Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Klausk !

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė ldalius » 19 Vas 2015, 19:52

misheliss (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):pas mane 98 metu sharanas, ir kartais trauka dinginėja, bet dingsta tik kai apsukos pasiekia 2000, kodėl? kitu begiu jau gerai traukia, arba buna , kad pusdieni netraukia, rida 220000

jei tai 81kw tai tipinė bėda ir šimtai temų apie tai
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė Arvydas65 » 24 Vas 2015, 13:09

misheliss (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):pas mane 98 metu sharanas, ir kartais trauka dinginėja, bet dingsta tik kai apsukos pasiekia 2000, kodėl? kitu begiu jau gerai traukia, arba buna , kad pusdieni netraukia, rida 220000
Nieko nepatarsiu bet labiausiai patinka dyzeliai per savo gyvenimo metus vos įveikę 13000 km. Pasirodo keisti tie kapitalistai nesigaudantys ekonomikoje. Nežinojau kad vos per šventes užkurdamas galiu dyzelinį vienmetį brolį aplenkti. Sakyčiau du variantai kai auto numynus 500000 km. Arba tikri km. kas dar blogiau važinėta kone po kiemą trumpais atstumais.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė ldalius » 24 Vas 2015, 19:45

Arvydas65 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
misheliss (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):pas mane 98 metu sharanas, ir kartais trauka dinginėja, bet dingsta tik kai apsukos pasiekia 2000, kodėl? kitu begiu jau gerai traukia, arba buna , kad pusdieni netraukia, rida 220000
Nieko nepatarsiu bet labiausiai patinka dyzeliai per savo gyvenimo metus vos įveikę 13000 km. Pasirodo keisti tie kapitalistai nesigaudantys ekonomikoje. Nežinojau kad vos per šventes užkurdamas galiu dyzelinį vienmetį brolį aplenkti. Sakyčiau du variantai kai auto numynus 500000 km. Arba tikri km. kas dar blogiau važinėta kone po kiemą trumpais atstumais.

žinok, man jau pabodo žmonėms aiškint, kad žemė ne čemodano formos ir kad dyzelius užsienyje perka ne važinėjimui į bažnyčią ypač dar tuos, kur turtinga salono komplektacija
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė ValdasM » 26 Vas 2015, 10:44

Kad pagrindine beda 81kw motorams nebutinai Sharanam yra turbinos geometrijos uzstrigimas, imt zemen valyti ir deti atgal tada nebemeta i avarini rezina, nes kaip taisykle senom masinom turbinos pilnos suodziu, mano manymu tuo ir pranasesnes yra 66kw varikliu turbinos nes jos paprastos (nekintamos geometrijos) o kaip Dalius ir minejo traukia tikrai super ir 66kw turejau a6 c4 su 66kw buvo tikrai "zveriukas" nes esu bandes ne siki ir su 103kw ir be katalizatoriu, o trauka niekuom ne geresne nei 66kw, kalbu is patirties.
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė ldalius » 26 Vas 2015, 18:47

ValdasM (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kad pagrindine beda 81kw motorams nebutinai Sharanam yra turbinos geometrijos uzstrigimas, imt zemen valyti ir deti atgal tada nebemeta i avarini rezina, nes kaip taisykle senom masinom turbinos pilnos suodziu, mano manymu tuo ir pranasesnes yra 66kw varikliu turbinos nes jos paprastos (nekintamos geometrijos) o kaip Dalius ir minejo traukia tikrai super ir 66kw turejau a6 c4 su 66kw buvo tikrai "zveriukas" nes esu bandes ne siki ir su 103kw ir be katalizatoriu, o trauka niekuom ne geresne nei 66kw, kalbu is patirties.

tavo mašinos kompe buvo likusi klaida dėl turbinos perpūtimo. Tavo tėvukui tą sakiau ir jis patvirtino, kad buvo traukos dingimo atvejis, bet po to lyg turbiną valei ir klaidų netrynei
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė Tomas » 01 Kov 2015, 18:03

Turejau Galaxy 96 m. 66 kw. :tmi:
Turejau Galaxy 98 m. 66 kw. :tmi:
Dabar turiu Galaxy 99 m. 81 kw. :clap:
Tai galiu drasiai pasakyt, kad kalbos jog gerai traukia ir pilnai uztenka 66 kw. yra visikas "briedas".
Taip kalba tie kurie nevaziavo su 81 kw. O Valdo kalba, kad Audi C4 66 kw. traukia geriau uz 103 kw. isvis protu nesuvokiama! :lol:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė ValdasM » 01 Kov 2015, 21:16

Kalbu is patirties, nebutinai pas visus patirtis vienoda, nesu bandes masinu desimtim, bet kiek esu bandes eiliniu mirtinguju necipuotu tai tikrai C4 66kw geriau nei 103kw o ir viskas paprasciau, bet kadangi kalba eina apie trauka tai as pasilieku prie savo nuomones. Va isbandyk kada pats-padiskutuosim daugiau. Beje Daliaus 66kw eina geriau nei mano 81kw auto :) patyriau.
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Traukos dinginejimas 1,9 81kw 97m

Standartinė Energetikas » 02 Kov 2015, 07:06

ValdasM (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kalbu is patirties, nebutinai pas visus patirtis vienoda, nesu bandes masinu desimtim, bet kiek esu bandes eiliniu mirtinguju necipuotu tai tikrai C4 66kw geriau nei 103kw o ir viskas paprasciau, bet kadangi kalba eina apie trauka tai as pasilieku prie savo nuomones. Va isbandyk kada pats-padiskutuosim daugiau. Beje Daliaus 66kw eina geriau nei mano 81kw auto :) patyriau.

Daug reikšmės turi automobilio svoris, sukimo momentas ir, žinoma, pats techninis stovis. Nors pas mane Clio su 66 kW (90 AG) ir 200 Nm sukimo momentu, o svoris 1071 kg, galios tikrai pasigendu iš po Espace su 110 kW "širdele". Kai vienas važiuoji po miestą, tai gal ir užtenka, bet pilnu ekipažu, kai reikia lenkti užmiestyje, tai bėgėjasi sunkokai - reikia gerą kelio galą turėti rezerve :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Ankstesnis

Grįžti į VW techniniai klausimai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra