Kodėl jums patinka vienatūriai?

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Kodėl jums patinka vienatūriai?

Standartinė Neformal » 16 Bal 2009, 22:41

Skaitinejau si foruma ir man iskilo mintis kodel jums patinka vienaturiai? Kuo jie jus suzavejo?
Neformal
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 14
Užsiregistravo: 16 Bal 2009, 20:59

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Robertas » 16 Bal 2009, 23:07

Neformal (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Skaitinejau si foruma ir man iskilo mintis kodel jums patinka vienaturiai? Kuo jie jus suzavejo?


Kodel patinka vienaturiai.... Pirmiausia jie yra praktiski automobiliai, juose daznai buna 6-8 sedimos vietos. Jei nereikia tiek sedimu vietu, galima isimti sedynes ir pasidaro didele bagazine, tokias masinas megsta zvejai.... O kuro sanaudos tokios pat, kaip ir paprasto automobilio, nes varikliai prasideda nuo 1.6L; 1.8L, 2.0 L ir t.t Zinoma tokiam modeliui reiketu galingesnio nuo 2.5 L , bet cia skonio reikalas. Gal dar kas pridursite, kuo žavūs vienatūriai. ;)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė wyge556 » 17 Bal 2009, 15:28

Didžiausias vienaturiu pliusas praktiškumas ;) bet man nelabai jie patinka kas žino gal kai daugiau metu turėsiu patiks :D
wyge556
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 16 Bal 2009, 17:55

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Robertas » 17 Bal 2009, 16:54

wyge556 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Didžiausias vienaturiu pliusas praktiškumas ;) bet man nelabai jie patinka kas žino gal kai daugiau metu turėsiu patiks :D


O kas tau nepatinka vienaturiuose? Kebulas ? Dydis ? ....
Kokie tau automobiliai patinka?
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė wyge556 » 18 Bal 2009, 14:10

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
wyge556 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Didžiausias vienaturiu pliusas praktiškumas ;) bet man nelabai jie patinka kas žino gal kai daugiau metu turėsiu patiks :D


O kas tau nepatinka vienaturiuose? Kebulas ? Dydis ? ....
Kokie tau automobiliai patinka?


Neturiu nieko prieš juos tiesiog jie man atrodo tokie šeimyninei kaip jau vyresnio amžiaus žmonėms. O aš palyginti dar jaunas taigi gal tik man taip atrodo :D
wyge556
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 16 Bal 2009, 17:55

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Lijana » 05 Geg 2009, 22:43

VIENATURIS LABAI PRAKTISKA MASINA. :clap: YPATINGAI SEIMAI. LABIAUSIAI TAI PAJUTAU,KAI VAZIUOJI I TOLIMESNE KELIONE. ;) SEDI PATOGIAI,LAISVAI.JEI VAIKAI SUSIPYKSTA GALI LENGVAI ATSKIRTI :rofl: ,VIENA ANT VIENOS SEDYNES KITA UZ NUGAROS ANT KITOS.LIUKS! :rofl:
Peugeot 807 Pigios detalės
Dodge Grand Caravan 3,3l (ex)
Mitsubishi Space Runner
Lijana
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 119
Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 23:12
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Marius » 07 Geg 2009, 16:21

Man patinka nes yra vietos normaliai, pravazumas truputi geresnis nes masina aukstesne. vietos ir daiktadeziu viskam susideti pilna. Daug vazineju tai maziau vargina. Nors ir esu jaunas ir draugai sako kad vazineju su seiminine masina :D bet tikrai dizaugiuosi kad toke nusipirkau.
Marius
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 10
Užsiregistravo: 07 Geg 2009, 16:04

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Robertas » 06 Bir 2009, 10:34

Kas man dar patinka, kad sėdi auksčiau ir naktį važiuojant ne taip akina automobiliai. 8)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė Džeradas » 14 Bir 2009, 14:28

Vienatūris- gyvenimo būdo auto. Nors Lietuvoje daug kas iš smulkių verslininkų juos naudoja savo versliukui persėdę iš pasatų krokodilų, bet tikrieji vienatūrių fanai- tai keliautojai, jie nevežioja prekių, jie lankosi panašiuose forumuose. Tai keliautojai, kaip Lietuvoje taip ir užsienyje. Renault kažkada darė statistiką, pagal kurią paaiškėjo, kad tie kurie "paturėjo" espace, net 66proc. vėl toliau perka naujesnį espace. Manau Lietuvoje yra panašiai kurie pripranta prie minivenų ir toliau be jų neišgyvena :)
Espace initiale 1999m. 2.2TD besikeičiančios spalvos
www.renaultclub.lt Espace frakcija
Vartotojo avataras
Džeradas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 4
Užsiregistravo: 14 Bir 2009, 13:38

Re: Kodel jums patinka vienaturiai?

Standartinė storas » 19 Bir 2009, 14:17

Džeradas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Vienatūris- gyvenimo būdo auto. vienatūrių fanai- tai keliautojai, jie lankosi panašiuose forumuose. Tai keliautojai, kaip Lietuvoje taip ir užsienyje. Manau Lietuvoje yra panašiai kurie pripranta prie minivenų ir toliau be jų neišgyvena :)

:clap:
pritariu tai beveik gyvenimo budas, esu turejas nemazai visokiu masinu, bet po vienaturio jau kitokios nebenoriu, nebet 4*4 dzipo
storas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 19 Bir 2009, 13:02

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]