Kaip pasiulyti merginai draugauti

Kas netelpa į kitas temas :emo:

Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Gedvinas » 16 Lie 2014, 00:48

Sveiki visi. Iskarto pasakau, jog rasau per telefona, tai del klaidu atsiprasau.

Taigi norejau paklausti kaip pasiulyti merginai draugauti. As esu is Klaipedos, taigi po 10 dienu bus juros svente, o as noriu pasiulyti butent tada. Antros dienos juros sventes pradzios, prie jos namu, galvoju kazkaip pasikviesti ten prie jos namu i lauka. Ir ten pasiulyti, tik esme yra tame, kad nezinau kaip. Zodis ,,draugaujam?" yra nuvalkiotas siek tiek siais laikais, o as noriu kazko ispudingesnio. Iskarto pasakau, jog man yra tik 14 metu, tai jei galit tokio amziaus vaikui kazka pasakykite. Ji yra viena is tu merginu, kuria visi nori pakabinti, bet kiek ji sake, as jai esu pagal baxurus 7 vietoj (pirmi penki yra futbolininkai, pvz messi, neymar ir t. t.) tik man labai idomu kas tas 6 ;///. Taigi labai dekingas busiu jei pasiuite iki 07.25 vakaro. Aciu :/// tik labai prasau nerasykite visisku nesamoniu, rasykite tik savo normalia nuomone. Ir ten be jokiu sampanu ir pan, gi man tik 14 metu.

Taigi dar karta aciu, tikiuosi sulaukti normaliu ir daug komentaru
Gedvinas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 16 Lie 2014, 00:31
Miestas: Klaipeda
Automobilis: neturiu

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Robertas » 16 Lie 2014, 14:24

Jo tokios temos pas mus dar nebuvo forume :)

Aš trumpai tau patarsiu. Nebūtinai sakyti "draugaujam" ar kažką panašaus...
Geriau sugalvok, kokį užsiėmimą kartu. pvz: gyveni prie jūros, pakviesk būriuoti. Čia ir pas mus yra entuziastų.... Va ir bus draugavimas :) . Čia man tik vienas pavyzdys, šovė į galvą ;)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė moonshine » 16 Lie 2014, 20:47

Nesakyk tik, kad iš Miško rajono :)
moonshine
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 14 Lie 2014, 15:52
Miestas: Mažeikiai
Automobilis: Lancia Musa 1,4 16V

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Tomas » 16 Lie 2014, 21:14

Sakyk : varom į mišką aš tau Klaipėda aprodysiu! :rofl: :rofl: :rofl:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Arnas » 16 Lie 2014, 21:33

Jaunasai kolega, o nesumaisei forumo?
Siaip, cia ne paaugliu psichologine tarnyba ir ne pazintys.lt klubas ...
Nebent Robertas sugalvos socialini eksperimenta :) .
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Robertas » 16 Lie 2014, 22:13

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Jaunasai kolega, o nesumaisei forumo?
Siaip, cia ne paaugliu psichologine tarnyba ir ne pazintys.lt klubas ...
Nebent Robertas sugalvos socialini eksperimenta :) .



Man tas komentaras, kaip 14 mečiui, pakankamai rišliai parašytas.... ir panaši mintis buvo, kaip ir Arnui, gal čia kas nors vykdo socialinį eksperimentą ......
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė nartelis » 16 Lie 2014, 22:23

Gedvinas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki visi. Iskarto pasakau, jog rasau per telefona, tai del klaidu atsiprasau.

Taigi norejau paklausti kaip pasiulyti merginai draugauti. As esu is Klaipedos, taigi po 10 dienu bus juros svente, o as noriu pasiulyti butent tada. Antros dienos juros sventes pradzios, prie jos namu, galvoju kazkaip pasikviesti ten prie jos namu i lauka. Ir ten pasiulyti, tik esme yra tame, kad nezinau kaip. Zodis ,,draugaujam?" yra nuvalkiotas siek tiek siais laikais, o as noriu kazko ispudingesnio. Iskarto pasakau, jog man yra tik 14 metu, tai jei galit tokio amziaus vaikui kazka pasakykite. Ji yra viena is tu merginu, kuria visi nori pakabinti, bet kiek ji sake, as jai esu pagal baxurus 7 vietoj (pirmi penki yra futbolininkai, pvz messi, neymar ir t. t.) tik man labai idomu kas tas 6 ;///. Taigi labai dekingas busiu jei pasiuite iki 07.25 vakaro. Aciu :/// tik labai prasau nerasykite visisku nesamoniu, rasykite tik savo normalia nuomone. Ir ten be jokiu sampanu ir pan, gi man tik 14 metu.

Taigi dar karta aciu, tikiuosi sulaukti normaliu ir daug komentaru

Susirask kitą, kuriai būsi ne 7-as, o gal koks 2-as, ar net 1-as ;)
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė moonshine » 16 Lie 2014, 22:42

Visai norm pozicija - 7. Pirmi 5 futbolistai - nu tai anie kaip ir nesiskaito - seniai jie ir toli. Šeštas... šestiorkė... nu nekokia pozicija. Net neįdomu kas jis toks. Lopas kažkoks. :drunk: . O septintas - visai kitas reikalas. Skaityk - pirmas iš normalių bachūrų :emo: . Visi šansai tavo rankose. :D
Pasakai jai, kad afigienas sutapimas - jinai tau irgi kaip ir 7 išeitų. Pirmas penkias sugalvoji iš lempos, žurnalų ar plakatų ant sienos - ale dainininkes bei manekenes pagal savo skonį bei supratimą, šeštos irgi kukliai nemini :!: O ana - septinta - tegu pati masto kas ir kaip čia gaunas :rofl:
moonshine
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 14 Lie 2014, 15:52
Miestas: Mažeikiai
Automobilis: Lancia Musa 1,4 16V

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė Gedvinas » 17 Lie 2014, 22:56

Taigi atsiprasau visu, kam cia ne i tema parasyta, tiesiog per google parasiau diskusijos apie viska ir cia pirmas kuri ismete. Aciu visiems kas kazka pasiule ir kiek maciau kazkas rase susirask tu kuriom butum 1 arba 2, taigi, kaip rasiau pirmi 5 yra futbolininkai, tai pagal viska as 2. Nors ir taip zinau tokiu kurioms esu as 1, bet jos ne tokios kaip ta, kuriai noriu siulyti. Taigi kolkas dar nesuradau labai gero patarimo, nors ten keli buvo neblogi, taigi jeigu skaitote, dar gerai, kad pasiulytumete :-)
Gedvinas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 16 Lie 2014, 00:31
Miestas: Klaipeda
Automobilis: neturiu

Re: Kaip pasiulyti merginai draugauti

Standartinė VaidaRose » 22 Gru 2016, 01:42

Gedvinas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Taigi atsiprasau visu, kam cia ne i tema parasyta, tiesiog per google parasiau diskusijos apie viska ir cia pirmas kuri ismete. Aciu visiems kas kazka pasiule ir kiek maciau kazkas rase susirask tu kuriom butum 1 arba 2, taigi, kaip rasiau pirmi 5 yra futbolininkai, tai pagal viska as 2. Nors ir taip zinau tokiu kurioms esu as 1, bet jos ne tokios kaip ta, kuriai noriu siulyti. Taigi kolkas dar nesuradau labai gero patarimo, nors ten keli buvo neblogi, taigi jeigu skaitote, dar gerai, kad pasiulytumete :-)



Cha cha. Topinis! Kaip pavyko, Gedvinai?
VaidaRose
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 22 Gru 2016, 01:29
Miestas: Vilnius
Automobilis: Toyota Avensis Verso 2006

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron