Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė Kestas86 » 20 Geg 2015, 20:13

HooLiGaN (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):as turejau darbine premacy 2.0 td, apie 5 metus is jos "sulcius ispaudinejom". per visa laika vienas rimtas remontas- 3 begio sunchronas parejo, 1.5 metu be 3 begio vazinejom :D vargo su ja nematem, nej ziema, nej vasara, tikrai gera buvo pasitaikus. Naudota masina cia kaip loterija

Va po tokio issunkimo parduoda masina..naujam savininkui kaip pradeda griut ,tai nesupranta uz ka tokia dievo lykste.. :rofl:
Seat Alhambra 1.9 TDI 81kw - EX Renault Senic 2005
Vartotojo avataras
Kestas86
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 427
Užsiregistravo: 20 Lap 2014, 21:27
Miestas: Zemaitija
Automobilis: Seat Alhambra Luxus

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė HooLiGaN » 23 Geg 2015, 20:33

Nu tai kai atvaziuoja pirkt masina, atsiskaito ir po to tik pirma karta uzkuria, tai ner ko stebetis, o kai renkasi normaliai, tai ir isrenka geresne
Vartotojo avataras
HooLiGaN
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 76
Užsiregistravo: 10 Lie 2010, 19:14
Miestas: Vilnius
Automobilis: SEAT ALHAMBRA luxus 1998 1,9tdi

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė kleineschweine » 08 Lie 2015, 00:32

Sveiki, gerbiamieji. Baisiai įdomu skaityti Jūsų susirašinėjimus ir nusprendžiau pats klausimą užduoti, nes atrodo, kad atsakinėjate nuoširdžiai:) Mano istorija tradicinė: "nebetelpam į universalą, reikia didesnės mašinos". Didesnės, tai septynvietės ir pageidautina su normaliai išsivysčiusiomis trečios eilės sėdynėmis ar bent jau panaudojamu bagažo skyriumi už jų :) Busas jau per didelis:)

Jau buvau nusprendęs, kad Caddy Maxi Life išspręs problemas, bet jų ant mūsų krašto mažoka, o juolab su normalia istorija ir protinga kaina. Baido ir darbininkiška kilmė ir komfortas. Tada vėl atsigręžiau į minivenus, bet šitam miške baigiu pasiklysti. Labiausiai balamutina minivenų dydžiai. Kai tik pradedu giliau kapstytis paaiškėja, kad vienas ant Golfo platformos, kitas su taburetėmis trečioje eilėje ar Maximos vežimėlio tūrio bagažine ir t.t. Linkstu link Ford Galaxy/S-Max, bet ar šitie jau didieji skaitosi? Patinka jų užlenkiamos sėdynės, kurių nereikia išmontuoti (o to gali prireikti dažnokai) Renault Grand Espace įdomus, bet jų dar mažiau nei Caddy. Chrysler Grand Voyager - karališka, bet ir kaina lipa virš biudžeto, jei dairytis automobilio nuo 2009 m.

Biudžetas - iki 7.000 EUR, norėčiau dyzelio, nes kasdien teks nuvažiuoti po 50-60 km + 2-3 tolimesnės kelionės į užsienį per metus. Prioritetas nelepiam varikliui ir patvariai važiuoklei, bo iki namų Molėtų plento betonkė ir dar geras kilometras vieškelio. Vaikų nėra, užtat daug šunų:)

Dėkingas visiems atsiliepusiems :)
kleineschweine
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 08 Lie 2015, 00:03
Miestas: Klaipėda
Automobilis: VW Passat B6

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė ldalius » 08 Lie 2015, 11:15

jei vaikų nėra, tai šunims koks skirtumas ant ko sėdėt (aišku juokauju)
bet rinkis iš visų minusų mažiausius ir atmink, kad kuo naujesnė mašina tuo padaryta trumpesniam tarnavimo laikui, kad nebankrutuotų autopramonė
Jei rinksies vienatūrį pagal sėdynių komfortą, tai net nežinau ar rasi tai kas tau teiks malonumą tolesnėje eksploatacijoje, bet pagal visus tavo kriterijus labiausiai mano manymu būt tinkamas vw caravele
Vartotojo avataras
ldalius
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 680
Užsiregistravo: 12 Lap 2012, 21:34
Miestas: Panevezys
Automobilis: Pilkas dyzelis

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė kleineschweine » 08 Lie 2015, 15:33

Teisingas pastebėjimas :) Matai, aš įsivaizduoju, kad jei trečioje eilėje - normalios sėdynės, vadinasi gale bus daug vietos jas išėmus/užlenkus:) Ta trečia eilė pagal paskirtį bus naudojama retai, tiesiog gale reikia vietos, kad patogiai tilptų kokie trys belgų aviganiai :)

Caravelle rupūškė didelė. Man asmeniškai liptų, bet vairuos daugiau draugė, o jai nelabai. Juolab, kad ir su parkingu Vilniaus centre bėdų gali kilti.

Kokie tie didieji vienatūriai? Galaxy, Grand Espace, Grand Voyager? Kokių dar yra, kad nebūtų egzotika Lietuvoje ir nereikėtų toli dalių ar servisų ieškoti? Apie Sharan'us ir Alhambra's kažkaip nelabai gerus atsiliepimus dėl patikimumo girdžiu :?:
kleineschweine
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 2
Užsiregistravo: 08 Lie 2015, 00:03
Miestas: Klaipėda
Automobilis: VW Passat B6

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė ValdasM » 09 Lie 2015, 09:58

Detaliu gali lengvai gauti ir "egzotinem" masinom kaip tu sakai, o jei gera neuzdrozta paimsi (kas beveik neimanoma, kalbant apie vienaturi) tikrai daug neremontuosi ir neturesi vargo, o jei daleidziant tokia minti tada belieka galvoti kuri ekonomiskesne ir patogesne :) Man asmeniskai nors ir su senuku Sarabanu vazineju dabar bet pirmenybe teikciau touranui, nes nenuvyle jis mane kai turejau, todel kad gera gan buvau paemes, nors ir keiciau sankaba su smagraciu 1950Lt buvo ir variklio pagalve dviguba ta, kaina netoli 500lt, bet manau cia jei paimsi su realia nedidele rida, tai viskas bus prie pasibaigimo ribos, tokie dalykai kaip smagratis ir sankaba tai tikrai, bet pasikeiti ir ramu, cia ne motoras.
Vartotojo avataras
ValdasM
Mechaniko padejėjas
Mechaniko padejėjas
 
Pranešimai: 162
Užsiregistravo: 18 Sau 2015, 16:38
Miestas: Siauliai
Automobilis: Octavia I FL 1.9tdi

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė Remis » 12 Rgs 2015, 20:14

Tema įdomi ir aktuali,negi jau numirė?Aš tai sakyčiau nesirinkti Renault Espace 2002-2006m. laidos,nesvarbu ar benzinas ar dyzelis,nes "galvos skausmas"
ir nemenkos išlaidos garantuotos.Tai auto skirtas važiuoti iki 250 000km. ir po to atiduoti visiškam utilizavimui.
Remis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 17 Rgp 2011, 01:10
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Espace IV 2.0T

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė nartelis » 12 Rgs 2015, 22:09

manau, kad kaip kam ir kokį automobilį pavyko įsigyti, tai tas apie tai ir gali informuoti.
Maniškis jau pustrečio šimto t. pravažiavęs, bet dar vis važiuoja, ir manau, kad dar važiuos. Nereikia norėti, kad neremontuojant nenaujo automobilio bus galima daug, daug metų važinėtis. Nors, manau, kad yra automobilių savininkai ir tik automobilių vairuotojai, (dar būna tokie kaip ir šturmanai, kurie nevairuoja, bet apie auto viską labai gerai išmano, kada ir ką remontuot (tokią namuose turiu :D ))
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė Remis » 12 Rgs 2015, 23:39

Na kai prieš savaitę nusprogo "gazo sklendė",tai niekur naudotos nerandu(o naujos kartu su įsiurbimo kolektoriumi dar "neprinokau" pirkt iš sostenos),tai kilo mintis suskaičiuoti išleistus remontui pinigus.Rezultatas liūdnas(ir laaabai brangus) mano piniginei.Tai dabar bandau prisiminti koks nelabasis
protą aptemdė.
Remis
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 17 Rgp 2011, 01:10
Miestas: Kaunas
Automobilis: Renault Espace IV 2.0T

Re: Padėkit apsispresti del vienatūrio pirkimo

Standartinė Arvydas65 » 13 Rgs 2015, 10:01

Remis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Na kai prieš savaitę nusprogo "gazo sklendė",tai niekur naudotos nerandu(o naujos kartu su įsiurbimo kolektoriumi dar "neprinokau" pirkt iš sostenos),tai kilo mintis suskaičiuoti išleistus remontui pinigus.Rezultatas liūdnas(ir laaabai brangus) mano piniginei.Tai dabar bandau prisiminti koks nelabasis
protą aptemdė.

Užujaučiu. Pats kai pirkau saviškę prieš 5 metus užmečiau akį kad jų daug bei kad į juos ir taksistai nespjauna. Be to pirmasis automobilis tai irgi turėjo reikšmę nežiūrėti į egzotikas.
Arvydas65
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 98
Užsiregistravo: 10 Rgp 2014, 09:15
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Ford Galaxy 2,3 98

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron