Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Diskutuokime apie automobilius :angel:

su kokiomis padangomis šiemet važinėsime

Žieminės
27
66%
Universalios
10
24%
Žieminės (dygliais)
3
7%
Universalios (dygliais)
1
2%
 
Viso balsų : 41

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Robertas » 24 Kov 2014, 19:14

Motomeister (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Aš tik dabar sužinojau, kad universalios padangos niekam netinka, pasirodo jos slidžios ir žiemą ir vasarą. Tai kam jas tada gamina, klausimas. Straipsnis kur apie tai sužinojau čia : padangos


Tą straipsnį reklamuojate po kiekvienu postu, ar ne per dažnai? :!:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Energetikas » 24 Kov 2014, 19:16

Motomeister (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Aš tik dabar sužinojau, kad universalios padangos niekam netinka, pasirodo jos slidžios ir žiemą ir vasarą. Tai kam jas tada gamina, klausimas. Straipsnis kur apie tai sužinojau čia : padangos

Čia "Melgą" norėjote pareklamuoti? Ar iš tiesų tikite viskuo, ką rašo padangų pardavėjai? Jau senai aišku, kad geriau žieminės + vasarinės nei visasezoninės padangos, bet... kad visasezoninės iš viso niekam netinka, tai netiesa, o šis staripenelis be konkrečių testų, bandymų ar bent ekspertų išvadų yra NIEKINIS!
Tai juk padangų pardavėjai, jiems svarbu kuo daugiau ir brangesnių padangų parduoti, o ne mums tiesą išaiškinti :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Energetikas » 24 Kov 2014, 19:17

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Tą straipsnį reklamuojate po kiekvienu postu, ar ne per dažnai? :!:

O, Robertai, tu pastabesnis, viskas aišku, aš tik spėjau, bet dabar matau, kad Melgos vyrukas čia reklamą suka :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė nartelis » 24 Kov 2014, 20:10

nartelis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Pagaliau forumas atsigavo :clap:
O padangas tai iš opel corsa pardavinėtojo pirkau
O buvusias senas padangas tai iš eolto 5 m senumo nenaudotas pirkau ir 5 vasaras atvažinėjau, dar ir dabar tos padangos padoriai atrodė, tik jau guma kaip akmuo buvo (ir prakasai ant asfalto ir stabdymai) čiuožė beveik kaip ant ledo.
Dar bandysiu vieną tokią pačią padangą surasti Marijampolėje (radau pora skelbimų, kad parduodamos 2010 metų Opel Corsa), viena tokia pati padanga pas tą patį pardavėją dar likus.

Šeštadienį dar dvi tokias pat naujas padangas už pusantro šimto įsigijau iš to paties pardavėjo :)
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Automobilis20 » 28 Kov 2014, 16:33

Man taip pat pasirodė kad dažnokai paminėjo bet straipsnis tai neblogas padangos pasirinkimui. Bent jau man.
Automobilis20
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 28 Kov 2014, 16:25
Miestas: Kauno
Automobilis: Senas

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė romas » 29 Kov 2014, 09:28

o man gerai ir taip, senos, devetos padangos - veža!
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Energetikas » 29 Kov 2014, 10:00

Automobilis20 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man taip pat pasirodė kad dažnokai paminėjo bet straipsnis tai neblogas padangos pasirinkimui. Bent jau man.

Nesupyk, bet tau ne straipsnis neblogas, o darbovietė "Melga". Panašu, kad ne viename forume jau šią padangų pardavimo/montavimo įmonę reklamuoji. Aš nieko prieš reklamą, bet kam čia taip slaptai - atseit "aš čia ne prie ko", tik straipsnis labai patiko :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė nartelis » 29 Kov 2014, 21:19

Automobilis20 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man taip pat pasirodė kad dažnokai paminėjo bet straipsnis tai neblogas padangos pasirinkimui. Bent jau man.

Tai skaityk tą straipsnį dar kartą, ir dar kartą ir t. t., rinkis tas padangas kol nusibos :rofl:
Tarp kitko yra daugiau neblogų padangų pardavinėtojų. O kas ta MELGA? Pas mus apie tokią padangų krautuvėlę nesu girdėjęs :(
Be to tame melgos tinklalapy nei padangos dydžio, nei kainos nesurasi :@ . taip, kad mano manymu straipsnis-niekinis. Apie tai bet kuriame laikrašty rašo.
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė Stasiusiukas » 31 Spa 2015, 19:09

Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Re: Apklausa: žieminės ar universalios padangos

Standartinė keksas » 19 Kov 2017, 11:24

Sveiki visi!
Atėjo pavasaris,pasižiūrėjau,kad vasarinėms padangoms matyt atėjo galas.Apžiūrėjęs ir apskaitęs informaciją išsirinkau du variantus 16 colių ratams :
1. Dunlop SP Blueresponse
2.Goodyear Effigrip Perform
Gal yra eksploatavusių šias padangas, padėtumėt apsispresti kurias pirkti.Kaina abiejų variantų praktiškai ta pati. Šalis gamintoja,greičio indeksas,apkrovos padangai - taip pat.
Būsiu dėkingas parašiusiems!
Opel zafira 2006 m 1.9 l 130kw
keksas
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 28 Rgs 2012, 18:23
Miestas: vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]