Espace 3 uzvedimo problema

Viskas apie Renault modelius

Espace 3 uzvedimo problema

Standartinė tamosius92 » 21 Sau 2014, 14:33

Dar taip nera buve... kieme uzsivedziau isvaziavau i degali uzgesinau. o isedus jokios starterio givybes. gal yra kam nors taip buve? starteris keistas naujas pries puse metu. jokio garso ar kvapo nebuvo. o dbr buvau nuejes pas vienus meistus tai sake atvaryt masina ir vien uz darba paims 120lt dar plius datales. kazkaip labai jau skaudziai per pinigine. gal kas nors nutuokiat kas galejo nutikt? masina espace 3 2litrai. gal tiktu starteris is lagunos 1,8?
tamosius92
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 21 Sau 2014, 14:27
Miestas: plunge
Automobilis: espace 3

Re: Espace 3 uzvedimo problema

Standartinė romas » 21 Sau 2014, 22:48

tamosius92 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Dar taip nera buve... kieme uzsivedziau isvaziavau i degali uzgesinau. o isedus jokios starterio givybes. gal yra kam nors taip buve? starteris keistas naujas pries puse metu. jokio garso ar kvapo nebuvo. o dbr buvau nuejes pas vienus meistus tai sake atvaryt masina ir vien uz darba paims 120lt dar plius datales. kazkaip labai jau skaudziai per pinigine. gal kas nors nutuokiat kas galejo nutikt? masina espace 3 2litrai. gal tiktu starteris is lagunos 1,8?


o gal uzvedimo spyneles kontaktai?
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Espace 3 uzvedimo problema

Standartinė Energetikas » 22 Sau 2014, 07:09

Nemanau, kad starteris "nusprogo" taip staiga. Pradėčiau nuo laidų kontaktų - prie akumo, prie starterio... ;)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Espace 3 uzvedimo problema

Standartinė Stasiusiukas » 23 Sau 2014, 23:03

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Nemanau, kad starteris "nusprogo" taip staiga. Pradėčiau nuo laidų kontaktų - prie akumo, prie starterio... ;)

Aš taip pat nuo laidų. Man panašiai buvo, tai kalti laidai, kiek pamenu kažkur negavo masės.
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer


Grįžti į Techniniai klausimai-atsakymai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra