Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė ValdasM » 02 Lie 2015, 15:53

O naujesni prancuzai vienaturiai turi Webastas ar Ebenspeicherius?Ar kazka panasaus?Man Touranas patiko del to kad turejo Webasta ir beveik visi jie turi, pas Sharana yra taip pat, bet pas senus jas reikia kapitaliai remontuoti, keisti visa degimo kamera zvake ir pan, o naujesniuose modeliuose jos buna sveikos ir veikia idealiai, ziema velniskas pliusas, greit susyla salonas bei variklio temp.
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė ldalius » 02 Lie 2015, 21:11

vyrai nepykit, bet mūsų nuomonės niekada nesutaps dėl tobuliausio automobilio rinkimo ir jo niekada neišrinksime.
Vienas dievina japonus, kitas į juos žiūrėt negali.
Vienas giria prancūzus, kitas geriau uošvienę ant rankų pakels, nei pasakys gera žodį apie prancūzą
Vienas giria vokietį, kitas dievina italą ir pan.
Šitą pasirinkimą rodo netgi skirtingų auto modelių gausa mūsų gatvėse ir retas kuris išdės į šuns dienas savo auto.

Dabar netgi šiame forume matau, kad daugelis pirmenybę teikia salono įrangai, o man pavyzdžiui tas dalykas vos ne paskutinėj vietoj. Man svarbiau kas gyvena po kapotu.

Aš teikiu pirmenybę plikos komplektacijos bet gyvam automobiliui, nei pilnam faršui, bet su vos bezdančia širdimi ir sutriušusiu kebulu.

Gatvėje irgi ne visos moterys gražios ir lieknos kaip manekenės, bet kai isigilini, tai ir jos yra kažkieno mylimos žmonos

Kiek žmonių tiek nuomonių, nes jei visi mąstytų vienodai, tai pasaulis būt neidomus
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė Tomas » 02 Lie 2015, 22:15

Na, bet autonomkė masinoij, nepakeiciamas dalykas,atsalus orams. Dar geresnis, nei kondicionierius siuo metu. Sakyk,ka nori .....
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė Kestas86 » 02 Lie 2015, 22:39

Kol pats neatsikandi ,kitu nuomone lieka tik nuomone.. turejau ir japona ir prancuza,ne vienaturiai,bet.... prancuza vertinu 7 is 10 , japona 5 is 10 ..,japona vien del apgailetino kebulo..siaip is isores dar puse velnio atrodo..nu bet giliau pasikapscius tai.. :lol: japono vaziuokles nemirtingos,pas prancuza atvirksciai ..tai ziurek jau koks selenblokas bilda,tai stabilizatoriaus traukes..ne kosmosas kainos,bet ikirus dalykas. :@ .,isedau i seat ,dalys sharano ir galaxio ..ir baiges visokie ikyrus krapstymaisi prie masinos..nera kam gesti,jei kaskas islenda sutvarkai ir pamirsti..o ir kebulas kaip tokiu metu visai neblogas..aukso viduriukas... :rock:
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė ldalius » 02 Lie 2015, 22:51

žinai, Tomai. retai aš tą eberspacherį ir jungiu žiemą (pas mane netgi vietoj lauko temp daviklio jungiklis idėtas), nes paskutinius du metus praktiškai važinėju tik neilgais atstumais. O be to net esant lauke -25 pas mane visvien būna pravertas durų stiklas nors per 2-3 pirštus. Toks jau mano įprotis. Ir niekada per savo 26 vairavimo stažo metus nelaikiau vairo su pirštinėmis.

O dėl automobilių sandaros ir gedimų šalinimo kaštų, tai visada parankiau rinktis automobilį, kurį remontuot galime pagal savo uždirbamą biudžetą. O remontuot reikia be išimties visus senus automobilius.
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė iparado » 04 Lie 2015, 19:44

na as kai uzklausiau nuomoniu, tai tik pagal save buvau susidejes eiliskuma, kokio noreciau, remdamasis patirtimi, kuria jau turejau...pastaraja savaite daugmaz ziurinejau, pasibandziau pravaziuoti su keliais (espace, Sharan, Crysler, Avensis Verso)...na daugmaz kaip galvojau, taip ir buvo - Espace ir Crysler - komfortas, Sharanas pigus kazkoks pasirode, Avensis paprastas...bet Cryselri visgi turesiu atmesti del 3.3l varikliu, nes as daugiau mieste maluosi, reciau I uzmiesti...na nebus jis man ekonomiskas...vokietis daugmaz su japonu panasus, bet japonas man bent jau patikimesnis, vaziuokle paprastesne kiek turejau...reno...na cia atskira valstybe, kaip ir ekonomiskas, kaip ir komfortiskas...bet toks irgi jau nemazas gaunasi...su zmona pasnekejom, kad naudosim daugiau kaip 5 vietu masina, negu kaip minivena, taigi manau pradedu po svenciu ieskotis Avensio verso...turiu nuojauta kas bus nelengva, nes ieskosiu 2004 metu, o ju nei senu nei nauju nedaug yra...nelabai bus is ko rinktis...vienintelis dalykas del ko bus liudna, tai kad nera autopiloto - velniskai patogus dalykelis vaziuojant uz miesto ilga trasa :( aisku pravodke buna ten jam padaryta kiek zinau, kompas irgi matytu, tik rankeneles reik ideti, bet jau zinau kad neprasidesiu su tokiais dalykais pats...kaip bebuti keista, kiek macikau tu Avensiu verso, tai nei vienas nebuvo tiek supuves, kiek tarkime pirmieji paprasti avensiai, tai ar ten skardos kitokios ar tiesiog kazkodel geriau uzlaikyti...nes maniskis db, kur purksta dinitrolu viskas kaip ledas nukrapscius, svargu grazu, bet kur nebuvo purksta, tai rudys rudeles...
iparado
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 28 Bir 2015, 15:07
Miestas: Vilnius
Automobilis: Ttoyota Avensis 2001 metu, 1.8 benzinas, hecbekas

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė ValdasM » 07 Lie 2015, 11:32

ldalius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):žinai, Tomai. retai aš tą eberspacherį ir jungiu žiemą (pas mane netgi vietoj lauko temp daviklio jungiklis idėtas), nes paskutinius du metus praktiškai važinėju tik neilgais atstumais. O be to net esant lauke -25 pas mane visvien būna pravertas durų stiklas nors per 2-3 pirštus. Toks jau mano įprotis. Ir niekada per savo 26 vairavimo stažo metus nelaikiau vairo su pirštinėmis.

O dėl automobilių sandaros ir gedimų šalinimo kaštų, tai visada parankiau rinktis automobilį, kurį remontuot galime pagal savo uždirbamą biudžetą. O remontuot reikia be išimties visus senus automobilius.


Pas mane irgi ant jungtujo autonomke, matei ant paneles jei pameni :) bet as dar padariau nesenai toki dalyka, nezinau ar pasiteisins, po dugnu einancius antifrizo vamzdelius (kur eina i autonomke ir i galini peciuka) ivilkau i termoizoliacines movas (sildymo vamzddziams izoliuoti), nes mano galva ziema tokius ilgus vamzdzius oras stipriai atsaldo, o izoliavus geriau laikys siluma. Ir siaip pas situos vienaturius labai ilgas antifrizo vamzdynas o dar masinos isoreje, ne salone. xc70 kai turejau autonomke stovejo vairuotojo puseje paciame priekyje salia variklio, touranui keleivio puses priekiniame sparne buvo , sale variklio. Bet patikrinsim tai kai atsals orai, ar efektyvu ar nieko vertas darbas. Gal daugiau kas yra tokiu fintu pasidares jau?
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė ValdasM » 07 Lie 2015, 11:43

iparado (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):na as kai uzklausiau nuomoniu, tai tik pagal save buvau susidejes eiliskuma, kokio noreciau, remdamasis patirtimi, kuria jau turejau...pastaraja savaite daugmaz ziurinejau, pasibandziau pravaziuoti su keliais (espace, Sharan, Crysler, Avensis Verso)...na daugmaz kaip galvojau, taip ir buvo - Espace ir Crysler - komfortas, Sharanas pigus kazkoks pasirode, Avensis paprastas...bet Cryselri visgi turesiu atmesti del 3.3l varikliu, nes as daugiau mieste maluosi, reciau I uzmiesti...na nebus jis man ekonomiskas...vokietis daugmaz su japonu panasus, bet japonas man bent jau patikimesnis, vaziuokle paprastesne kiek turejau...reno...na cia atskira valstybe, kaip ir ekonomiskas, kaip ir komfortiskas...bet toks irgi jau nemazas gaunasi...su zmona pasnekejom, kad naudosim daugiau kaip 5 vietu masina, negu kaip minivena, taigi manau pradedu po svenciu ieskotis Avensio verso...turiu nuojauta kas bus nelengva, nes ieskosiu 2004 metu, o ju nei senu nei nauju nedaug yra...nelabai bus is ko rinktis...vienintelis dalykas del ko bus liudna, tai kad nera autopiloto - velniskai patogus dalykelis vaziuojant uz miesto ilga trasa :( aisku pravodke buna ten jam padaryta kiek zinau, kompas irgi matytu, tik rankeneles reik ideti, bet jau zinau kad neprasidesiu su tokiais dalykais pats...kaip bebuti keista, kiek macikau tu Avensiu verso, tai nei vienas nebuvo tiek supuves, kiek tarkime pirmieji paprasti avensiai, tai ar ten skardos kitokios ar tiesiog kazkodel geriau uzlaikyti...nes maniskis db, kur purksta dinitrolu viskas kaip ledas nukrapscius, svargu grazu, bet kur nebuvo purksta, tai rudys rudeles...


Niekaip nesuprantu kam reikia bijot rudziu?Masina perki juk ne 10 metu, as bent jau metams dviems na trims ir poto vistiek keiti, o rudis netrukdo vazinet, nebent jau skyles kiauros, tada gadina estetini vaizda. Na o kas liecia komforta-sharanas tikrai nera labai komfortabili masina, kaip chrysleris-bet ir remontai pigesni, kaip Dalius ir minejo kiekvienas renkasi kas jam svarbu, prabanga, komplektacija, salonas, ar svarbu geras motoras, nesurudyjes kebulas. Ir kaip taisykle, kuo vairuotojas jaunesnis tuo labiau nori bagotos komplektacijos, odiniu salonu, xenon zibintu, zodziu masina merginoms kabinti :) o vyresni ziuri i praktiskuma, remonto ir ekspluatacijos piguma...
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė iparado » 19 Lie 2015, 11:00

Na, po svarstymu ir mastymu, pradedu Avensis Verso paieskas :) bus ieskoma tik nuo 2004 metu, naujesnio modeliuko, nes ten ir klima stovi jau ir seip norisi kuo naujesnes :) po kolkas gana skurdi paieska, bet itariu taip ir bus, nesimeto jos, kaip kokie Sharanai, ideda I savaite po kelias tik I skelbimus...turguose irgi ju nera daug, viena kita...zodziu reikes matau paieskoti biski...skaitinejuosi tojotos klube apie ju bedas, na yra ten su varikliu kam apsuku nelaiko, su purkstukais maciau buvo bedu, bet cia dyzelis, tai nera ko noreti...smagratis plaukiojantis dar, bet kiek zinau uz kazkur 400 euru ideda normalu paprasta ir vazineji amzinai su juo...pagrindine beda kad isvis su dyzeliais neesu susidures, tai net nzn I ka ziureti perkant ta pati d4d...yra zmogus, kuris gali pavaziuoti karts nuo karto, bet tikrai ne visada, tai turbut teks pasikliauti sekme, iki siol kai pirkau 5 masinas, tik viena pasitaike su uzkaltu varikliu, bet ten ir rinkausi tik pusei metu kazkur...
iparado
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 16
Užsiregistravo: 28 Bir 2015, 15:07
Miestas: Vilnius
Automobilis: Ttoyota Avensis 2001 metu, 1.8 benzinas, hecbekas

Re: Renkuosi vienatūrį | Patikimiausias | Geriausias

Standartinė Kestas86 » 19 Lie 2015, 21:18

iparado (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Na, po svarstymu ir mastymu, pradedu Avensis Verso paieskas :) bus ieskoma tik nuo 2004 metu, naujesnio modeliuko, nes ten ir klima stovi jau ir seip norisi kuo naujesnes :) po kolkas gana skurdi paieska, bet itariu taip ir bus, nesimeto jos, kaip kokie Sharanai, ideda I savaite po kelias tik I skelbimus...turguose irgi ju nera daug, viena kita...zodziu reikes matau paieskoti biski...skaitinejuosi tojotos klube apie ju bedas, na yra ten su varikliu kam apsuku nelaiko, su purkstukais maciau buvo bedu, bet cia dyzelis, tai nera ko noreti...smagratis plaukiojantis dar, bet kiek zinau uz kazkur 400 euru ideda normalu paprasta ir vazineji amzinai su juo...pagrindine beda kad isvis su dyzeliais neesu susidures, tai net nzn I ka ziureti perkant ta pati d4d...yra zmogus, kuris gali pavaziuoti karts nuo karto, bet tikrai ne visada, tai turbut teks pasikliauti sekme, iki siol kai pirkau 5 masinas, tik viena pasitaike su uzkaltu varikliu, bet ten ir rinkausi tik pusei metu kazkur...

Kodel ne Corola Verso ? Zymiai grazesne..
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Dichaeldounc