Launch diagnostikos įranga

Kas netelpa į kitas temas :emo:

Launch diagnostikos įranga

Standartinė balticdiag » 03 Bal 2015, 11:29

Labas vakaras, kolegos, mylėtojai vienatūrių automobilių.

Iš karto noriu pranešti, kad tai nėra reklama! Norime pranešti, kad rinkoje paplito daug šio diagnostikos įrangos gamintojo klastočių, kadangi daugelis susidomi mažesne gaminio kaina. Pastaruoju metu į mus kreipiasi vis daugiau žmonių dėl šių Launch diagnostikos įrangos klastočių garantinio aptarnavimo. Kaip žinia, mes to negalime padaryti, nes tie gaminiai net nėra Launch. Kad Jūs nesusiviliotumėte mažesne kaina, mes esame parašė TOP 10 priemonių kaip tai atpažinti.

Būtinai paskaitykite arba perduokite susijusiems žmonėms.

Kaip atskirti originalų gaminį nuo klastotės ? TOP10 patarimų kurie padės neapsigauti
1. Pradžioje įvertinti prietaiso ir jo įpakavimo išvaizdą. Prietaiso korpusas, turi būti iš kokybiškų medžiagų. Negali būti matomų plastiko liejimo žymių. Originalių Launch prietaisų kokybė yra tikrai nepriekaištinga.
2. Adapterių komplekto išvaizda. Geltonoji adapterių komplekto dėžutė, originaliai yra ryškiai geltonos spalvos. Kopijų versijos adapterių dėžutė yra geltonai oranžinės spalvos. Taip pat, reikia atkreipti dėmesį į raudoną Launch užrašą ant dėžutės. Kopijų atvėju, matoma, kad tas užrašas yra nekokybiškai padengtas dažų sluoksniu.
3. Adapterių komplekto kokybės skirtumai. Taip pat plika akimi galima nesunkiai pamatyti ant vieno iš didžiausių adapterių perėjimų (Mercedes-Benz 38 pin) nekokybiškus surinkimo požymius. Plastikas tam tikrose vietose prasiskyręs, matosi klijų žymės šalia kontaktų. Nekalbant apie vizualinius niuansus, tokio adapterio viduriuose originaliai turi eiti speciali mikroschema - multipleksorius, o kopijų versijose, dažniausiai tai yra tuščia dėžutė, kur viduje yra pravesti vos keli laidukai. Originaliai toks adapteris turi sverti 250 g. Kopijos prietaisų MB 38 pin adapteris sveria vos tik 154 g. Natūralu, kad toks svorio skirtumas turi savo pasekmes.
4. Kiekvienas prietaisas turi būti ženklinamas serijiniais numeriais. Jie dažniausiai būna ant nugarinės prietaiso dalies, kai kuriuose prietaisaisuose po baterija. Svarbiausia, kad šis numeris būtų ne tik lipdukas, bet sutaptų su prietaiso vidiniu serijiniu nr. Padirbtoje versijoje serijinių numerių ant prietaiso neradome. Dažniausiai tokie prietaisai išleidžiami su tuo pačiu serijiniu nr. kaip ir dar tūkstančiai kitų tos partijos kopijų, taigi oficialių atnaujinimų tokiems prietaisams dažniausiai nėra.
5. Perkant originalų bet kokį Launch prietaisą, gamintojas suteikia 1-3 metų laiko atnaujinimus. Taigi visi profesionalūs diagnostikos prietaisai, parduodami pradžioje tik su dviem programomis: DEMO ir OBD2. Visos kitos programos yra parsisiunčiamos iš Launch svetainės www.X431.com, kai klientas priregistruoja savo prietaisą sistemoje. Tai daroma dėl to, kad nuo priregistravimo momento pradeda eiti prietaiso garantija ir laikas, kai jis gali būti nemokamai atnaujintas internetu iš Launch serverio.
6. Launch X431 atnaujinimai daromi tik paties kliento prisijungus internetu prie www.X431.com svetainės. Jokia kita forma (el.paštu, skype ar pan.) atnaujinimai nėra atliekami.
7. Ant prietaiso dėžučių turi būti užklijuotas prietaiso serijos lipdukas, ir užrašas, kad prietaisas skirtas Europos rinkai.
8. Kartu su prietaisu turi būti pridedama ir prietaiso aktyvacijos vokas. Serijinis numeris ant voko turi sutapti su prietaiso vidiniu serijiniu numeriu ir kitais serijinių numerių lipdukais. Voką atplėšia pats klientas, kuomet yra pasiruošęs aktyvuoti ir naudotis prietaisu.
9. Kiekvienas prietaisas turi turėti komplekte anglų k. vartotojo žinyną bei komplektacijos sąrašą, kuriame taip pat patvirtinta, kad tai įrankis skirtas Europos rinkai.
10. Visi prietaisai parduodami supakuoti į originalias Launch kartonines dėžes. Šios pakuojamos naudojant apsaugines Launch lipnias juostas. Po kuriomis turi būti prietaiso pagaminimo datos žyma.

Pilną straipsnį rasite http://issuu.com/balticdiagnosticservice/docs/launch_produkcijos_klasto__i___pa__
balticdiag
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 03 Bal 2015, 11:26
Padėkojo: 0 kartus
Gavęs padėkų: 0 kartus
Miestas: Kaunas
Automobilis: Chrysler Voyager

Grįžti į Diskusijos apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]