Regitra ruošiasi vairuotojo pažymėjimų keitimui

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

Regitra ruošiasi vairuotojo pažymėjimų keitimui

Standartinė Robertas » 01 Kov 2016, 14:48

Pasak „Regitros“ vadovo, ruošiantis paskutinę minutę dokumentus keisiančių gyventojų srauto aptarnavimui neturi būti užmiršti rūpestingų vairuotojų lūkesčiai – transporto priemones registruojančiųjų aptarnavimas vieno langelio principu, sezoną pradėsiantys motociklininkai, egzamino laukiančiųjų eilės trumpinimas, elektroninių paslaugų pradedantiesiems vairuotojams plėtra.

„Regitros“ generalinio direktoriaus pavaduotojas Saulius Šuminas aptarė pažymėjimų nepasikeitusių vairuotojų statistiką, akcentuodamas, kad jie pasiskirstę tolygiai visoje Lietuvoje ir sudaro 3–8 proc. atitinkamo regiono gyventojų, todėl eilės tikėtinos visuose filialuose, bet didžiausios susidarys pagrindiniuose miestuose. Pasitarime dalyvavęs vidaus reikalų viceministras Artūras Narkevičius atkreipė filialų vadovų dėmesį į jų didesnio aktyvumo būtinybę sprendžiant klientų aptarnavimo problemas: „Esant mažiau darbo šiuo periodu turėtumėte suaktyvinti veikimą ir pasirūpinti, kad tie srautai pas jus ateitų jau dabar“, – sakė viceministras. „Regitros“ duomenimis, sausio pradžioje iš 216 tūkst. vairuotojo teisių neatsinaujinusių asmenų per 188 tūkst. savo gyvenamąją vietą buvo deklaravę Lietuvoje. Per pirmąjį šių metų mėnesį vairuotojo pažymėjimus pasikeitė 5,3 tūkst. vairuotojų. Jei pažymėjimai toliau bus keičiami tokiu tempu, prognozuojama, kad paskutiniais mėnesiais prieš Vyriausybės nustatytą senųjų vairuotojo pažymėjimų galiojimo pabaigos terminą į „Regitros“ padalinius dėl dokumentų keitimo kreipsis per 100 tūkst. vairuotojų.


Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Regitra ruošiasi vairuotojo pažymėjimų keitimui

Standartinė varamas » 01 Kov 2016, 22:50

Na ir kame čia problema? Man su žmonike tai aktualu.Šiandien užsukom į regitrą ir pridavėm popierius be problemų. Nereikia miegot iki paskutinės minutės.
varamas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 11 Kov 2012, 19:44
Miestas: Utena


Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck], Google [Bot]