Citroen Evasion

PaveikslėlisBerlingo, Xsara Picasso, Evasion, C8, C4 Picasso

Re: Citroen Evasion

Standartinė linas » 01 Lap 2012, 20:00

Sveiki, buvau fordistas 7 metus(WINDSTAR). Nupirkaun EVASION 2001metų. Bandysiu priprast prie mažo miniveno. Po Windstaro tikrai ankšta .Bandžiau įsiraityt į antrą sėdynių eilę pirmas atitraukęs- vos vos... Ilgą kelionę keleiviai vargtų. Gerai kad aš vairuosiu- prie vairo vietos pakanka.
Windstaras DAUG minkštesnis kelio nelygumams.
Bet EVASION turėtų viską atpirkt ekonomiškumu...
Vienas ir kitas turi privalumų ir trūkumų.
linas
Nešiojantis raktus

Padėkojo: 0 kartus
Gavęs padėkų: 0 kartus

Standartinė nartelis » 01 Lap 2012, 22:37

Na ir randi ką lygint? :D WINDSTAR su EVASION :rofl: . vien tik gabaritai ir gamintojas ką reiškia :rofl: . Pats su prancūzu važinėju ir nesiskundžiu, tik su kanadietišku auto neteko važinėt :)
Nepamenu,kažkuriam (ar autoplius, ar autogide) buvau radęs evasion, pegeut 806, ar fiat ulyse su 8 sėdimomis vietomis t. y. trečia eilė buvo vientisa ir pritaikyta trims keleiviams. Tokio daugiau nebuvau niekur matęs. O vietos, tai tokiuose nėr labai apstu. Mano ūgis 180, o vairuoju iki galo atstūmęs savojo espace vairuotojo krėslą. Nelabai įsivaizduoju ką darytų pvz. koks 200 cm, ar dar aukštesnio ūgio vairuotojas. kojos turėtų vairą liesti :@
Nors tokie ir automobilius pagal save renkasi :D
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras

Padėkojo: 5 kartus
Gavęs padėkų: 16 kartus
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci 03. , ESPACE II (EX)

Standartinė linas » 25 Gru 2012, 21:57

Sveiki, su Šventėm visus...Turiu problemą- pašalus iki -10, nesiveda mano Citroeno Evasion dyzeliukas. Galvojau, kad pakaitinimo žvakės bus blogos. Įdėjau daug sunkaus ir varginančio darbo (ypatingai sudėtingas priėjimas iki jų) kol pakeičiau naujomis. Bet blogiausia, kad patikrinus senas pasirodė visos veikiančios... Lauksiu naujo pašalimo ir bijau kad problema bus išlikus.Ką dar turėčiau tikrinti dėl ko nesiveda? Įdomu ar buvo įmanoma patikrinti pakaitinimo žvakes jų neišėmus? Gal atsiras žinančių...Tad dar kartą visiems gerų Švenčių ir kad auto gedimai negadintų šventinės nuotaikos.
linas
Nešiojantis raktus

Padėkojo: 0 kartus
Gavęs padėkų: 0 kartus

Standartinė Energetikas » 27 Gru 2012, 17:44

linas rašė:Sveiki, su Šventėm visus...Turiu problemą- pašalus iki -10, nesiveda mano Citroeno Evasion dyzeliukas. Galvojau, kad pakaitinimo žvakės bus blogos. Įdėjau daug sunkaus ir varginančio darbo (ypatingai sudėtingas priėjimas iki jų) kol pakeičiau naujomis. Bet blogiausia, kad patikrinus senas pasirodė visos veikiančios... Lauksiu naujo pašalimo ir bijau kad problema bus išlikus.Ką dar turėčiau tikrinti dėl ko nesiveda? Įdomu ar buvo įmanoma patikrinti pakaitinimo žvakes jų neišėmus? Gal atsiras žinančių...Tad dar kartą visiems gerų Švenčių ir kad auto gedimai negadintų šventinės nuotaikos.

Reikejo tik varza pamatuoti tarp kaitinimo zvakes kontakto ir variklio korpuso ;)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas

Padėkojo: 5 kartus
Gavęs padėkų: 7 kartus
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Ankstesnis

Grįžti į Citroen

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], Google [Bot]