„Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

Re: „Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Standartinė nDRIUZ » 25 Bal 2009, 17:12

Manhatan, man ir tas brūkšnys nieko nereiškia... Paprastas brūkšnys ir tiek :rofl:
nDRIUZ
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 25
Užsiregistravo: 20 Bal 2009, 19:21

Re: „Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Standartinė wyge556 » 26 Bal 2009, 12:09

Man tas brūkšnys gerai atrodo nereiktu jo nuimti nes nei vienas kitas automobilis neturi ko nors panašaus ir tai labai neblogai atrodo ;)
wyge556
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 16 Bal 2009, 17:55

Re: „Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Standartinė ronner » 26 Bal 2009, 22:59

wyge556 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man tas brūkšnys gerai atrodo nereiktu jo nuimti nes nei vienas kitas automobilis neturi ko nors panašaus ir tai labai neblogai atrodo ;)


Bet tai nėra pigu ir lengvai padaroma. Reiškias - bus nuimtas :D be abejo, tik spėlionės, o realią informaciją gausime labai negreit :/ Nes KIA , manau, irgi milijaridnių pelnų nesikrauna.....
'02 C5
Planuose - VW Multivan
Vartotojo avataras
ronner
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 34
Užsiregistravo: 20 Bal 2009, 22:00
Miestas: Vilnius
Automobilis: VW sharan

Re: „Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Standartinė wyge556 » 27 Bal 2009, 19:35

ronner (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
wyge556 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Man tas brūkšnys gerai atrodo nereiktu jo nuimti nes nei vienas kitas automobilis neturi ko nors panašaus ir tai labai neblogai atrodo ;)


Bet tai nėra pigu ir lengvai padaroma. Reiškias - bus nuimtas :D be abejo, tik spėlionės, o realią informaciją gausime labai negreit :/ Nes KIA , manau, irgi milijaridnių pelnų nesikrauna.....


Gal ir tavo teisybė bet manau, kad vistiek tas brūkšnys gražiausia detalė automobilyje |(
wyge556
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 78
Užsiregistravo: 16 Bal 2009, 17:55

Re: „Kia No 3” – būsimasis mažas vienatūris

Standartinė manhattan » 27 Bal 2009, 20:26

Tas bruksnys yra isskirtine detale :) Tai tas ko kiti neturi :D
manhattan
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 45
Užsiregistravo: 02 Bal 2009, 21:48
Miestas: Vilnius
Automobilis: Seat Alhambra

Ankstesnis

Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Google [Bot]