Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė vidas78 » 07 Vas 2012, 18:28

Sveiki forumiečiai.Esu naujokas šitame forume(tad prašau daug ne :swear: :D ).Iškilo ir man tokia dilema(dėl mašinos pasirinkimo).Planuoju isigyti mašiniuką,vat tik niekaip negaliu nuspresti(apsisspresti)kokį pirkti-tad viliuosi,kad jūsų nuomonės ir patarimai-padės man priimti teisingą sprendimą.
Taigi,biudžetas mano nedidelis-sakykim(+/-) 7000lt(tik nereikia iškarto rašyti -oooooo,pirk golfą :!: :) Yra kaip sakoma šeimyna,bet mašina būtų naudojama daugiau darbo reikalais(krovinių nevežiosiu,tam reikalui turiu priekabą).Mašiniukai žiurimi tik benzinas/dujos(visgi manau,kad eksplotacijos išlaidos bus mažesnės nei dyzelio), o rinktis galvoju iš šitu modelių- 1.Citroen Xara Picasso (apie 2000m) , 2.Renault Scenic (apie 1999.) , 3.Ford Galaxy (apie 1996/98m) , 4.Seat Alhambra (apie 1997m).Dar yra Opel Zafira,bet jau nebetilpsiu į savo biudžetą :worried: . Vat tokie mano kolkas nužiūrėti modeliai.Kaip ir minėjau,dyzelio nenoriu(gal todėl kad turėjau-ir jis man nelipo...).Domintų šitų automobilų savininkų(ir ne tik :) ) nuomonės(komentarai),kokią mašiną pasirinkti,(būtų gerai,kad parašytumėte su kokio galingumo varikliu) kokie jūsų siūlomo automobilio būtų pliusai,minusai.Visos nuomonės laukiamos(tik būkit supratingi,nerašykite-kad citruso nepirkčiau,nes man jis užneša i pranc batoną :drunk: ). Mano nuomone,Citroen būtų brangu išlaikyti(detalės),dar plasmasės ten sako barška.Vat tik jis toks "kitoks" :) .Dėl Scenico-tai sako elektronika nelaiko,dar puva(kažint kaip ten iš tikro). O Galaxy (daug kur rašoma,kad varikliai jų nelaiko), Seat -nelabai ka ir žinau apie jį. Vat klausimas dar būtu toks,ar nėra blogi benzininiai varikliai šioms mašinoms?(nes lyg ir yra susidariusi tokia kai kurių nuomonė,kad jei minivenas ne dyzelis,tai š.... paskutinis(apie variklį kalba).
O gal kas pasūlys kokį kitokį variantą(būtu įdomi jūsų nuomonė),tai laukiu jūsų komentarų,patarimų,pasūlymų.
vidas78
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 07 Vas 2012, 17:11
Miestas: Siauliai

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė Robertas » 08 Vas 2012, 22:17

Na pas mus forumiečiai šiuo klausimu nėra labai aktyvus..... Nes kai pradeda patarinėt apsipyksta :lol:
Šiaip tavo komentarai labai tvarkingai išdėstyti ir teisingai išsakyti. Dėl Renaul tai žmona važinėja su tokių modeliu, tai tikrai elektros gedimų netruksta, kad ir dabar ABS lemputė užsidegė ir nebeveikia antiblokavimas.
Pats važinėju Mazda MPV iš karto jaučiasi japono kokybė :) Aišku nėra idealus automobiliukas, bet jis man patinka.
Šiaip Renault Scenic 1,6 varikliukas su tiesioginemis dujomis draugauja gerai. Šiaip užmiestyje i kokius 8-9litrus turėtum tilpti.
Nors Šiaip patarčiau rinktis 7 vietų , keleiviu vietos ir talpa pradžiugina ne kartą :)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3114
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė Arnas » 08 Vas 2012, 23:17

Galaxy=Alhambra=Sharan
Automobiliai techniskai beveik niekuo nesiskiria. Gaminami visi Ispanijoje , toje pacioje gamykloje ant tos pacios linijos :)
Trukumu turi. Ir remontai kainuoja brangiai. Gali apie juos pasiskaityt ivairiuose forumuose. O ir labiausiai gendanciu automobiliu sarasuose velkasi gale...
Pagalvojus, net nerandu ju pliusu :) Rimtai. Pvz. prancuzai, su visais ju minusais turi ir kazka inovatyvaus, naudingo ar paprasciausiai idomaus.
Pas auksciau mineta trijule negaliu prisiminti nieko, kas juos darytu patrauklius, isskyrus is senu laiku islikusia, subjetyviai palankia nuomone VW koncernui. Tu laiku masinu senai nebera....
Jie tik pavyktu, noreciau nuo ju atkalbeti. :) Zafira ar koks japonas , pvz. Mazda Premacy, Nissan Almera Tino tikrai butu vertesni demesio.
Sekmes atrandant savo teisinga sprendima ;)
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė vidas78 » 09 Vas 2012, 01:59

Dėkui už pirmasias mintis :handshake: .Vat ir aš kažkaip dėl Galaxy=Alhambra=Sharan (nesu prieš nusiteikęs),bet man jie (bent jau tokių metų kokių galiu ipirkti/nešneku apie naujus iš salono :tmi: )kažkaip nelimpa....Nežinau kodėl? Vat dėl Citroeno tai jau nuspręsta-tiesus NE. Jau yra kas atkalbėjo(nežinau,į gerą visa tai,ar ne?) |( .Labiausiai,tai akys krypsta i Renault Scenik ir į Zafirą .Vat būtu įdomu sužinoti,kuris Sceic'o modelis labiau nusisekęs-iki 99 ar nuo 2000 metų?Kuris mažiau genda,kurio eksplotacija pigesnė,kuris puva mažiau(ar jie tiesiog įdentiški)? Gerai,kad pas mane skubos nėra(dėl mašinos pirkimo),tai galiu rinktis(galvoti,spręsti). Jei ne (daugiausia)darbo reikalams būtu skirta mašina,tai gal ir žiūrėčiau i kiek geresnę,bet dabar...Kaip sako,reikalinga ir į darbą ir į sodą (aišku-tik ne škoda :rofl: ). O dėl japono,tai kaip ir rašiau,esu turėjas-nepatiko(likau ne itin patenkintas ta mašinėle.Gal tik nekoks variantas buvo papuolęs,bet....) Tad reikia dar jūsų patarimų,žiūrėti i Renault ar taupyti zafirai? Kokių metų žiūrėti Scenicą? Gal geriau imti pigesnį,"ikišti" keletą litų ir turėti nebrangią,techniškai tvarkingą mašiną? O gal geriau Zafirą? O.....????????? :drunk: :drunk: :drunk: Susisuko smegenėlės...... Kaip sakoma,kuo daugiau žinai,tuo daugiau sužinai,kad nieko nežinai... :D
vidas78
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 07 Vas 2012, 17:11
Miestas: Siauliai

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė romas » 09 Vas 2012, 09:15

as irgi svaigau panasiai, gal toki, gal kitoki, vis neissirinkau. pora men rinkausi, skubeti nebuvo kur, tai is leto rinkau info apie visokius -venus.
Reikalavimas buvo talpiai auto, isvykos i gamta keletui asmenu, irangos (buriavimo) sutalpinimas, plius kad 3 keleiviai tilptu.
Trumpai - pagal finansines galimybes issirinkau 97 voyageri, benza/dujas. Ir jau puse metu patenkintas kaip naujas rublis.
Palyginu dabar su zoro (opeliais), visokiom citrinom, apie ww beda net nekalbu, ir pasiziuriu kaip tikras lietuvis kas dedasi ziema su dyzeliais, kaip jie (dyzelistai) uzgula garazu, servisu meistrus su prasymais "uzvesti".
Mano nuomone imk tu voyageri, ir tikrai nesigailesi, pagal tokio talpumo automobili, tokia ekonomija,(uzmiestyje 10l duju!!!!!) kas svarbu siais laikais, ir pribambasai visi, ir jausiesi vairuodamas saugiai su tokio storio skardom.
Pagalvok, pries rinkdamasis... ;)


Dar geriau, pabandyk pravaziuoti su visomis norimomis auto, kuri "prilips", ta ir rinkis.....
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 453
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė ru22 » 09 Vas 2012, 10:38

romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Mano nuomone imk tu voyageri, ir tikrai nesigailesi, pagal tokio talpumo automobili, tokia ekonomija,(uzmiestyje 10l duju!!!!!) kas svarbu siais laikais, ir pribambasai visi, ir jausiesi vairuodamas saugiai su tokio storio skardom.
Pagalvok, pries rinkdamasis... ;)
Dar geriau, pabandyk pravaziuoti su visomis norimomis auto, kuri "prilips", ta ir rinkis.....

Na žmogus planuoja važinėt į darbą ir iš darbo labiau, tai manau dujų sąnaudos bus apie 16 ltr. Tą irgi reikėtų įvertint. Patogumo komforto praktiškumo atžvilgiu irgi siūlyčiau voyager. Čia ne sekta, įkalbėt pirkt voyager nesiekiam :D Bet daugiau irgi negaliu ką geriau patart ;)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
ru22
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 91
Užsiregistravo: 07 Spa 2009, 08:55

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė vidas78 » 09 Vas 2012, 12:22

ru22 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
romas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Mano nuomone imk tu voyageri, ir tikrai nesigailesi, pagal tokio talpumo automobili, tokia ekonomija,(uzmiestyje 10l duju!!!!!) kas svarbu siais laikais, ir pribambasai visi, ir jausiesi vairuodamas saugiai su tokio storio skardom.
Pagalvok, pries rinkdamasis... ;)
Dar geriau, pabandyk pravaziuoti su visomis norimomis auto, kuri "prilips", ta ir rinkis.....

Na žmogus planuoja važinėt į darbą ir iš darbo labiau, tai manau dujų sąnaudos bus apie 16 ltr. Tą irgi reikėtų įvertint. Patogumo komforto praktiškumo atžvilgiu irgi siūlyčiau voyager. Čia ne sekta, įkalbėt pirkt voyager nesiekiam :D Bet daugiau irgi negaliu ką geriau patart ;)

Gerai pastebėta,kad mašina pagrinde bus naudojama darbo reikalais(dažniausiai mažais atstumais),tad jei vidurkis dujų Voyader'io bus apie 16 litrų,nu ką aš žinau.... :?: Sakyčiau per brangus mokestis,už komforta(darbui).Aš suprantu,kad "pribumbasų" daug,bet vat kai tie "pribumbasai pradės blūdyti :sweat: ...Pats nesusitvarkysi,servisai šiais laikais pasistengs paskutines kelnes numaut(nes randa gedimų reikia-nereikia). Vat nežinau.... Bet intriga atsirado :lol: Reiks autogide pažiūrėt i juos :D .Dėl sanaudų,tai turėjau kažkada 2.0l japoną("srėbė apie 10 litrų dujų mieste-tai buvau visiškai patenkintas.Tik problema buvo,kad matyt nujota pasitaikė(gerai užmaskuota buvo-nepastebėjau pirkdamas),byrėjo daug kas,keitėm,keitėm-pabodo.... ;( .) pardavėm . Šį kartą norėtusi pabandyti isigyti nedidelį vienatūrį,šeima nedidelė,esant reikalui pervežti kokį krovinį-yra tam skirta priekaba(yra ir keletas draugų su gan dideliom-krovininėm mašinom),jau praėjo tie laikai,kai kraudavom viską i mašinos bagažinę(jei netilpdavo ir į saloną prikišdavom :fubar: :D ).Kur tada protelis buvo?
Vat tokia ta mano situacija.Nu,laukiam laukiam jūsų patarimų/visiems rašantiems didelis AČIŪ už mintis.
vidas78
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 07 Vas 2012, 17:11
Miestas: Siauliai

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė Arnas » 10 Vas 2012, 10:41

Jei apie Vyagerius, noriu atkreipti demesi, kad ju buna dvieju ilgiu. T.y. paprastas, t.y. trumpas Voyager/Caravan/Town&Country ir ~30 cm ilgesnis Gand Voyager/Caravan/Town&Country . Ir komplektaciju buna ivairiu. Ne visi turi visus imanomus navarotus (jei to bijai :) ). Mieste patogiau sukinetis su trumpu. Nedaug skiriasi nuo vidutines klases lengvosios. Su grandu ankstuose kiemuose neipratusiam siek tiek sunkiau kol pripranti ir ismoksti.
O jei placiau nori, pasiskaitinek sio forumo Chryslerio temose ar Voyager-Espase dvikovoje, ten labai daaaug prirasem :) .
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 997
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė vidas78 » 10 Vas 2012, 11:53

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Jei apie Vyagerius, noriu atkreipti demesi, kad ju buna dvieju ilgiu. T.y. paprastas, t.y. trumpas Voyager/Caravan/Town&Country ir ~30 cm ilgesnis Gand Voyager/Caravan/Town&Country . Ir komplektaciju buna ivairiu. Ne visi turi visus imanomus navarotus (jei to bijai :) ). Mieste patogiau sukinetis su trumpu. Nedaug skiriasi nuo vidutines klases lengvosios. Su grandu ankstuose kiemuose neipratusiam siek tiek sunkiau kol pripranti ir ismoksti.
O jei placiau nori, pasiskaitinek sio forumo Chryslerio temose ar Voyager-Espase dvikovoje, ten labai daaaug prirasem :) .

Gerai Arnai,bandau pasiskaitinėti. Tiesa Fordai jau irgi atkrito :tmi: :lol:
vidas78
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 07 Vas 2012, 17:11
Miestas: Siauliai

Re: Kokį auto pirkti? Patarkite naujokui

Standartinė Tomas » 11 Vas 2012, 10:47

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Galaxy=Alhambra=Sharan
Automobiliai techniskai beveik niekuo nesiskiria. Gaminami visi Ispanijoje , toje pacioje gamykloje ant tos pacios linijos :)
Trukumu turi. Ir remontai kainuoja brangiai. Gali apie juos pasiskaityt ivairiuose forumuose. O ir labiausiai gendanciu automobiliu sarasuose velkasi gale...
Pagalvojus, net nerandu ju pliusu :) Rimtai. Pvz. prancuzai, su visais ju minusais turi ir kazka inovatyvaus, naudingo ar paprasciausiai idomaus.
Pas auksciau mineta trijule negaliu prisiminti nieko, kas juos darytu patrauklius, isskyrus is senu laiku islikusia, subjetyviai palankia nuomone VW koncernui. Tu laiku masinu senai nebera....
Jie tik pavyktu, noreciau nuo ju atkalbeti. :) Zafira ar koks japonas , pvz. Mazda Premacy, Nissan Almera Tino tikrai butu vertesni demesio.
Sekmes atrandant savo teisinga sprendima ;)

Vazineju su Galaxiu mk1, senu ir vargo nematau.... ka cia prirasei yra visiskas "briedas"... :lol:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 725
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Kitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Dichaeldounc, Google Adsense [Bot]