Nissan Almera Tino vs Renault Grand Scenic

Vienatūrių dvikovos :punch:

Nissan Almera Tino vs Renault Grand Scenic

Standartinė Edvinas » 06 Kov 2012, 10:41

Sveiki forumiečiai, esu "žalias" šiame forume, bet neišlaikiau pagundos užklausti Jūsų nuomonės. Gal čia tema labiau tiktų į auto kovas, bet...

Taigi mano esminis klausimas, planuoju pirkti auto ir turiu du konkrečius variantus:
1. Nissan Almera Tino 2004m. 1,8 benzinas
2. Renault Grand Scenic 2004m. 1,9 dCi dyzelis

Dažniausiai naudojamas maršrutas darbas/namai, gal po miestą pasimalt, bet taip pat pastoviai važinėjam su šeima, tai reikia kad bagažinėje bent vežimėlis be problemų tilptų.

Prašau padėkit apsispręst...
Edvinas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 1
Užsiregistravo: 06 Kov 2012, 10:25
Miestas: Kaunas

Re: Nissan Almera Tino vs Renault Grand Scenic

Standartinė Robertas » 06 Kov 2012, 18:54

Na aš pradėsiu nuo kito galo. Vežimelis laisvai tilptų i Grand scenic , plius jame yra trecia eilė sėdynių. Tai talpos atžvilgiu čia Scenic pranašesnis. Nors..... paziurejau aprašymus rodo atvirkščiai ..... :?:
http://www.autopolis.lt/lt/auto-katalog ... 0-hp-i9975
http://www.autopolis.lt/lt/auto-katalog ... 36-hp-i723
Dalyvis Arnas, kažkur buvo aprases apie Almera problematiškus varikliukus rašė.
Cia daugiau forume Renault gerbeju, tai nuomone gali buti kazkiek tendencinga.....
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3214
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Nissan Almera Tino vs Renault Grand Scenic

Standartinė Energetikas » 06 Kov 2012, 21:16

Ne nuo to galo pradedam rinktis, pirmiausia reiketu apsispresti - benzinas ar dyzelis :) I benzinine ruosiames deti dujas? Vezimelis nebetilps... :D O jei rimciau, tai dyzeline gal kuro atzvilgiu bus pigiau eksploatuoti i darba ir po miesta. O daugiau, skonio reikalas, tikriausiai nelabai cia yra eksploatuojanciu Scenic ar Tino :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Nissan Almera Tino vs Renault Grand Scenic

Standartinė nedas » 29 Kov 2012, 19:12

visu pirma jei nisanas tai ir scenicas turetu but o ne grand scenik nes jis 7 vietu .as turiu grand scenik 2005 tai kaip is audines pelipus su kuria 6-7 metus atvazinejau keistai vaziavosi pora menesiu seip masina talpi per 2,5 metu jokiu problemu nebuvo isskyrus oro pagalviu lempute buvo uzsidegusi tai idejus apgavika uz 60 lt viskas issisprende seip su pirotehniniu dirzo itempeju kaskas ten lygtais yra nesigilinau :D . dar kas nepatinka kad netaip tiksliai begiai metosi nes 6 yra bet cia taip ir turi but nes buvau isedes i nauja is salono ir taspats :( as begiu metima su savo senesne masina lyginu gal ten isklere :rofl: apie almera tino daug negaliu pasakyt pora kartu esu vairaves irgi nera nieko ispudingo o vietos isvis nera bagazineje ir dar labiau rudyja jos :rofl:
nedas
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 29 Kov 2012, 18:44
Miestas: siauliai


Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra

cron