DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

PaveikslėlisSharan, Touran, Caddy, Routan, T4, T5

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė pofke » 11 Lie 2015, 12:09

Matyt nėra tokių eksperimentuotojų, nes visi suprato, kad neįmanoma variklio kitaip sušildyt.
Pas mane 807 dabar pradeda šilt po kokių 2-3 km. Gal pas tave termostatas miręs, jei tiek nuvažiuot reikia?
pofke
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 17 Rgp 2014, 19:36
Miestas: Kaunas
Automobilis: P807

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė Irklininkas » 11 Lie 2015, 14:19

Mintis tokia yra dėl termostato, jau jį turiu nusipirkęs, planuoju ryt pasikeisti kartu su aušinimo skysčio temperatūros davikliu, bus matyt.
Irklininkas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Lie 2013, 09:53
Miestas: Vilnius
Automobilis: Seat Alhambra

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė Irklininkas » 12 Lie 2015, 22:25

Pasikeičiau termostatą ir aušinimo skysčio temperatūros daviklį - variklis įšyla pakankamai greitai, temperatūra laikosi pastoviai 90 laipsnių, nei krenta nei kyla. Manau viskas gerai.
Irklininkas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 31 Lie 2013, 09:53
Miestas: Vilnius
Automobilis: Seat Alhambra

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė ldalius » 12 Lie 2015, 22:26

palauksim žiemos
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė ValdasM » 13 Lie 2015, 10:07

Irklininkas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Viskas gerai Idaliau, aš su tavim iš esmės sutinku, bet visgi noriu, kad pasisakytų žmonės, kurie realiai sutrumpinę PD variklio aušinimo sistemą ir važinėja su tokia auto. Kur jūs praktikai :^)


Pas mane Touranui autonomke stovejo priekiniame sparne PD motoras (antifrizo kiekis nebuvo didelis, nes autonomke sale motoro), ir kai lauke buvo -15 o autonomke neuzsikurdavo (turejo bedu) nepakeldavau temperaturos niekaip, vazinedavau su apie 50-60 temperatura, rodmenys ant skydelio, o jei dar i salona paduodavau karstesni ora arba stipresni putima isvis sakes, taip kad ziema vistiek turesi bedos be autonomkes, kai bus salciai...
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė pofke » 13 Lie 2015, 13:22

Man tai patinka, kai kiti specialiai atjungia autonomkę, kad kuro nedegintų.
O kad šaltas variklis degina papildomai trigubai daugiau nei ji sudegintų, tai nepagalvoja.
pofke
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 17 Rgp 2014, 19:36
Miestas: Kaunas
Automobilis: P807

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė ldalius » 13 Lie 2015, 14:10

pofke (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man tai patinka, kai kiti specialiai atjungia autonomkę, kad kuro nedegintų.
O kad šaltas variklis degina papildomai trigubai daugiau nei ji sudegintų, tai nepagalvoja.

asmeniškai aš niekada nesuku galvos kiek kuro variklis pasiima. Kiek jam reikia, tiek ir pasiima, o autonomkę žiemą laikau išjungęs tik tada, kada važinėju trumpais atstumais (3-5km), nes nematau reikalo ją birbint, nes visvien nespėjus išilt motorui jau tenka gesint variklį
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė pofke » 13 Lie 2015, 19:23

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
pofke (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man tai patinka, kai kiti specialiai atjungia autonomkę, kad kuro nedegintų.
O kad šaltas variklis degina papildomai trigubai daugiau nei ji sudegintų, tai nepagalvoja.

asmeniškai aš niekada nesuku galvos kiek kuro variklis pasiima. Kiek jam reikia, tiek ir pasiima, o autonomkę žiemą laikau išjungęs tik tada, kada važinėju trumpais atstumais (3-5km), nes nematau reikalo ją birbint, nes visvien nespėjus išilt motorui jau tenka gesint variklį

Dėl šito pritariu, kad reikia atjungt važinėjant trumpais atstumais, pats taip darau.
Bet vaikų nešaldysi prie kokia minus 20.
pofke
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 148
Užsiregistravo: 17 Rgp 2014, 19:36
Miestas: Kaunas
Automobilis: P807

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė ValdasM » 13 Lie 2015, 21:32

Nieko ten ta autonomke daug to kuro neima, dar priklauso kokiu rezimu ji dirba.Siaip kai gali jungt ar nejungt pats tai pliusas ant naujesniu neina taip paprastai atjungt temperaturinio,kad klaidu nemestu.ant seno sharan va pliusas. O va turint vaiku mazu autonomke didelis +
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: DEL eberspacher sistemos isinstaliavimo

Standartinė ldalius » 13 Lie 2015, 23:09

mano vaikai jau užaugę, o anūkų dar neturiu :D

O aš ir prie -25 pirštinių nesimaunu ir langas mašinos visada pravertas
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

AnkstesnisKitas

Grįžti į Volkswagen

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]

cron