Espace paneles apsvietimas | lempučių keitimas

Viskas apie Renault modelius

Espace paneles apsvietimas | lempučių keitimas

Standartinė Rimvydass » 02 Bir 2012, 22:46

Sveiki forumeciai :) susiduriau su tokia problemele :^) pas mane espace 96m nesviecia nei viena peciuko reguliatoriaus lempute :D Ir nei kaip nesugebu isardyti paneles.nesinori jos sulauzyti. gal kam yra teke jas keisti? :?:
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

Re: Padekit:D espace paneles apsvietimas

Standartinė Rimvydass » 02 Bir 2012, 22:48

Rimvydass (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki forumeciai :) susiduriau su tokia problemele :^) pas mane espace 96m nesviecia nei viena peciuko reguliatoriaus lempute :D Ir nei kaip nesugebu isardyti paneles.nesinori jos sulauzyti. gal kam yra teke jas keisti? :?:

http://www.youtube.com/watch?v=w8OXB4wv ... ure=relmfu . va kaip jos turetu sviesti.
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

Re: Padekit:D espace paneles apsvietimas

Standartinė Energetikas » 03 Bir 2012, 07:10

Rimvydass (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki forumeciai :) susiduriau su tokia problemele :^) pas mane espace 96m nesviecia nei viena peciuko reguliatoriaus lempute :D Ir nei kaip nesugebu isardyti paneles.nesinori jos sulauzyti. gal kam yra teke jas keisti? :?:

Ziurim, ka turim: http://www.renaultclub.lt/forum/viewtopic.php?t=4975 Paciam tiek daug nereikes ardyti... :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Padekit:D espace paneles apsvietimas

Standartinė Rimvydass » 03 Bir 2012, 14:05

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Rimvydass (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Sveiki forumeciai :) susiduriau su tokia problemele :^) pas mane espace 96m nesviecia nei viena peciuko reguliatoriaus lempute :D Ir nei kaip nesugebu isardyti paneles.nesinori jos sulauzyti. gal kam yra teke jas keisti? :?:

Ziurim, ka turim: http://www.renaultclub.lt/forum/viewtopic.php?t=4975 Paciam tiek daug nereikes ardyti... :D

o tai tau nemazai vistiek nuardyt reikia :D
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

Re: Padekit:D espace paneles apsvietimas

Standartinė nartelis » 03 Bir 2012, 19:59

Tiek daug ardyt nereikia. Užtenka pakelti panelę, ir jei sugebėsi įkišti rankas į vidų, galėtum pasikeisti tas 2 lempečkas, kurios ten turėtų būti. Tai tiek. Aš jas pats pakeičiau. Jei nesugebėsi, atvažiuok pas mane, pakeisiu ( galbūt net už menką tautinę valiutą) arba jos analogą :beer: :rofl:
Espace IV 1,9 dci, Authentique
Espace II, 2,2 l, 96 m. LPG, LIMITED (EX)
nartelis
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 627
Užsiregistravo: 15 Spa 2009, 20:12
Miestas: Marijampolė
Automobilis: ESPACE IV 1,9 dci . 06, ESPACE IV1,9 dci 03 (EX)

Re: Padekit:D espace paneles apsvietimas

Standartinė Rimvydass » 05 Bir 2012, 23:33

nartelis (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Tiek daug ardyt nereikia. Užtenka pakelti panelę, ir jei sugebėsi įkišti rankas į vidų, galėtum pasikeisti tas 2 lempečkas, kurios ten turėtų būti. Tai tiek. Aš jas pats pakeičiau. Jei nesugebėsi, atvažiuok pas mane, pakeisiu ( galbūt net už menką tautinę valiutą) arba jos analogą :beer: :rofl:

Dekui, pasikeisiu pats :D tik reikia rasti tam laiko :D sakai 2 lemputes :^) as galvojau ten daug mazu lempuciu :rofl: :lol:
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

q

Standartinė Rimvydass » 05 Bir 2012, 23:35

Ir dar vienas klausimelis :D paaiskinkit man durnam kodel to pacio modelio espace pas vienus 5 skyliu ratlankiai pas kitus 4 :^) kas cia per ? :D
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

Re: q

Standartinė Energetikas » 06 Bir 2012, 06:07

Rimvydass (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ir dar vienas klausimelis :D paaiskinkit man durnam kodel to pacio modelio espace pas vienus 5 skyliu ratlankiai pas kitus 4 :^) kas cia per ? :D

Atsakymelis - priklauso nuo variklio, jei 2,2 ar dyzeliokas, tai 4 skyles ir padangos R14, o jei 2,8 "zveris", tai 5 skyles ir R15 195/65 padangytes (pats toki kazkada turejau) ;)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1005
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: q

Standartinė Rimvydass » 06 Bir 2012, 07:57

Energetikas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Rimvydass (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Ir dar vienas klausimelis :D paaiskinkit man durnam kodel to pacio modelio espace pas vienus 5 skyliu ratlankiai pas kitus 4 :^) kas cia per ? :D

Atsakymelis - priklauso nuo variklio, jei 2,2 ar dyzeliokas, tai 4 skyles ir padangos R14, o jei 2,8 "zveris", tai 5 skyles ir R15 195/65 padangytes (pats toki kazkada turejau) ;)

supratau :) as cia lietukus ziuriu pirkt ir nesuprantu kaip taip gali but pas vienus 4 pas kitus 5 skyles :D
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

bildejimas kairiame rate :)

Standartinė Rimvydass » 12 Bir 2012, 20:04

ar gali bildet kairys ratas del vairo koloneles laisvumo? :) galvojau kad stabilizuojancios bilda :D pasikeiciau. pastebejau kad ir spiruokle priekine luzus pasikeiciau abidvi :D pasikeiciau silent blokus :) atrodo jau nebera ka keist o bildesys tas pats :D renault espace 2 95m. 2.1TD patarkit kazka :^)
Rimvydass
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 13
Užsiregistravo: 02 Bir 2012, 22:38
Miestas: ukmerge

Kitas

Grįžti į Techniniai klausimai-atsakymai

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]