Vienatūrio pasirinkimas

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Vienatūrio pasirinkimas

Standartinė diodex27 » 01 Vas 2013, 21:54

noreciau patarimo del triju vienaturiu opel zafyra, mb w220, 230, vito ar Chrysler Voyager, Chrysler Grand voyager kury is ju patartumet rinktis kokie ju minusai ar pliusai amzius apie 2000metai kaina apie 10k litu pasidalinkite savo patirtimi galit pasiuliti ir kitus tik ne koreja ar pransuza
diodex27
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 01 Vas 2013, 21:48
Miestas: kaunas
Automobilis: wv passat

Re: patarkit del vienaturiu kury rinktis

Standartinė nartelis » 01 Vas 2013, 22:04

diodex27 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):noreciau patarimo del triju vienaturiu opel zafyra, mb w220, 230, vito ar Chrysler Voyager, Chrysler Grand voyager kury is ju patartumet rinktis kokie ju minusai ar pliusai amzius apie 2000metai kaina apie 10k litu pasidalinkite savo patirtimi galit pasiuliti ir kitus tik ne koreja ar pransuza

http://www.vienaturis.lt/
auto-diskusijos-f6/
O naujos temos kurti nereikia :). Naudokis paieška.
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: patarkit del vienaturiu kury rinktis

Standartinė sagitar4569 » 01 Vas 2013, 22:09

Čia panaši temą yra kai kurių modelių +/- Padėkit išsirinkti vienatūrį . Gali paskaityti automobilių dvikovas ir yra aprašyti modelių +/- ir kokių gedimų gali sulaukti eksplotuojant ar ką tikrint perkant. Patarimas neskubėk pirkti ir nepirk pačios pigiausios, nes geros kainuoja. o iš tavo variantu tik chrysler arba zafira, vienas didelis komfortas, kitas mažas ir truputi barškutis. Ir koks kuras domina?
Paskutinį kartą redagavo sagitar4569 01 Vas 2013, 22:15. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: patarkit del vienaturiu kury rinktis

Standartinė romas » 01 Vas 2013, 22:15

diodex27 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):noreciau patarimo del triju vienaturiu opel zafyra, mb w220, 230, vito ar Chrysler Voyager, Chrysler Grand voyager kury is ju patartumet rinktis kokie ju minusai ar pliusai amzius apie 2000metai kaina apie 10k litu pasidalinkite savo patirtimi galit pasiuliti ir kitus tik ne koreja ar pransuza

turejo zentas Vito, gal ir viskas butu gerai, jei ne RUDYS.Kiauri visi slenksciai, dugnas. Daugiau uz opeli rudyja! Aptarnavimas tikrai brangus, bet pats kaip busas, yra ekonomiskas.Likau nustebintas vaziuojant iki 120km/h, naudoja iki 6ltr.O kai greitis iki 160km/h, jau ima ir visus 12ltr, deja.

Mano galva Zafira, tai paaukstintom lubom Vectra, vietos tiek pat.Visur viduje opelio kokybe.(man asmeniskai)

Pats turiu Voyageri 97m, senukas, bet man patinka.3,3 benzas/dujos, trumpas.Jei seima nedidele, rekomenduociau tik toki.O dar jei hobis koks suristas su gamta, tuo labiau.Nei galvoti apie kokia sodyba, ar palapine, telpam trise puikiai.
Tai mano asmenine nuomone. :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: patarkit del vienaturiu kury rinktis

Standartinė sagitar4569 » 01 Vas 2013, 22:16

romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
diodex27 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):noreciau patarimo del triju vienaturiu opel zafyra, mb w220, 230, vito ar Chrysler Voyager, Chrysler Grand voyager kury is ju patartumet rinktis kokie ju minusai ar pliusai amzius apie 2000metai kaina apie 10k litu pasidalinkite savo patirtimi galit pasiuliti ir kitus tik ne koreja ar pransuza

turejo zentas Vito, gal ir viskas butu gerai, jei ne RUDYS.Kiauri visi slenksciai, dugnas. Daugiau uz opeli rudyja! Aptarnavimas tikrai brangus, bet pats kaip busas, yra ekonomiskas.Likau nustebintas vaziuojant iki 120km/h, naudoja iki 6ltr.O kai greitis iki 160km/h, jau ima ir visus 12ltr, deja.

Mano galva Zafira, tai paaukstintom lubom Vectra, vietos tiek pat.Visur viduje opelio kokybe.(man asmeniskai)

Pats turiu Voyageri 97m, senukas, bet man patinka.3,3 benzas/dujos, trumpas.Jei seima nedidele, rekomenduociau tik toki.O dar jei hobis koks suristas su gamta, tuo labiau.Nei galvoti apie kokia sodyba, ar palapine, telpam trise puikiai.
Tai mano asmenine nuomone. :)

O kartais ne Astra paaukštinta? :?:
Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.

Re: patarkit del vienaturiu kury rinktis

Standartinė sagitar4569 » 01 Vas 2013, 22:18

Vartotojo avataras
sagitar4569
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 252
Užsiregistravo: 07 Lap 2010, 20:40
Miestas: Radviliskis-Siauliai
Automobilis: VW Sharan 1.9TDI 1998m.


Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra