Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Vienatūrių dvikovos :punch:

Kuris geresnis?

Citroen C4 Picasso
5
45%
Ford C-MAX
3
27%
Volkswagen Touran
3
27%
 
Viso balsų : 11

Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Robertas » 21 Sau 2011, 12:28

Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran


Palyginkime tris panašios klasės automobilius, čia smulki apžvalga : http://www.autoreview.ru/archive/2007/1 ... ax_touran/

Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3214
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Energetikas » 21 Sau 2011, 15:22

Atiduosiu balsa uz "citrina". Keli pastebejimai: VW ir Ford prietaisu skydeliai lyg dvynukai, pas Tourana tos trys detuves lubose - po ilgesnio laiko kazin kaip ju fiksatoriai belaikys, Picasso - niekada nepatiko pavaru perjungimo svirtis prie vairo (nors ir APD, gal praktiska - nesigincysiu).
Savo "isrinktajai" pasigedau geresnio isibegejimo laiko :)
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Stasiusiukas » 01 Vas 2011, 21:00

Aš už "Citroen C4 Pikaso". "Ford' man nuo seno "nelimpa". :( WV gerai, tik primena kažką paprasto, eilinio.
Espace III , 2,0 benzinas - LPG ( Ex )
Grand Scenic II 1.9 dci
http://medbura.lt/
Vartotojo avataras
Stasiusiukas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 494
Užsiregistravo: 17 Spa 2009, 18:51
Miestas: Kupiškis
Automobilis: Renault Grand Scenic II 1.9 dci, Peugeot Boxer

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Tomas » 01 Vas 2011, 21:03

Vienareiksmiskai FORD ;)
Nes jis metu automobilis... :tmi:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Energetikas » 01 Vas 2011, 21:54

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Vienareiksmiskai FORD ;)
Nes jis metu automobilis... :tmi:

Cia gal greiciau todel, kad pats vairuoji Ford Galaxy :) O rinktis automobili pagal neaisku kokius zurnalistu "testavimo" kriterijus tikrai nepatartina ;)
Cia, kaip matau irgi pasirinkimas tarp vokiecio ir prancuzo. Idomu, o ka pasirinktu Arnas - nematau jo komentaro :?:
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Tomas » 01 Vas 2011, 22:00

Garbusis Energetikai, kiek teko skaityt tamstos postus, kur diskutuojama apie viena, ar kiat auto marke, pacio ziuriu nuomone irgi tik apie Renault visur persama... Nors mano siuo metu vairuojamas Galaxy turi tik zenkliuka Ford (visos, pabreziu, visos detales VW Audi) vistiek renkuosi Ford... Tiesiog, man jo dizainas graziausias, o ir TDCI varikliai nera blogi (Autobild'a skaitau) :geek:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Energetikas » 02 Vas 2011, 07:05

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Garbusis Energetikai, kiek teko skaityt tamstos postus, kur diskutuojama apie viena, ar kiat auto marke, pacio ziuriu nuomone irgi tik apie Renault visur persama... Nors mano siuo metu vairuojamas Galaxy turi tik zenkliuka Ford (visos, pabreziu, visos detales VW Audi) vistiek renkuosi Ford... Tiesiog, man jo dizainas graziausias, o ir TDCI varikliai nera blogi (Autobild'a skaitau) :geek:

Siaip jau cia apie Renault nekalbam ;) Bet nesigincysiu - mano pareigos tiesiog ipareigoja mane skleisti geraja zinia apie Renault :D
O cia tik norejau pasakyti, kad tikrai nesirinkciau auto pagal KITU (siuo atveju - zurnalistu) pasirinkima ;) Nors sis, naujasis Ford tikrai neblogai ziurisi, bet man vidus labai jau nykus - vienas sablonas visu vokisku masinu... :(
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Robertas » 02 Vas 2011, 10:26

Gal nereikėtų nuvertinti komisijos iš žurnalistų , čia dėl C-MAX :) Čia ištrauka dėl šio modelio :

Šiemet automobilius bandė bei vertino bendrame Lietuvos žurnalistų autoklubo posėdyje patvirtinta devynių žurnalistų vertinimo komisija.

Tai Gitana Bukauskienė („Laima“), Ramūnas Fetingis (BTV laida „Autopilotas“), Linas Butkus („Playboy“), Renaldas Gabartas (interneto portalas „Alfa.lt“), Mindaugas Grinius („Lietuvos rytas“), Dainius Leonavičius (LNK laida „Ne vienas kelyje“), Artūras Pakėnas („Autosportas“), Gediminas Petryla („Autocar“) ir Valdas Valiukevičius („Keturi ratai“).

Žiuri nuomonę lėmė ne tik automobilio kaina, dizainas, vairavimo ar važiavimo savybės, bet ir konkretaus konkurse dalyvaujančio modelio servisų tinklo šalyje tankis, paslaugų kaina, eksploatacijos kaštai iki 100 tūkstančių kilometrų ridos ir kiti kriterijai.


Beje Rusija, taip pat Ford C-MAX išrinko metų automobiliu.

Bet kitų atveju tas vertinimas gaunasi paviršutinis, reikia kelis metus paeksploatuoti modelį:)

Nesakau, kad aš už šį C-MAX , nes viename forume skaičiau giminingą modelį apie Ford Galaxy , tai tokių baisenybių patyrė su nauju modeliu , kad kraupu....
Aš balsuoju už Touran, man VW asocijuojasi su patikimumu, kažkiek aukočiau komforto, vardan mažiau rupeščių remontuojant ;)
Paveikslėlis
Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3214
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Energetikas » 02 Vas 2011, 18:46

Nezinojau kas per komisija, bet is tavo pateiktos, tai bent jau 4 nelabai panasu, kad daug su automobilizmu susije, o i autorizuotu servisu tinkla is viso nekreipiu demesio, nes paprasciausiai tai ne mano kisenei, kad ir koki modeli issirinkciau :D
Opel Zafira 2000 m. 1,8 16V
Vartotojo avataras
Energetikas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1050
Užsiregistravo: 23 Bal 2009, 16:57
Miestas: Šiauliai
Automobilis: Renault Clio IV 1,5dci

Re: Citroen C4 Picasso I Ford C-MAX I Volkswagen Touran

Standartinė Tomas » 02 Vas 2011, 19:19

Žodžiu, Reno geriausia ir taškas.... :puke:
Vartotojo avataras
Tomas
Serviso meistras
Serviso meistras
 
Pranešimai: 736
Užsiregistravo: 05 Rgs 2010, 13:56
Miestas: Kaunas
Automobilis: Škoda Octavia 2.0 TDI DSG

Kitas

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Registruotų vartotojų nėra