Zafira ar Touran

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Zafira ar Touran

Standartinė valux » 02 Gru 2015, 13:03

Sveiki,

Planuoju pirkti vienatūrį, kuris reikalui esant galėtų turėti 7 vietas. Iš nužiūrėtų variantų - Opel Zafira, Vokswagen Touran. Važinėsiu ne ypatingai daug, per metus apie 10000 km. Ką labiau verta pirkti iš šių variantų? Gal dar yra kitų gamintojų 7 vietų modelių? Pasidalinkit savo patirtim, prašau. :$
valux
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 12 Spa 2009, 11:04

Re: Zafira ar Touran

Standartinė Kestas86 » 02 Gru 2015, 18:09

Nei tas nei tas realiai nera 7vietis vienaturis,tik padidintas universalas..,bet jei is siu dvieju tai Touran..opelis juk opelis yra..:) Dyzeli,benzina dairais? uz kokia suma?
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Zafira ar Touran

Standartinė valux » 02 Gru 2015, 23:40

Teko važinėtis su 1999m. laidos benzinine Zafira. Iš esmės kaip ir atitiko lūkesčius, išskyrus koroziją ir nerealų nuvertėjimą, todėl gal norėtųsi ir kito gamintojo panašaus tipo modelį išbandyt. Kadangi planuoju važiuoti palyginti nedaug, gal geriau benziną būtų žiūrėtis, mažiau nudrožtas gal bus... Suma apie 3500 eurų kažkur. :)
valux
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 12 Spa 2009, 11:04

Re: Zafira ar Touran

Standartinė ValdasM » 03 Gru 2015, 16:52

Turejau Touran o draugas Zafyra, man tai palyginimas kaip kad lygintum bb su pirstu :) pasakysiu viena is didesniu pastabu, Zafirai galines sedynes nera atskiros ten yra suoliukas trivietis ir vazineja visas pirmyn atgal ir vargiai ji isimti, o Touranui kaip ir Sharanui visos trys sedynes gale yra atskiros ir nepriklausomos, na o trecia eile sedyniu nei pas viena nei pas kita nera "isvystita" normaliai :) Aisku ir automobiliu kainos skiriasi, jei jau imsi Touran neimk tik 2,0 motoro bet tai manau jau esi girdejes, jei paimsi gera 1,9 74 ar 77 kw tai tikrai nebus daug vargo, pliusas elektroninis vairo stiprintuvas, vaira mieste sukinsi su vienu pirstu. Silpnu vietu aisku turi, Abieju automobiliu prasta garso izoliacija, bet cia vienaturis, kitaip nebus :) Jei kas domina dar klausk, atsiminsiu-papasakosiu.
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Zafira ar Touran

Standartinė valux » 04 Gru 2015, 16:52

Iš esmės turėta 1999m. Zafira buvau patenkintas. Tiko pakankamai erdvus salonas, sėdintiems gale vietos per akis, eksploatacija nebrangi. Kas labiausiai kliuvo, tai kėbulo korozija (po pirmos žiemos Lietuvoj išlindo rūdys), radiatoriaus korozija (per 5m. keičiau 2 kartus radiatorių), teko keist supuvusią vairo kolonėlę.

Papildomas sėdynes tenka naudoti maždaug kartą per dvi savaites, todėl man patogesnis variantas kai jos susilanksto į dugną. Kitu atveju bandyčiau ziūrėti gal kokį Sharaną ar kažką panašaus. Bet tuomet jau turėčiau išsiiminėt sėdynes lauk ir po to jas vėl įsidėt. Pažiūrėjau video apie Zafirą ir Touraną, tai man Zafiroje kaip ir daugiau vietos gale sėdintiems pasirodė, papildomos sėdynės šiek tiek rimtesnės.

Įdomu, ar naujesnių metų Zafirų kėbulas bei kitos detalės taip pat neatsparios korozijai? Pas Touraną korozijos problemų lyg ir nėra?
valux
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 12 Spa 2009, 11:04

Re: Zafira ar Touran

Standartinė simer » 16 Gru 2017, 22:49

:D Man ima juokas, kai "varot" ant Opel, o aš tik už Opel ir tikrai me už Touran, nes pas brolį buvo 2005m. Touran, o dabar 2008m. Abu rūdija labiau nei buvusi mano Zafira A, o dabartinė Zafira B jokių rūdžių. Nr. 1 nepirkti Lietuvoje eksplotuotų. Nr. 2 nepirkti su 150 000 km. atsukta rida. Nr. 3 neklausyti pletkų apie Opel markės automobilius, kaip apie blogiausius, nes jie geriausi. Jau eksplotuoju 5 Opel markės automobilį ir esu labai jais patenkintas. Prieš tai buvo VW ir Toyota. Daugiau šių pu enų nenoriu.
simer
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 07 Kov 2013, 21:35
Miestas: Vilnius
Automobilis: Opel Zafira B 1.9 CDTI 110 KW COSMO+

Re: Zafira ar Touran

Standartinė Algis. » 17 Gru 2017, 12:39

Su VW tai viskas aisku,bedu kalnas beto luzta krenta barzka visi galai.Nesuprantu ku zmogai mato jose.
Vartotojo avataras
Algis.
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 02 Rgp 2017, 00:07
Miestas: Jurbarkas
Automobilis: Ford mondeo

Re: Zafira ar Touran

Standartinė Robertas » 19 Gru 2017, 15:18

Algis. (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Su VW tai viskas aisku,bedu kalnas beto luzta krenta barzka visi galai.Nesuprantu ku zmogai mato jose.


Ar teko eksploatuoti VW Touran?
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Zafira ar Touran

Standartinė ldalius » 20 Gru 2017, 19:59

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Algis. (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Su VW tai viskas aisku,bedu kalnas beto luzta krenta barzka visi galai.Nesuprantu ku zmogai mato jose.


Ar teko eksploatuoti VW Touran?

neimk į galvą, kai žmonės remiasi pletkais, o ne žiniom

Lygiai taip pat kažkada man vienas plaukus rovėsi, kad galaxy labai didelis iškleręs tarškalas, o vat šaranas tai super mašina. O kai paklausiau kuo jie skiriasi, tai atsakė, kad viskuo. Taip ir gimsta dienos anekdotai
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Zafira ar Touran

Standartinė keksas » 05 Kov 2018, 12:24

Sveiki visi.Įkišiu ir aš savo trigrašį :) . Kiekvieną automobilį reikia prižiūrėti, bei LAIKU atlikti einamuosius darbus.Čia kaip su dantimis - neisi pasitikrinti, skausmas ir problemos garantuotos.Nepatarčiau pirkti už paskutinius pinigėlius, jų vistiek prireiks.O rinktis vieną ar kitą - tamstos skonio reikalas. Gal pravažiuot reiktų su keliais vienatūriais ? Iš esmės visi jie - VIENATŪRIAI . Dar vienas pastebėjimas : jei važinėti planuoji daugiau mieste, gal geriau benzinas (greičiau šyla ir variklis ir kabina), jei įsėdi ir mini didesniais atstumais , tada gal dyzelis. Važinėju vienatūriu jau bevei 6 metus, vedu išlaidų žurnalą, tai be išlaidų kurui , vidurkis mėnesiui apie 110 eur.Aš myliu savo mašinytę ir ją prižiūriu , bet galima apseiti ir su kokia 60 eur. per mėnesį. Sėkmės renkantis. ;)
Opel zafira 2006 m 1.9 l 130kw
keksas
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 28 Rgs 2012, 18:23
Miestas: vilnius

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]