Kelionės

Kas netelpa į kitas temas :emo:

Kelionės

Standartinė Robertas » 13 Geg 2013, 23:30

Artėja vasara atostogų metas. Ar planuojate kur išvykti su savo vienatūriais palakstyti, pailsėti. Parašykite kokie planai Lietuvoje, ar toliau....
Aš asmeniškai labai toli šią vasarą nesiruošiu , tik su šeimyna iki Lietuvos pajūrio ir po Suvalkiją ratuką apsuksime.
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kelionės

Standartinė Energetikas » 14 Geg 2013, 06:01

Praeitą savaitgalį aplankėm sostinę (uošvija, Gariūnai :lol: ir miško kirtimas), o už savaitės važiuojam prie Marijampolės į kasmetinį Renault dviračių žygį - gal bus norinčių prisijungti? ;)
http://www.renaultclub.lt/lt/naujienos/ ... 013-05-25/

O be mašinytės tai jau turim birželį lėktuvo bilietus į Vokietiją - savaitėlę pailsėti pas giminaičius :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Kelionės

Standartinė Azzis » 14 Geg 2013, 14:19

Šį sezoną manau teks apsistoti Lietuvėle, tikriausiai bus pajūris ir keli savaitgaliai prie ežerų.. Įdomesnės kelionės atidedamos dėl numatomo šeimos pagausėjimo 8)
Azzis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 17 Bal 2013, 21:40
Miestas: Kaunas
Automobilis: Espace III 2.2dTi

Re: Kelionės

Standartinė Tomas » 15 Geg 2013, 12:21

Ir nesugalvojau kur pailset.... Atsidarau pinigine ir suprantu, kad ne toks jau as pavarges... :rofl:
O jei rimtai, tai planuojamas tik Lietuvos pajuris, porai savaiciu ir aisku savaitgalines isvykos prie vieno ar kito ezeriuko... ;)
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Kelionės

Standartinė romas » 15 Geg 2013, 22:34

tomai, savo "feisa" ikelei?
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Kelionės

Standartinė Tomas » 16 Geg 2013, 06:55

romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):tomai, savo "feisa" ikelei?

Taip Romai.... Gyvenimas mano panasiai kaip Byno filmas.... As neieskau problemu, jos pacios mane suranda... :D
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Kelionės

Standartinė romas » 16 Geg 2013, 08:09

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):tomai, savo "feisa" ikelei?

Taip Romai.... Gyvenimas mano panasiai kaip Byno filmas.... As neieskau problemu, jos pacios mane suranda... :D


:)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Kelionės

Standartinė Stasiusiukas » 16 Geg 2013, 19:59

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):tomai, savo "feisa" ikelei?

Taip Romai.... Gyvenimas mano panasiai kaip Byno filmas.... As neieskau problemu, jos pacios mane suranda... :D

Kažkaip ir pas mane tas pats, jos pačios mane susiranda. Labiausiai noriu atostogų namie, pagulėti, pasėdėti... Kaip sako liaudies išmintis: " Be darbo aš nemėgstu sėdėti, be darbo aš mėgstu gulėti." :rofl:
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Re: Kelionės

Standartinė Robertas » 16 Geg 2013, 21:10

Stasiusiukas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):tomai, savo "feisa" ikelei?

Taip Romai.... Gyvenimas mano panasiai kaip Byno filmas.... As neieskau problemu, jos pacios mane suranda... :D

Kažkaip ir pas mane tas pats, jos pačios mane susiranda. Labiausiai noriu atostogų namie, pagulėti, pasėdėti... Kaip sako liaudies išmintis: " Be darbo aš nemėgstu sėdėti, be darbo aš mėgstu gulėti." :rofl:


Dar Stasiusk sako, " Jei nori dirbti, eik pagulėk, praeis" :D

Beja jau penktadienį lekiu į Šventają su šeimyna. Bus vasaros atidarymas :party:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kelionės

Standartinė Stasiusiukas » 07 Bir 2013, 10:31

Gal kas gali ką pasiūlyti liepos 5-6 d. Juodkrantėje 12 žmonių nakvynę? Ar bent jau nukkreipti tinkama linkme.
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 468
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie viską

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google Adsense [Bot]