VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Sprendžiame visus gedimus čia :headbang:

VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė ernis1993 » 09 Lap 2013, 16:32

Sveiki. Turiu pora problemu, neveikia autopilotas ir kažkaip labai lėtai reaguoja borto kompiuteris. Apie auto pilota, tai gal kas žinot, kaip į kompą įvest jo kodą ir koks jis? O apie borto kompiuterį turiu bėdą, kad labai lėtai reaguoja momentinės kuro sąnaudos. Sakykim iš namų išvažiavus rodo maždaug 20ltr, o nuvažiavus kokį 10km nukrenta kokiais 5ltr ir kuo tuoliau važiuojan po truputį mažėja. Kiek pas kitų auto esu matęs, tai jas ir rodo momentaliai, o nevėluojančiai :) Gal kas galit padėti naujokui? :)
ernis1993
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 15:44
Miestas: Raseiniai
Automobilis: VW Sharan 1996

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė romas » 09 Lap 2013, 21:40

ernis1993 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki. Turiu pora problemu, neveikia autopilotas ir kažkaip labai lėtai reaguoja borto kompiuteris. Apie auto pilota, tai gal kas žinot, kaip į kompą įvest jo kodą ir koks jis? O apie borto kompiuterį turiu bėdą, kad labai lėtai reaguoja momentinės kuro sąnaudos. Sakykim iš namų išvažiavus rodo maždaug 20ltr, o nuvažiavus kokį 10km nukrenta kokiais 5ltr ir kuo tuoliau važiuojan po truputį mažėja. Kiek pas kitų auto esu matęs, tai jas ir rodo momentaliai, o nevėluojančiai :) Gal kas galit padėti naujokui? :)


kai isigijau auto su autopilotu, labai patiko, o dar rode kuro sanaudas, labai mondras pasijauciau :D . A daba jau nebeziuriu i sanaudas, vistiek neatitinka realybes, geriau i mergas akis paganyk, geriau ant dušios bus, negu matysi iskreipta kuro sunaudojima :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė ernis1993 » 09 Lap 2013, 23:54

Na aš, kai Sharan'ą įsigijau, tai erdvės sočiai persėdus iš Passat'o b4 :D Bet vis tiek norėtūsi,kad viskas tvarkoje būtu :) O į paneles nelabai ką ir pažiūrėsi, kai vasara baigėsi :D
ernis1993
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 15:44
Miestas: Raseiniai
Automobilis: VW Sharan 1996

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė romas » 10 Lap 2013, 11:12

ernis1993 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Na aš, kai Sharan'ą įsigijau, tai erdvės sočiai persėdus iš Passat'o b4 :D Bet vis tiek norėtūsi,kad viskas tvarkoje būtu :) O į paneles nelabai ką ir pažiūrėsi, kai vasara baigėsi :D


palauk Idaliaus komentaro, tikrai patars :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė ernis1993 » 10 Lap 2013, 12:11

Kaip matau, tai ir reikės jo luktelt :) Ir labai tikuosi, kad kas nors sugalvos, kaip išspręsti mano problema :)
ernis1993
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 3
Užsiregistravo: 09 Lap 2013, 15:44
Miestas: Raseiniai
Automobilis: VW Sharan 1996

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė ldalius » 10 Lap 2013, 16:45

Kur tu matai problemą?

Patarsiu lygiai tą patį, ką ir paminėjo kolega Romas.

Bet kokiu atveju vagenų kompai tikslių kuro sąnaudų nerodo ir paklaida yra bendrai iki 1 litro šimtui km, o kai žmonės neturi ką veikt, tai ir prisigalvoja tokių bėdų kaip tamsta. Jei neatitinka parodymai su realybe, tai bandyk rašyt laišką su užklausimu vag konstruktoriams.

Žiūrėk agregatus kad dirbtų, o papildomi skaičiukai skydelyje turėtų mažiausiai rūpėt
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: VW Sharan kompiuteris ir autopilotas.

Standartinė mutis » 28 Sau 2014, 23:05

ernis1993 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki. Turiu pora problemu, neveikia autopilotas ir kažkaip labai lėtai reaguoja borto kompiuteris. Apie auto pilota, tai gal kas žinot, kaip į kompą įvest jo kodą ir koks jis? O apie borto kompiuterį turiu bėdą, kad labai lėtai reaguoja momentinės kuro sąnaudos. Sakykim iš namų išvažiavus rodo maždaug 20ltr, o nuvažiavus kokį 10km nukrenta kokiais 5ltr ir kuo tuoliau važiuojan po truputį mažėja. Kiek pas kitų auto esu matęs, tai jas ir rodo momentaliai, o nevėluojančiai :) Gal kas galit padėti naujokui? :)


del momentiniu kuro sąnaudu nieko ir nesitikek geriau,gerai ir rodo kitaip ir nerodis pas mane ir jos krenta palaipsniui nemanau kad pas kuri sharana jos krenta su pedalo spaudinejimu o del autopiloto nebuk tikras kad kodas pabego ziurek ar nenusilankstes kuris is laiduku mano atveju buvo nusilankstes baltas kuris is rankeneles iseina,supajavau ir vel veikia be priekaistu :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mutis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 17:08
Miestas: Panevezys
Automobilis: Vw sharan 98m.


Grįžti į Gedimai-pagalba

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron