Peugeot 806

Paveikslėlis806,807, 3008, 5008

Peugeot 806

Standartinė modernas2006 » 29 Lap 2008, 01:01

Paveikslėlis
Peugeot 806 yra minivenas gamintas nuo 1994 iki 2002 metų. 806 „Sevel Nord“ projektas buvo sukurtas bendradarbiaujant PSA Grupei (Citroen ir Peugeot) su Fiat kompanija. To pasekoje gimė identiški Citroen Evasion/Synergie, Fiat Ulysse, Lancia Zeta ir Peugeot 806 modeliai. Visi keturi automobiliai yra gaminami Sevel Nord gamykloje Prancūzijoje.

Bendras automobilio aprašas
8 sėdimų vietų vienatūris.Galimos 8 sėdimos vietos,jei trečioje eilėje sumontuota vientisa sėdynė.Jei naudojamos gale dvi atskiros sėdynės-tuomet 7 sėdimų vietų.Kadangi automobilis gan "kampuotas" ir vidaus apdailos elementai išdėstyti arti išorinių kėbulo detalių,tai automobilio talpumas labai didelis.Pakabos konstrukcija gan paprasta,nesuteikianti didelio važiavimo komforto.Didelis privalumas-stumdomos galinės durys(šį privalumą pajutau ankštam garaže ir stovėjimo aikštelėj).Jei automobilis nenuvažiavęs pusę milijono km,tuomet jos nekliba,puikiai atidaromos/uždaromos ir pašalinių garsų važiuojant nesukelia.Prie automobilio gabaritų reikia įprasti,tačiau matomumas geras tiek manevruojant aikštelėje,tiek gatvėje-sėdi sau aukščiau įprastų lengvujų autoomobilių,viską matai priekyje,be to,dar ir prasilenkiant su sunkvežimiais ne taip gausiai aptaškomas priekinis stiklas.
Variklis
1,9 turbo dyzelinis variklis išvysto 66kw ir 196 Nm sukomo momentą.Įvertinus tai,kad automobilio faktinė masė yra 1565 kg,atrodytų,jog reikia galingesnio variklio.Tačiau važiuojant ramiu režimu tiek mieste,tiek užmiestyje net su pakrauta priekaba variklis traukia puikiai(vėlgi-jei nenuvažiavęs puse milijono km...)Dinamikos nėra,tačiau važiuojant ramiu stiliumi vidutinės kuro sąnaudos tėra apie 7l/100km-tai ne itin aptakiam ir sunkiam automobiliui nėra daug(400 km velkant pakrautą priekabą,300km nuvažiuota mieste ir 320 užmiestyje važiuojant ne didesniu nei 90-95km/h greičiu).
Automobilio eksploatacijos kaštai, kainos nuvertėjimas
Lyginant su kitais vienatūriais ir automobilių kokybes,tai kainos/kokybės santykis tikrai yra geras.Vėlgi lyginant su kitų vienatūriu kaina-gerai(turiu galvoje VW Sharan,VW Caravelle).

Tepalai automobiliui Castrol | Mobil | Liqui moly
modernas2006
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 229
Užsiregistravo: 20 Lap 2008, 18:18
Miestas: Šiaulia
Automobilis: VW touran

Grįžti į Peugeot

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron