Klubas Vienaturis.lt

Visi klubo reikalai :handshake:

Re: Klubas Vienaturis.lt

Standartinė Stasiusiukas » 02 Bal 2014, 17:27

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Kartais ir as pagalvoju ar man dar vis reikalingas didelis vienaturis, bet kai paziuriu kokia nauda jis duoda ukyje, tai dar karta sau patvirtinu, kad viena didele masina seimoj privalo buti... ;)

Taip, geriausias variantas šeimas - vienas didelis šeimyninis vienatūris ir vienas mažesnis, kompaktiškas mažylis ;) Bet dviejų auto išlaikymui atitinkamai ir išlaidų reikia patirti gerokai daugiau, tai pasirinkau geriau vieną mažą, nei vieną didelį :)
Buvo laikas, kai didžiąją dalį važinėjimo automobiliu apturėdavau užmiesčio keliuose ir beveik pilnu 7 žmonių ekipažu, bet nuo praeitų metų gyvenimas pasikeitė ir dabar 80 proc. kelio pravažiuoju į darbą ir atgal su 1-2 žmonių ekipažu. Retkarčiais į sodą 5 žmonės irgi sutilps, bet užtat kuro sąnaudos bus dvigubai mažesnės :rock: :D

Būtent kuras labai pakoreguoja automobilio pasirinkimą. Aš irgi kai rinkausi automobilį vienas iš pagrindinių kriterijų buvo kuro sąnaudos. Aš daug važiuoju.
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Re: Klubas Vienaturis.lt

Standartinė Energetikas » 03 Bal 2014, 15:04

Štai ir dabartinis mano VIENATŪRIS - Renault 4 :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Klubas Vienaturis.lt

Standartinė Energetikas » 07 Bir 2014, 11:21

Atsinaujinom :) Galima ir šį mažylį vadinti vienatūriu :D
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Klubas Vienaturis.lt

Standartinė Robertas » 07 Bir 2014, 12:02

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Štai ir dabartinis mano VIENATŪRIS - Renault 4 :D

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Atsinaujinom :) Galima ir šį mažylį vadinti vienatūriu :D


Sveikinu,
neblogas šuolis, Renault 4 iki .... :)
Laukiame atsiliepimų apie naują modeliuką. Tikime, kad jie geri , bet su tavo įžvalgumu laukiame ir kritikos ;)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Klubas Vienaturis.lt

Standartinė Energetikas » 07 Bir 2014, 13:31

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveikinu,
neblogas šuolis, Renault 4 iki .... :)
Laukiame atsiliepimų apie naują modeliuką. Tikime, kad jie geri , bet su tavo įžvalgumu laukiame ir kritikos ;)

Renault 4 - klubo mašina, ji niekur nedingo ;) Apie naują pirkinį, kol kas, atsiliepimai tik geri :D Nors, jei jau taip prašai, įvardinsiu minusus:
1. Atidarius vairuotojo dureles, automatiškai išsijungia multimedija (R-Link, kitaip tariant muzika, navigacija ir kt.), nors gal tai ir nustatomas reikalas, dar neišnagrinėjau;
2. Vietos kojoms už vairuotojo mažoka, kai aš atsisėdu į vairuotojo vietą, kaip "ponas" :D ;
3. Tie visi juodi pagražinimai labai teplūs - gali skaityti pirštų antspaudus :D ;
4. "Lautra" nesukomplektavo automobilio, teko savo vežtis avarinį ženklą, vaistinėlę, liemenę, o gesintuvą bus proga naują nusipirkti :lol: ;
5. Ta "Start-stop" sistema labai jau greitai gesina automobilį. Teko kamštyje pabūti, tai atjungiau, nes pajudėjus kelis metrus gesina, o už kelių sekundžių vėl kuria, nes reikia truputį pajudėti į priekį. Čia gal ir ne minusas, bet šiaip reikia priprasti...
Daugiau dar neprigalvoju po pirmo važiavimo :) Mano vaikis tai "apšalęs", kaip viskas patinka. Didžiausias "navarotas" - per garsiakalbius važiuojant nustatytas garsas Clio V6 - efektingai "burzgia" :D
Tiesa, dar vienas įdomus dalykas, nustačius R-Link sistemai lietuvių kalbą, skydelyje automatiškai atsiranda lenkų kalba (kuro sąnaudos ir kiti rodmenys), o nustačius anglų kalbą, skydelyje taip pat atsiranda anglų kalba. Kaip suprantu, čia jau lietuviai "sukurpė" lietuvių kalbą, nes iš gamintojo nėra "lietuvybės" ;)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Ankstesnis

Grįžti į Klubas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]