Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Vienatūrių dvikovos :punch:

Kuris geresnis?

Peugeot 807
15
50%
Renault Espace
15
50%
 
Viso balsų : 30

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Arnas » 28 Gru 2010, 01:06

Ne apie vienaturius, bet apie Pezo Hdi.
Pazystamas pries kelis metus nupirko zmonai is salono 407 modeli. PO 5 tukstanciu uzkale variklis. Keite, kaip garantini. Dabar jau nebeturi, ir sako, Pezo nebezada tureti :) . Pavazinejo pora metu kol nauja buvo ir atsikrate.. Gal tiesiog nepasiseke...bet kartelis ir man, stebinciam is salies, liko.
Kitas pazystamas turi senesni 406 modeli. Ne Hdi - benzinini. Taip pat vargsta su varikliu. Labai linkes perkaisti. Gal taip pat nepasiseke... :tmi:
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Energetikas » 28 Gru 2010, 09:21

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ne apie vienaturius, bet apie Pezo Hdi.
Pazystamas pries kelis metus nupirko zmonai is salono 407 modeli. PO 5 tukstanciu uzkale variklis. Keite, kaip garantini. Dabar jau nebeturi, ir sako, Pezo nebezada tureti :) . Pavazinejo pora metu kol nauja buvo ir atsikrate.. Gal tiesiog nepasiseke...bet kartelis ir man, stebinciam is salies, liko.
Kitas pazystamas turi senesni 406 modeli. Ne Hdi - benzinini. Taip pat vargsta su varikliu. Labai linkes perkaisti. Gal taip pat nepasiseke... :tmi:

Arnai, nu kodel tamsta sugadini visa mano dziaugsma bent kokiu prancuzisku automobiliu... :) :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Arnas » 28 Gru 2010, 11:22

As.. netycia... :)
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Energetikas » 29 Gru 2010, 12:04

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):As.. netycia... :)

Nu ka padarysi - skirtingi musu skoniai :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė devil806 » 10 Kov 2013, 17:53

O siaip apie tas slankiojancias 807 duris dar tai jos ir elektrines buna !!! (neradau niekur pamineta apie tai) labai patogus dakykas , nuo raktelio su mygtuku atidarai uzdarai.... dar vienas pliusas uzsilenkiantys veidrodeliai uzrakinus masina. Ir dar vienas riebus pliusas tai gamykloje sumontuota WEBASTA kuria nesunkiai galima persidaryti i autonomini sildytuva.....
Pliusas uz ev2
devil806
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 10 Kov 2013, 17:43
Miestas: kapsukas
Automobilis: c8

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Melagis » 24 Lap 2013, 09:43

Ką gi, įsigijau Lancia Phedra, tai ir balsuosiu už lūtuką, nes kaip ir šališkas tapau. Bus daug klausimų, bet kaip supratau, daugiau atsakymų apie šį vienatūrį pas citrinas ir liütukus teks ieškoti. ;)
Kodėl ne Renault? Pirma, liūdna draugų patirtis su rombo ženkliuką turinčiomis auto apskritai, ne Espace. Antra, keleivio durys, vis dėl to atitraukiamos, ir dar elektrinės, turint vaikų, didelis pliusas. Trečia, vidaus erdvės paskirstymas, na, patinka man EV2 sprendimas. Ketvirta, kainos ir kokybės santykis, mano atveju buvo EV2 naudai, ypač kas liečia dyzeliukus. Realiai, rinkausi iš Chrysler ir EV2, ir nusvėrė pastarasis, Espace tik buvo kaip atsarginis variantas, jei pasitaikytų idealios komplektacijos ir būklės. :wasntme:
Lancia Phedra 2,2 JtD, 2005 FRD
Melagis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 24 Lap 2013, 09:33
Miestas: Klaipėda
Automobilis: Lancia Phedra

Re: Peugeot 807 vs Renault Espace IV

Standartinė Nerkam » 30 Kov 2015, 10:57

Aš pasirinkau Renault Espace IV 2T+Lpg 2004m.Vienareikšmiškai Renault Espace IV...Dizainas geresnis,2t benzinas +dujos geras variantas arba naujesni 2ltr dyzeliai nuo 2006m patobulinti,patikimi....Nera elektriniu duru kurios žiema būna užšala.stringa.Salonas daug geresnis Renault...stumdomos kėdės,nereikia išiminėti. :emo:
sustumi ir krauniesi ka reikia.Kainos panašios žiūrint metus.Espace daug pavarotnesnis nei Pezo(bandžiau)šneku ne kas ka šneka,o pats bendradarbio vairavau.Salono apdaila Renault malonesnė,ne tokios kietos detalės....Tai gi man jaukiau Espace IV.O eksplotavimo sąnaudos manau ne ka skiriasi...Taip kad kiekvienam savas pasirinkimas...mano Renault Espace IV.....Važiuoju ir kaifuoju :rock:
Vartotojo avataras
Nerkam
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 20 Vas 2015, 14:08
Miestas: Jonava
Automobilis: Renault Espace IV '03

Ankstesnis

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]

cron