Ford Galaxy temperatura

Paveikslėlis Windstar, Galaxy, Focus C-MAX, S-MAX

Ford Galaxy temperatura

Standartinė Kerp » 06 Bal 2013, 15:36

Sveiki Galaxy turetojai, klausimas toks: ties kuria vieta buna pas jus temperaturos davyklio strelyte, vaziuojant miesto ritmu?

Pas mane (TDI 81kw) anksciau sunkiai silo, buvo atjungtas antras pecius, padejo - temperatura laike iki N raides ( pagal ta fordini davykli !NORM! ). Dabar pasitraukus salciams stovi per viduri, dazniau net ant R o kilant i koki kalna ar siaip biski smagiau pavaziavus net iki M daeina, jau turbut tureciau susirupint?

Termostatas pakeistas, apatine slanga buna silta. Radiatorius siltas, bet vis nesulaukiu kada ventilatoriai isijungtu... Ir pas salta, ir darbinei temperaturoj slangos kietos, atidarius ispletimo bakeli iseina slegis, cia normalu?

Ir gal kas turi kokia shema, piesinuka tos temperaturos skales daviklyje, kad zinot kiek temperaturos rodo.

Is anksto dekingas :)
Kerp
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 13:09
Miestas: Vilnius

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė sagitar4569 » 06 Bal 2013, 19:43

valytuvu rankenele iš galo spaudžiant į viršų spidometre turėtų rodyti ir temperaturą
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė Kerp » 07 Bal 2013, 16:29

sagitar4569 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):valytuvu rankenele iš galo spaudžiant į viršų spidometre turėtų rodyti ir temperaturą

pas mane nera kompo
Kerp
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 13:09
Miestas: Vilnius

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė andrius » 08 Bal 2013, 09:03

pas mane galxy 1.9tdi 66kw tai temperaturos rodykle buna perviduri pilnai uzsilus varikliui,jai kur biski sunkiau vaziuot ar trala traukent,tai truputi pasislenka desiniau,o siaip vazineju jau du metus sujuo,tai ventiletoriai dar nei kart nebuvo isijunge.o del slegio tai visada susidaro slegis ausinimo sistemoj,tad atidarius issipletimo bakeli iseina slegis ir slangos kazkiek sukieteja,bent jau pas bmw tai ausinimo sistemoj buna slegis apie 3 atmosferas.
Seat Alhambra 1.9tdi 85kw 2001metai
Vartotojo avataras
andrius
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 25 Spa 2012, 15:46
Miestas: kaunas
Automobilis: SEAT ALHAMBRA 2001metu 1.9tdi 85kw

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė Kerp » 08 Bal 2013, 19:44

andrius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):pas mane galxy 1.9tdi 66kw tai temperaturos rodykle buna perviduri pilnai uzsilus varikliui,jai kur biski sunkiau vaziuot ar trala traukent,tai truputi pasislenka desiniau,o siaip vazineju jau du metus sujuo,tai ventiletoriai dar nei kart nebuvo isijunge.o del slegio tai visada susidaro slegis ausinimo sistemoj,tad atidarius issipletimo bakeli iseina slegis ir slangos kazkiek sukieteja,bent jau pas bmw tai ausinimo sistemoj buna slegis apie 3 atmosferas.

pas mane ventiliatoriai veikia tik kai klima ijungta. pas mane tesiog niekad temperatura nekilo virs N raides, masyna turiu nuo rudens, ziema uzglusintas antras pecius, katilo papildomo nera. o dabar pradejo kilt iki vidurio, buvo biski neramu.
Dekui uz atsakyma.
Beje, pas sios modelius nebuna papildomo cirkuliacinio siurblio kaip pas Multivana?
Kerp
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 28 Rgp 2012, 13:09
Miestas: Vilnius

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė andrius » 08 Bal 2013, 22:57

bijau sumeluot,bet manau kad nera tokio siurbliuko,o ziema temperaturos rodykle tai sunkiai pakyla iki normos,po miesta pavazinejus tada uzkyla
Seat Alhambra 1.9tdi 85kw 2001metai
Vartotojo avataras
andrius
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 263
Užsiregistravo: 25 Spa 2012, 15:46
Miestas: kaunas
Automobilis: SEAT ALHAMBRA 2001metu 1.9tdi 85kw

Re: Ford Galaxy temperatura

Standartinė mutis » 06 Bir 2013, 23:26

Kerp (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
andrius (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):pas mane galxy 1.9tdi 66kw tai temperaturos rodykle buna perviduri pilnai uzsilus varikliui,jai kur biski sunkiau vaziuot ar trala traukent,tai truputi pasislenka desiniau,o siaip vazineju jau du metus sujuo,tai ventiletoriai dar nei kart nebuvo isijunge.o del slegio tai visada susidaro slegis ausinimo sistemoj,tad atidarius issipletimo bakeli iseina slegis ir slangos kazkiek sukieteja,bent jau pas bmw tai ausinimo sistemoj buna slegis apie 3 atmosferas.

pas mane ventiliatoriai veikia tik kai klima ijungta. pas mane tesiog niekad temperatura nekilo virs N raides, masyna turiu nuo rudens, ziema uzglusintas antras pecius, katilo papildomo nera. o dabar pradejo kilt iki vidurio, buvo biski neramu.
Dekui uz atsakyma.
Beje, pas sios modelius nebuna papildomo cirkuliacinio siurblio kaip pas Multivana?


kaip kuriuose buna cirkuliaciniai siurbliai,bet ne visuose naujasniuose nuo 2001.jau visuose buna jie
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
mutis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 20
Užsiregistravo: 11 Lap 2012, 17:08
Miestas: Panevezys
Automobilis: Vw sharan 98m.


Grįžti į Ford atsiliepimai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra