ESPACE III Oro pagalvės

Viskas apie Renault modelius

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė Arnas » 19 Vas 2013, 22:23

O tai kokia ta variklio kaina kad masina reik parduot...?
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė Liubartas » 07 Kov 2013, 09:45

Sveiki ;) . Neparduodu savo ESPACE III :D .Šiandien jau pasiimu iš serviso :rofl: .Pakeitė diržą Įtempimo guolius,Vožtuvų pakėliklius,ir paskirstymo velenėlio dantratį,nes nukirto šplintą.Ir vėl važiuosiu ilgai ir saugiai.Parduosiu nebent sugalvosiu pirkt naujesnį AUTO. :) O remontas tikrai nėra brangus kaipo tokiam automobiliui :^) Dalinkitės gerbiamieji savo patirtimi apie remontus ,nes aš tikėjausi daugiau rasti informacijos forume,bet... :( Ir kiti klauskit . Pasidalinsiu savo patirtimi apie remontą, kiek pats esu remontavęs ir ką keitęs nes aš į servisą važiuoju tiktai kraštutiniu atveju.Kiek galiu stengiusi remontuot pats.Įrankiu šiek tiek turiu. Na tiktai prievariklio nelendu. :devil:
Liubartas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 07 Vas 2013, 22:09
Miestas: Vilnius
Automobilis: RENAULT ESPACE III

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė Liubartas » 07 Kov 2013, 09:51

Arnui. klausei variklio kainos .Tai Vilniuje Minsko pl 33 ŠROTE paprašė 2800 LT atseit labai stebuklingas. tai man atrodo labai brangu,nes reikia pridėt iš karto dar 1500 Lt diržui ir visiems įtempėjams pakeist + variklio pakeitimas.Nes pats gatvėje jo nepakeisiu,o ir laiko tam reikia.o šiaip variklų kainos maždaug nuo800-1000 Lt. +transporto kaštai..Taip kad mano atveju remontuot gavosi daug pigiau. :rofl:
Liubartas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 07 Vas 2013, 22:09
Miestas: Vilnius
Automobilis: RENAULT ESPACE III

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė Liubartas » 07 Kov 2013, 22:44

:hai: taigi Mano ESPACE III 2.2 DT 99m. vėl važuoja :clap: Po diržo nutrūkimo remontas kainavo 1485,00 Lt :rofl: :rofl: kažin ar pigiau kainuotų kito vienatūrio diržo keitimas po nutrūkimo. :) .o diržas trūko dėl to kad įtempimo guoliai subiro į šipulius :lol: .Ir vožtuvų nereikėjo liest. nes nusuko paskirstymo velenėlio šplyntą. :D .taip kad važiuoju toliau.
Liubartas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 07 Vas 2013, 22:09
Miestas: Vilnius
Automobilis: RENAULT ESPACE III

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė romas » 07 Kov 2013, 23:27

Liubartas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE')))::hai: taigi Mano ESPACE III 2.2 DT 99m. vėl važuoja :clap: Po diržo nutrūkimo remontas kainavo 1485,00 Lt :rofl: :rofl: kažin ar pigiau kainuotų kito vienatūrio diržo keitimas po nutrūkimo. :) .o diržas trūko dėl to kad įtempimo guoliai subiro į šipulius :lol: .Ir vožtuvų nereikėjo liest. nes nusuko paskirstymo velenėlio šplyntą. :D .taip kad važiuoju toliau.


cia toks pastebejimas,- paprasciausiai pasiseke po dirzo trukimo, kad tiek mazai problemu pridare... :)
o buna, kad reikia keisti visa galvute..... :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė Liubartas » 13 Kov 2013, 20:50

O man servise sakė kad vožtuvų nelanksto ,o kenčia pakėlikliai. Mano atveju diržas nebūtų trūkęs jeigu prieš 50 000km kai keitė diržą būtų pakeitę ir įtempimo guolius.Vieno guolio BYb...... nepakeitė už tai pridarė man problemų :devil: .KAD JIEMS NESTOVĖTŲ ]:)
Liubartas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 07 Vas 2013, 22:09
Miestas: Vilnius
Automobilis: RENAULT ESPACE III

Re: ESPACE III "užgęso"

Standartinė romas » 13 Kov 2013, 23:16

Liubartas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):O man servise sakė kad vožtuvų nelanksto ,o kenčia pakėlikliai. Mano atveju diržas nebūtų trūkęs jeigu prieš 50 000km kai keitė diržą būtų pakeitę ir įtempimo guolius.Vieno guolio BYb...... nepakeitė už tai pridarė man problemų :devil: .KAD JIEMS NESTOVĖTŲ ]:)



o kas patikrins tavo palinkejima? :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Ankstesnis

Grįžti į Techniniai klausimai-atsakymai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]

cron