kokiam variantui stovi tie varikliukai.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 04 Kov 2016, 20:09

Kestai. Po kapotu ar po panele vidujje? Nes viduje matosi tik plastmasė ir vensileconės angos angos. Viršuje yra tik varikliukas kuris tik atidaro šiltą/šaltą orą.
Arvydai. Meistras sakė jog turėtų būti už išsiplėtimo indo. "Pats draugui keitė" :)
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Arvydas65 » 04 Kov 2016, 20:26

Mano mintis būtų. Užsikurti paleisti šildymą ir bent bandyti žiūrėti kiek įmanoma šlangas kietumas temperatūros. Ar yra temperatūros kritimas pečiuke. Pagal autodatą nuo variklio iki pečiuko turi būti sklendė. Žiūrėti kaip ji elgiasi. Gal pas patį kažkuris iš temperatūrinių daviklių neveikia.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 04 Kov 2016, 20:35

dadydream (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kestai. Po kapotu ar po panele vidujje? Nes viduje matosi tik plastmasė ir vensileconės angos angos. Viršuje yra tik varikliukas kuris tik atidaro šiltą/šaltą orą.
Arvydai. Meistras sakė jog turėtų būti už išsiplėtimo indo. "Pats draugui keitė" :)

Po kapotu ..turi aiskiai matytis jeigu yra..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 29 Kov 2016, 21:27

Apturejau dar vieno peciuko keitima..istraukiau stai toki ..nuo jo langai buvo pastoviai uztepti storu "riebalu" sluoksniu..tik dar patarimas ,nepirkit "eurotec" ..nes jie irgi kirvio darbo ..nezinau ar ir "topranai" tokie pat(cia tie kurie kainuoja 30e)..bet toks buvo nupirktas tai ir idejau..teko plasmasiu sonus apipjaustyt ir alkunes sujungima hermetiku patept del sventos ramybes ..ir vienas varstas skersai sukosi ..,bet ir sitas sildo gerai..tik neaisku kaip ilgai..
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė ldalius » 30 Kov 2016, 07:51

dabar atvirai pasakyk, kokio čia pečiuko foto idėjai? Čia eurotec foto ar buvo dėtas dėvėtas originalas? Kažko aprašinėtas ir su užklijuotu lipduku kaip šrotinis atrodo, o foto dar padidinus, tai panašu, kad naujas jis buvo prieš 15 metų

Beje aš topran net nevadinu gaminiu. Čia panašiai kaip sfec

Pavyzdžiui sudėjęs žmonėms jau gal 30 vienetų Internacional radiators ( kitaip vadinamų skirtinguose tinkluose Van vezel, Thermotec ir pan) ir dar nei vieno neteko keist dėl prakiurimo. Tačiau jie skirtingai nuo tavo foto skiriasi, kad plastmasė su aliuminiu ne suklijuota, o aliuminis kaip normaliems radiatoriaus užvalcuotas ant plastikinių bakelių ir beje jie kainuoja tik po 25€
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 30 Kov 2016, 08:54

Pagaliau šį mėnesį išsisprendė visos bėdos. Jas aišku išprendė pažystamas meistras. Tai kainavo mano akimis nežmoniškus pinigus. Pradedam.
Pirma kelionė į servisą
Pirminis ardymas pas elektriką, diagnostika ir panelės ardymas ir surinkimas pabaigoje: 100€
Valdymo blokas šrotinis: 30€
Pas kitą meistą pečiaus keitimas su darbu 70€.
Šildymą turėjau vieną dieną.
Antras važiavimas į servisą ieškoti tikrų bėdų.
Pas elektriką išrenkama panele. Dar kartą patikrinami atidarymo varikliukai. Viskas veikia.
Išsiunčia į servisą.
Patikrinus aušinimo sistemą pasirodė kad joje praktiškai nevyksta cirkuliacija. Termostato atsidarymo metų išpučiamas visas anifrizas.
Nukeliama galva. Tarpinė po galva visa uždengta dideliu sluoksniu hermetiko. Hermetikas supurkštas variu. Meistras galvą vos atlupo nuo tokio sumuštinio. Didžioji dalis cirkuliacinių angų užkištos ir praeinamumas minimalus.
Galva išvežama šlifuoti iš Kėdainių į Kauną.
Tuo metu peržiūrima pravodkė filtrai ir vamzdynas. Vakuminiai išvis mirę, guma laikėsi tik ant medžiaginio tinkliuko. Prakiurusios oro padavimo ir kitos šlangos. Laidai kurie buvo nulusinėję susukti rankomis be jokios izoliacijos. Kuro filtras miręs. Žvakės mirusios.
Viskas pakeičiama naujais.
Surinkta galva ir uždėta atgal. Guoliai klibantys. Visi pakeisti.
Viskas surinkta ir pakeista.
Už visus darbus ir dalis 418€.
Panelės surinkimas atgal 50€.
Viso už darbus: 668€.
Po visko. Variklis dirba kaip bitutė. Gryžtamas be jokių burbuliukų. Šlangų nepuči. Antifrizo nepučia. Variklis nekaista. Duodan gazą lenkimk metu trauka nebedingsta. O svarbausia pravažiavus kokį kilometrą pradeda pūsti šiltą orą!
Remontas baigtas. Ačiū visiems už komentarus ir mintis.
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė dadydream » 30 Kov 2016, 08:59

Dar pamršau paminėti kad mirusi webasta (euti.. kažkaip :) ). Ten viskas užaugę ir užrudyję. Meistras paėmė ir sumašino sistemą. Po kapotu atjungė padavimą į webastą ir pajungė tiesiogiai.
Per vasarą gal pavyks įsigyti veikiančią webastą ir įsidėti vietoj senosios. Tada pajungsim šlangas atgal ir pajungsim galinį pečių didesniai šilumai.
Aš ne mechanikas, aš vairuotojas. | Automobilių instrukcijos ir kt.
Seat Alhambra 1.9 TDI 66kw 97'
dadydream
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 16 Geg 2014, 08:13
Miestas: Kėdainiai
Automobilis: Seat Alhambra

Re: Seat Alhambra 97 1.9 TDI šildymo sistema

Standartinė Kestas86 » 30 Kov 2016, 13:11

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):dabar atvirai pasakyk, kokio čia pečiuko foto idėjai? Čia eurotec foto ar buvo dėtas dėvėtas originalas? Kažko aprašinėtas ir su užklijuotu lipduku kaip šrotinis atrodo, o foto dar padidinus, tai panašu, kad naujas jis buvo prieš 15 metų

Beje aš topran net nevadinu gaminiu. Čia panašiai kaip sfec

Pavyzdžiui sudėjęs žmonėms jau gal 30 vienetų Internacional radiators ( kitaip vadinamų skirtinguose tinkluose Van vezel, Thermotec ir pan) ir dar nei vieno neteko keist dėl prakiurimo. Tačiau jie skirtingai nuo tavo foto skiriasi, kad plastmasė su aliuminiu ne suklijuota, o aliuminis kaip normaliems radiatoriaus užvalcuotas ant plastikinių bakelių ir beje jie kainuoja tik po 25€

Cia sita kur isemiau,nezinau kada detas ir is kur pirktas..cia dar ankstesnio savininko tvarkyta. O kur nauja dejau "Thermotec" ..bent jau ant dezes toks pavadinimas buvo..jis sildo gerai ,tik isistatyti i vieta nenorejo tvarkingai,vienas varstas skersai isisuko..ir alkune per sujungima nesusispaude iki galo,toks jausmas,kad vidui permazo gylio skyle isvalcuota kur gumines tarpines dedasi..bet uztepiau hermetiko ir suverziau..laikys tikrai..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Gedimai-pagalba

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]

cron