Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Vienatūrių dvikovos :punch:

Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Klaustukas » 28 Sau 2010, 14:28

Sveiki. Tai vat sugalvojau pirkti vienaturi, nes ir pries tai vazinejau su vienaturiu Renault scenic 1999 m. Nelabai pasisekusi masina buvo... Bet siaip labai patogi vaziuoti, aukstai seti ir pan, bet jau atsibodo man ja tvarkyti... :) dabar noretumem 7/6 vetu auto, tai daug apsvarste nusprendeme rinktis is Opel zafira (2006m) ir Toyota corolla verso (2005m) abu dyzeliai. Jos turi 7 sedimas vietas ir neatrodo tokios griozdiskos, nes didesnes kiek girdejau is pazystamu yra nelabai siltos. Zinoma, tos galines vietos nera labai patogios suaugusiems, bet vis geriau nei nieko, beto ne kiekviena diena juk vezi 7 zmones. :D Tai jas sulankscius bagazine bus didele. Tai ka patartumete, kuri patikimesne, vaziuokle geresne ir t.t. Eksplotacija pigesne lyg opeliu ar taip...? :) Na, laukiu jusu patarimu, bei palyginimu. Is anksto dekui.
Klaustukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:02

Re: Opel zafira (2006) VS Toyota corolla verso (2005)

Standartinė Arnas » 28 Sau 2010, 15:54

As itraukciau i pasirinkima Mazda 5. Daugiau vietos negu Toyotoje, nepermoki uz varda. Patogu vezti krovinius -galines dvi eiles sedyniu susideda i lygias grindis.
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Opel zafira (2006) VS Toyota corolla verso (2005)

Standartinė Klaustukas » 28 Sau 2010, 23:04

Na, o del mazdos5, tai net nezinau... Kazkodel jinai manes nei isvaizda, nei savo vardu netraukia. :D Pries keleta metu tevai turejo mazda, tai paskui stengesi kuo greiciau ja parduoti, visokiu "ligu" pas ja budavo. Gal ir geras automobilis mazda5 yra, ypac kaip teigia Arnas, del sedyniu, kad jas nei isimti nereikia, susilanksto i grindis. Bet man apsktirai mazdos nepatinka. :) nezinau kodel as toks nusistates pries jas, bet aciu uz pasiulyma.
Klaustukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:02

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė aroone » 30 Sau 2010, 03:15

O as savo ruoztu siulyciau i svarstytinuju sarasa iraukti Citroen C4 Grand Picasso .... jei ne atveriamos galines durys - butu idealus seimyninis-kelioninis automobilis
aroone
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 20 Sau 2010, 09:13

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Arnas » 30 Sau 2010, 13:58

Jei Mazda daznai gedo, vadinasi jau buvo pravaziavusi daugiau nei 300 000 km... :|
Daugiau apie mazda5 buvau rases Mazda5 temoje. Siaip, kai turejau visai patiko. Gedimu per metus nepasitaike nei vieno ir pagal vokieciu TUV mazdos siuo metu yra labai aukstose vietose. O Mazda5 pagaminta ant mazda3 platformos kuri dabar yra patikimumo lydere, su tais paciais varikliais, vaziuokle ir pan... (http://www.autoreviu.lt/portal/categori ... ticle/3442). Siulyciau pasidometi jomis daugiau. ;)
O cia Mazda5 sedyniu suguldymo sistema:
Paveikslėlis
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Klaustukas » 03 Vas 2010, 14:08

Na, zmones, dar vis laukiu jusu palyginimu, bei patarimu. :) Kiek girdejau is pazystamu visi ta Opel Zafira giria, tai gal ja ir pirkti...?? :?: Dar vienas pigesnis variantas atsirado, gal Ford focus C-MAX, ka manot?? :) irgi dyzelis, bet 2005 metu, bet jau ten ne septyniu vietu, taip? Na, mums kazkaip sunku apsispresti, atrodo daug pinigu siuo metu ir nesinori isleisti ant auto... Dar kilo mintis, o gal koki dzipa ziuretis, pvz Toyota RAV4...? Dabar esam vsai pasimete. Tai dar lauku pasiulymu, bei komentaru. :)
Klaustukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:02

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Energetikas » 04 Vas 2010, 21:46

Klaustukas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Na, zmones, dar vis laukiu jusu palyginimu, bei patarimu. :) Kiek girdejau is pazystamu visi ta Opel Zafira giria, tai gal ja ir pirkti...?? :?: Dar vienas pigesnis variantas atsirado, gal Ford focus C-MAX, ka manot?? :) irgi dyzelis, bet 2005 metu, bet jau ten ne septyniu vietu, taip? Na, mums kazkaip sunku apsispresti, atrodo daug pinigu siuo metu ir nesinori isleisti ant auto... Dar kilo mintis, o gal koki dzipa ziuretis, pvz Toyota RAV4...? Dabar esam vsai pasimete. Tai dar lauku pasiulymu, bei komentaru. :)

Sunkiai cia Jums kas automobili isrinks, jei patys neapsisprendziat. Ar zadat nauja pirkti? Kaip suprantu - ne. Tuomet viskas priklausys nuo automobilio stovio. O jei dar galvojat ir apie RAV4...tai cia is viso ne is tos "operos"... :lol:
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Arnas » 06 Vas 2010, 01:56

RAV4? O kaip su pasirinkimo kriterijais?..
Zafira yra neblogas vidutinio dydzio vienaturis bet pradziai koliega pats apsispresk kokio auto tau labiau reikia.... :fubar:
Beje...ford tamstai geresnis pavadinimas nei mazda ar opel? :lol:
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Klaustukas » 07 Vas 2010, 13:01

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):RAV4? O kaip su pasirinkimo kriterijais?..
Zafira yra neblogas vidutinio dydzio vienaturis bet pradziai koliega pats apsispresk kokio auto tau labiau reikia.... :fubar:
Beje...ford tamstai geresnis pavadinimas nei mazda ar opel? :lol:



Dabar man reikia stoti i ginybine pozicija... :D Visu pirma pirmenybe teikiam vienaturiams, o del RAV4, tai cia buvo pamastymas, o ne prasymas diskutuoti tik sia tema... |( Na, bet cia neesme. Kitas atsakymas butu, ne, man pavadinimai nera kazkuo geresni ar blogesni, visu pirma reikia ziureti i technine puse. Mano kieme stovi ir renault, ir ford, ir opel bei valdiska masina Mitshubishi.Tik is tu visu renault yra vienaturis. Maziausiai dar teko pinigu sukisti i opel automobili. Bet cia ne apie tai, tai taip, kad man ford nera nei geresnis, nei blogesnis pavadinimas, uz kitus, siuo atveju Arno ivardintus mazda ir opel. :) As tik paklausiau Jusu gerbiamieji nuomones apie Ford focus C-MAX. Bet Zafira lieka dar pirmoje vietoje, taip pat Toyota Corolla Verso dar neismeteme is savo "saraso". Kas dar turi man kazka pasakyti, o gal patarti...??
Klaustukas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 11
Užsiregistravo: 24 Sau 2010, 19:02

Re: Opel Zafira (2006) vs Toyota Corolla Verso (2005)

Standartinė Energetikas » 08 Vas 2010, 09:55

Klaustukas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):...As tik paklausiau Jusu gerbiamieji nuomones apie Ford focus C-MAX. Bet Zafira lieka dar pirmoje vietoje, taip pat Toyota Corolla Verso dar neismeteme is savo "saraso". Kas dar turi man kazka pasakyti, o gal patarti...??

Sunku tau ka KONKRECIAI patarti, nes pagrindiniai sio forumo dalyviai nei su vienu is siu modeliu nevazineja. Tad belieka patarimai: man labiau patinka, as geriau imciau,... O ne konkretus, praktiskai patirti ispudziai... Tai is savo puses patarciau imti gal Toyota, bet cia tik mano nuomone. Fordas man grazus, bet nerizikuociau su juo prasideti, o apie Opel marke esu nelabai kokios nuomones... :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Kitas

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra