Karas keliuose ir saugus važiavimas

Diskutuokime apie automobilius :angel:

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 16 Spa 2009, 14:18

Dažniau tokiu akciju:
http://tv.delfi.lt/video/RPauftD9/

Tiesiog įprastų vairuotojai praleisti pro gatvę :)
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 23 Spa 2009, 16:20

Šiandien mieste tokia keista situcija mačiau:
Važiuoja saugos automobilis su įjungtais geltonais švyturėliais ir aišku lekia per miesta kokiu 100 km/h ir prieš jį į gatve per perėją pradėjo eiti senukas, aišku "apsauginis" ant stabžių ir kad pradės signalinti, putotis, kad jo nepraleidžia..... Senukas ramiai perėjo gatvę, nelabai suprasdamas situacijos.
Klausimas:
Ar "apsauginis" turi pirmenybę tokioje situacijoje? :?:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė aleks » 23 Spa 2009, 23:45

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Šiandien mieste tokia keista situcija mačiau:
Važiuoja saugos automobilis su įjungtais geltonais švyturėliais ir aišku lekia per miesta kokiu 100 km/h ir prieš jį į gatve per perėją pradėjo eiti senukas, aišku "apsauginis" ant stabžių ir kad pradės signalinti, putotis, kad jo nepraleidžia..... Senukas ramiai perėjo gatvę, nelabai suprasdamas situacijos.
Klausimas:
Ar "apsauginis" turi pirmenybę tokioje situacijoje? :?:

"apsauginis" su savo geltonom mirgalkem turi tokia pat pirmenybe kaip ir siuksliu masina ar koks kelininku volas :D :D :D kitaip sakant jokiu pirmenybiu
Vartotojo avataras
aleks
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 24 Bal 2009, 17:58
Miestas: Vilnius
Automobilis: Skoda Yeti

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 11 Gru 2009, 00:18

Viename Forume bando irodyti, kad:
Stacionariam greicio matuokliui nusovus ir sulaukes du laiskus apie pazeidima nemokėjo baudos, nes suejo senaties terminas 4 menesiai.
Ar teko girdeti apie "senaties termina" ? Po kurio baudos "nebeskaitomos".... aš buvau įsitikinęs, kad nesumokėjus baudos, skola perduodama antstoliams!
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Energetikas » 11 Gru 2009, 08:58

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Viename Forume bando irodyti, kad:
Stacionariam greicio matuokliui nusovus ir sulaukes du laiskus apie pazeidima nemokėjo baudos, nes suejo senaties terminas 4 menesiai.
Ar teko girdeti apie "senaties termina" ? Po kurio baudos "nebeskaitomos".... aš buvau įsitikinęs, kad nesumokėjus baudos, skola perduodama antstoliams!

Nesamone. Jei pranesimo negauni 6 menesius, tuomet arba "prastai nufotkino", arba kitos priezastys ir baudos negausi. Kitu isimciu nera. Koks dar "senaties terminas" skirtai baudai? :D Gali buti, kad girdejo apie mano jau minetus 6 menesius, tai ir prikuria istoriju, kai per "sugedusi telefona" :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 08 Vas 2010, 17:09

Karas keliuose.....

Taigi savaitgalį turėjau tokią nemalonę situacija. Atvažiavau pas uošvius į daugiabučių kvartalą, aišku kiemai nepravažiuojami, tai automobilį galvoju paliksiu gatvėje. Nors šalikelėje sniegas nustumtas , bet žiūriu koks 10 metrų atkasta stovi kelios auto ir viena vietelė laisva, aš į tą vietą ir įnėriau.
Pro langą vis pasižvalgau ir kas "netempia" mano mašinos... Nu aišku po kiek laiko moteriškė pradėjo sukiotis aplink mano automobilį. Išeinu laukan pasikalbėti, ji kad puls man į "atlapus" , kodėl jos vietą užėmiau. Aš bandau jai aiškinti, kad nėra problemų galiu patraukti automobilį , suprantu kad kažkas kasė.... Ji tuo metu neužsičiaupia :talk: , varo ant manęs , koks aš naglas , kaip galėjau jos "vietą" užimti, jos vyras taip kasė... nu neužsičiaupia nors tu ką :x . Tada jau aš pradėjau atsikirtinėti, kur ta jos vieta pažymeta? iš kur žinoti, kad nestatyti? Nebeturint ką pasakyti, pradėjo grasinti, kad policiją iškvies! Čia man net juokas paėme :D . Bandžiau paaiškinti , kad ženklo draudžiančio sustoti čia nėra, o tik žmogiškas faktorius, kad jų ta vieta.
Baigėsi tuo, kad patraukiau automobilį vis dėl to moteris :makeup: , bet sugadino nuotaiką visam vakarui :doh:
Dabar bijosiu važiuoti į daugiabučius :rofl:
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Energetikas » 08 Vas 2010, 17:30

Su zmoniu tolerancija siais laikais ne kas (ypac pensijinio, priespensijinio amziaus). Yra teke keleta kartu buti sekretoriate, kai ateina koks nepatenkintas paslaugomis vartotojas... :D Ko tik vargse sekretore neisklauso - zmones tiesiog REKIA, baisu ir klausytis, lyg ta vargse mergina butu kalta del to, kad jiems per dideli mokesciai ar paslaugos kokybe prasta... Ir nieko daugiau nenori klausytis, apie koki nors kompromisa net negalvoja, cia jau ne vien automobilistu beda, o tiesiog zmoniu gyvenimo supratimas - jei as issiliesiu, garsiau sauksiu, issikoliosiu - bus mano teisybe ir "ant dusios" palengves... Tik nera taip is tikruju, sugadini ir sau ir kitam nuotaika 8)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 10 Vas 2010, 00:15

Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė Robertas » 20 Vas 2010, 15:40

Per 50 minučių – 65 KET pažeidimai

Vairuodamas motociklą per 50 minučių net 65 kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus padaręs 25 metų prancūzas kovo pradžioje stos prieš teismą. Regioninis dienraštis „La Depeche du Midi“ pranešė, jog vaikinas prie savo motociklo buvo prisitvirtinęs vaizdo kamerą, kad vėliau galėtų pasipuikuoti internete, rašo „Lietuvos rytas“.

Visą dėmesį į pašėlusį greitį sutelkęs vairuotojas nė nepastebėjo, kaip kamera nuo motociklo nukrito į kelkraštį. Aparatą aptikę žandarai peržiūrėjo įrašą ir suskaičiavo 65 motociklininko kelių eismo taisyklių pažeidimus.

Kai kelių erelis važiavo atgal ieškodamas savo pamestos kameros, jį atpažino vienas žandarų. Vaikinui iškart buvo įteiktas šaukimas atvykti į apklausą, o motociklas buvo konfiskuotas.

Greitį prancūzas iš viso viršijo 23 kartus, nepaisė kelio ženklų, pavyzdžiui, „stop“ ženklo, ir padarė aibę kitų pražangų.


Aleks, žinau tu filmuoji važiuodamas, nebijai kad policija gali peržiūrėti filmuota medžiagą ? |(
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3115
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Karas keliuose ir saugus važiavimas

Standartinė aleks » 26 Vas 2010, 20:32

Robertas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):... ....
Aleks, žinau tu filmuoji važiuodamas, nebijai kad policija gali peržiūrėti filmuota medžiagą ? |(

o kas jiem duos ziuret :D, nebent pamesiu kaip sitas... as siaip stengiuos vazinet pagal taisykles, ir irasai ilgai neuzsibuna joje, kas vakara pravalau :)
Vartotojo avataras
aleks
Autošaltkalvis
Autošaltkalvis
 
Pranešimai: 60
Užsiregistravo: 24 Bal 2009, 17:58
Miestas: Vilnius
Automobilis: Skoda Yeti

AnkstesnisKitas

Grįžti į Diskusijos apie auto

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: FaceBook [Linkcheck]