Renault ESPACE vs Mitsubishi GRANDIS

Vienatūrių dvikovos :punch:

Balsuojame už geriausią

Renault ESPACE
18
55%
Mitsubishi GRANDIS
15
45%
 
Viso balsų : 33

Renault ESPACE vs Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Robertas » 15 Bir 2009, 22:03

Taigi antroji vienatūrių dvikova.Jaučiasi, kad forume yra daug Renault gerbėjų ir netruksta Mitsubishi fanatų.

Paveikslėlis
Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Energetikas » 17 Bir 2009, 07:47

Kadangi pats vazineju su Grand Espace IV, tai ir atsakymas mano aiskus - TIK ESPACE :rofl:
Nors siaip man Grandis patinka is isvaizdos (viduje net neteko sedeti), bet jis tikrai mazesnis uz maniski "Granda" (kas nezino - tai 20cm ilgesne Espace versija) ir septyniese Mitsubishyje butu sunkoka ilgesne kelione vaziuoti. Kai dar ieskojau Espace II (pries 7 metus), tai ziurejau ir Mitsubishi Space Vagon, bet ji buvo ZYMIAI mazesne, kaip suprantu Grandis issirutuliojo is "Vagono" :D
Beje, paziurejus skelbimus tai praktiskai visi 2,4 benzininiai (su dabartinemis benzino kainomis nejau deti i toki auto dujas), o dyzeliniu tik pora siuloma ir tie patys vos 2,0 darbinio turio, nors ir 100kW, man labiau prie sirdies bent siek tiek galingesnes auto :lol:
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Robertas » 18 Bir 2009, 19:14

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kadangi pats vazineju su Grand Espace IV, tai ir atsakymas mano aiskus - TIK ESPACE :rofl:
Nors siaip man Grandis patinka is isvaizdos (viduje net neteko sedeti), bet jis tikrai mazesnis uz maniski "Granda" (kas nezino - tai 20cm ilgesne Espace versija) ir septyniese Mitsubishyje butu sunkoka ilgesne kelione vaziuoti. Kai dar ieskojau Espace II (pries 7 metus), tai ziurejau ir Mitsubishi Space Vagon, bet ji buvo ZYMIAI mazesne, kaip suprantu Grandis issirutuliojo is "Vagono" :D
Beje, paziurejus skelbimus tai praktiskai visi 2,4 benzininiai (su dabartinemis benzino kainomis nejau deti i toki auto dujas), o dyzeliniu tik pora siuloma ir tie patys vos 2,0 darbinio turio, nors ir 100kW, man labiau prie sirdies bent siek tiek galingesnes auto :lol:


Kalbant apie isvaizda, man taip pat patinka labiu Grandis, nes Espace truputi kampuotas.... jo Grandis vaikelis Space Vagono , bet labai šaunus. Tik Grandyje nepatinka galines sedynes, ten tik vaikai gali sedeti.
Kalbant apie variklius, tai 2.4 L tai pats tas, nes 1,6 ; 1,8 ; 2.0 litro mazoki traukos truksta, o amerikonuose tai kai prasideda nuo 3,3 L tai baisoka ir pedala paspausti.. :D . O kas del duju, tai kodel nedeti jeigu daug pigiau vaziuoji, dabar deda tik ketvirtos kartos, trauka tokia pat kaip benzino ir duju maziau ima. Vazineju su dujomis jau 6 metus ir jokiu problemu.
Man renault modeliai asocijuojasi su nepatikimumu, daznais gedimais, vis del to prancuzas.... Nors ju populiarumas Lietuvoje tikrai nemazas.
As uz Grandis pasikartosiu, japonai man patinka PATIKIMUMU :)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė McDonis » 19 Bir 2009, 12:34

Sekantis auto bus Grand Espace, taigi, mano balsas krenta į Espace taupyklę :P
Renault Grand Espace IV 2.2dci
Renault Avantime 2.2dci
Paveikslėlis
McDonis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 18 Bir 2009, 20:51
Miestas: Rokiškis
Automobilis: Renault Grand Espace IV

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė rasiukas » 19 Bir 2009, 21:53

Aš už Renault :inlove:
Vartotojo avataras
rasiukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 12 Lap 2008, 15:41

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Energetikas » 20 Bir 2009, 09:11

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kalbant apie isvaizda, man taip pat patinka labiu Grandis, nes Espace truputi kampuotas.... jo Grandis vaikelis Space Vagono , bet labai šaunus. Tik Grandyje nepatinka galines sedynes, ten tik vaikai gali sedeti.
Kalbant apie variklius, tai 2.4 L tai pats tas, nes 1,6 ; 1,8 ; 2.0 litro mazoki traukos truksta, o amerikonuose tai kai prasideda nuo 3,3 L tai baisoka ir pedala paspausti.. :D . O kas del duju, tai kodel nedeti jeigu daug pigiau vaziuoji, dabar deda tik ketvirtos kartos, trauka tokia pat kaip benzino ir duju maziau ima. Vazineju su dujomis jau 6 metus ir jokiu problemu.
Man renault modeliai asocijuojasi su nepatikimumu, daznais gedimais, vis del to prancuzas.... Nors ju populiarumas Lietuvoje tikrai nemazas.
As uz Grandis pasikartosiu, japonai man patinka PATIKIMUMU :)

Mazesni nei 2,4 varikliai is viso neturetu buti dedami i minivenus :lol: Del duju - ketvirta karta gerai, bet balionas... :@ Kur ji deti, salone, po dugnu? Pirmas atvejis atkrenta, o antruoju nebeaisku (kaip kokiems modeliams) kur deti atsargini rata, i miska geriau nebevaziuoti, nes gali ten ir pasilikti... :D Talpa bus max 45ltr., o tai tik 400km, ir vel i degaline... TA irgi dvigubai moketi, i pozemines aiksteles neturi teises ivaziuoti (kol kas niekas nekreipia demesio, bet ar ilgai...). Na, ir be abejo, padideja gedimu tikimybe :worried:
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Energetikas » 20 Bir 2009, 09:13

McDonis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sekantis auto bus Grand Espace, taigi, mano balsas krenta į Espace taupyklę :P

Kuris? Trecias ar ketvirtas? :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė rolandas@one » 21 Bir 2009, 10:22

aš ir už espace
Renault Espace 1999m. 2,2DT sidabriukas
http://www.renaultclub.lt
rolandas@one
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 17
Užsiregistravo: 16 Bir 2009, 20:28

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Robertas » 22 Bir 2009, 10:30

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kalbant apie isvaizda, man taip pat patinka labiu Grandis, nes Espace truputi kampuotas.... jo Grandis vaikelis Space Vagono , bet labai šaunus. Tik Grandyje nepatinka galines sedynes, ten tik vaikai gali sedeti.
Kalbant apie variklius, tai 2.4 L tai pats tas, nes 1,6 ; 1,8 ; 2.0 litro mazoki traukos truksta, o amerikonuose tai kai prasideda nuo 3,3 L tai baisoka ir pedala paspausti.. :D . O kas del duju, tai kodel nedeti jeigu daug pigiau vaziuoji, dabar deda tik ketvirtos kartos, trauka tokia pat kaip benzino ir duju maziau ima. Vazineju su dujomis jau 6 metus ir jokiu problemu.
Man renault modeliai asocijuojasi su nepatikimumu, daznais gedimais, vis del to prancuzas.... Nors ju populiarumas Lietuvoje tikrai nemazas.
As uz Grandis pasikartosiu, japonai man patinka PATIKIMUMU :)

Mazesni nei 2,4 varikliai is viso neturetu buti dedami i minivenus :lol: Del duju - ketvirta karta gerai, bet balionas... :@ Kur ji deti, salone, po dugnu? Pirmas atvejis atkrenta, o antruoju nebeaisku (kaip kokiems modeliams) kur deti atsargini rata, i miska geriau nebevaziuoti, nes gali ten ir pasilikti... :D Talpa bus max 45ltr., o tai tik 400km, ir vel i degaline... TA irgi dvigubai moketi, i pozemines aiksteles neturi teises ivaziuoti (kol kas niekas nekreipia demesio, bet ar ilgai...). Na, ir be abejo, padideja gedimu tikimybe :worried:


Sunku nesutikti su Energetiko argumentais :) , belieka vienas : dujos pigesnės :)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Renault ESPACE vs. Mitsubishi GRANDIS

Standartinė Energetikas » 22 Bir 2009, 13:47

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sunku nesutikti su Energetiko argumentais :) , belieka vienas : dujos pigesnės :)

Pritariu, bet ir su tuo esu "nusviles"... :D Kai isidejau dujas i antruka (pries kokius 3 metelius, jau nuo kitos dienos dujos eme brangti, o benzinas pigti (turbut pamenate - kai kainos skirtumas tebuvo vos 70ct., jei dar nemaziau tarp duju ir benzino)...oi tada buvau piktas "ant viso pasaulio" :@
O siandienine situacija, kainos atzvilgiu, tai labai palanki "dujininkams" :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Kitas

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google Adsense [Bot]