Chrysler Voyager vs VW Sharan

Vienatūrių dvikovos :punch:

Kuris geresnis?

VW Sharan
37
48%
Crysler Voyager
40
52%
 
Viso balsų : 77

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė TKS » 05 Vas 2013, 20:46

ar tikrai nesusije..?!! :^) :o :o Ar bandysi irodyti,kad zmogus per metus pravaziuojantis 7-15.000km turi didesne patirti nei pravaziuojantis 120-150.000km ir realiai gyvenantis kelyje..?
Nebuk juokingas-įsikandai savo teisybe ir niekaip nenori jos paleisti.Sutinku su tavimi tik del vaziavimo pernelyg mazomis apsukomis VI pavara PAKRAUTU ar PERKRAUTU automobiliu,nes ilgainiui rizikuoji sugadinti greiciu deze.AS TAIP NEVAZIUOJU! Sita diskusija pradeda panaseti i elementaru matavimasi pimpiais..
P.S. ko gero neteisinga nica uzsidejau ;) Mano nicas (taip pat ir gyvenime...) susijes su ilgalaikemis pareigomis autoservise-TKS inzinierius.Gal nebekiltu noras irodineti,kad esu visiskas diletantas
2004 VW Sharan
2006 Triumph Rocket III
2012 Scania R560
Vartotojo avataras
TKS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 03:13
Miestas: Balestrand
Automobilis: VW Sharan

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė TKS » 05 Vas 2013, 21:20

Tomas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
TKS (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):P.S. norgej max leistinas 80,paprastai visi vaziuoja apie 85.

O tai kaip tada vidutinis greitis gaunasi 70 pas tave, jei tokiais greiciais vazineji?
As pvz. iki darbo varau truputi Kauno ir autostrada, ten vaziuoju 90-100 km/h bet pas mane vidurki rodo 43 km/h.....
P.S.Siaip as tik uz Sharana, nes nesu turejes Kraislerio....


esme tame,kad man visiskai netenka vaziuoti mieste.Butent ta karta vaziavau is laikinos darbo vietos namo.Pakeliui tik viena gyvenviete,per ja kokie 5km atstumas.Tuo labiau kelias pazystamas-pries ikalnes truputi atsilieku (pasidarau erdves) ir ikalne "jamu" kokiu 100-110km/h greiciu.Pakeliui turiu keltis 2 keltais.Jei pasiseka ir pataikai i "langa" tarp keltu 40-50km atstuma pravaziuoju nesutikes is priekio ne vienos masinos..
Xebra-nebepielinkit,aaaa..?!!! :rofl: Tikrai nesiruosiu be reikalo reklamuoti tos "taburetes"-"liaudies vezimo" :D Bet 5.5ltr/100km su krovininiu variantu (be sedyniu) yra lengvai pasiekiamos sanaudos.Nemanau,kad voyageris (toks pats-be sedyniu..) galetu priarteti prie tos ribos...
2004 VW Sharan
2006 Triumph Rocket III
2012 Scania R560
Vartotojo avataras
TKS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 03:13
Miestas: Balestrand
Automobilis: VW Sharan

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė Arnas » 05 Vas 2013, 21:45

Jau rasiau Voyagerio sanaudas. Dyzelinio varijanto jos nedaug blogesnes, max 1 L/100km. Be to, nepamirsk, kad Voyageris tikrai didesne, daug erdvesne, sunkesne ir patogesne masina.
O vaziuot su liaudies vezimu, kad taupyt litra visu kitu dalyku saskaita - man tikrai nebutu priimtina. ;)
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė TKS » 05 Vas 2013, 22:10

gerbiu tavo pasirinkima Arnai.Niekada nesakau "niekada".As ir vagena nupirkau tik todel,kad jis buvo uz nerealiai gera kaina.Galu gale tai tik transporto priemone skirta nuvaziuoti i darba ir atgal.Bet jei tai butu voyageris net nzn ar buciau susigundes.Siuo metu man labai aktualu patikimumas,lengva daliu paieska,greitas remontas... Nepyk,bet voyageris tuo nepasizymi.Lietuvoje,kur ant kiekvieno kampo autolauzynas,kur darbo diena ikainota 50-100 Lt su jo trukumais galima susitaikyti.Norvegijoje pirkti nenauja Voyager butu per daug rizikinga-valanda darbo paprastame autoservise (ne autorizuotame!) prasideda nuo 800NOK,daliu kainos irgi kandziojasi.Net ir vokisku.Net ir uzdirbant menesiui 10.000Lt
Kas liecia kuro ekonomija gali labai manes nesmerkti.Patikek-pirkau ne del jos.Net nesitikejau,kad minivenas gali tilpti i 6ltr! Kaip matai mano mocas su 2300cm* mataru ir valgo iki 10ltr/100km.Galiu sau ta leisti uzdirbdamas norvegiska atlyginima.Bet Voyageri pirkciau tik su viena salyga-iki 100.000 rida ir laaaabai patrauklia kaina ;)
2004 VW Sharan
2006 Triumph Rocket III
2012 Scania R560
Vartotojo avataras
TKS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 03:13
Miestas: Balestrand
Automobilis: VW Sharan

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė mindaugasj » 08 Vas 2013, 00:17

Visi šie lyginimai - tas pats kas su pliku pešiotis. Lietuvis niekada neprisipažins klydęs. Nežnau kodėl, bet mano kolega buvo voyager baisus gerbėjas (turėjo paeiliui 3 kartų voyagerį) ir staiga spjovė į ta brudną reikalą ir nupirko antros kartos Alhambrą. Jei praleidus visus keiksmažodžius, galima išskiti tik labai skurdų teksta - su tokiom sąnaudom ir detalių kainom, tolko v ž...opų . Atsibodo žmogui ant kuro tik uždirbti. Kažkodėl lietuvis ir 5 kartos pasatą myli, nors nelabai yra už ką.
mindaugasj
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 22
Užsiregistravo: 15 Gru 2011, 23:20
Miestas: Kaunas

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė Arnas » 09 Vas 2013, 00:33

Gal draugas ne Lietuvoj gyvena? :) Nes Lietuvoj voyager detales daugumoj atveju arba nebrangesnes arba pigesnes , o ivertinant, kad pvz i bet kuri 10 metu vw gamini kas menesi stabiliai reikia investiciju i kazuria detale ( nekalbant, kad reikia pridet dar ir savo laiko ir nervu sanaudas), tai Alhambros "privalumais" lieka tik nepajudinama barskancio, visiskai papigiaja padaryto ispanisko liaudies vezimo varijantas...
Chrysler Town&Country "American Vans edition" / Daug Chrysler minivenu 2001-2012. Klaipeda.
Vartotojo avataras
Arnas
Serviso vadovas
Serviso vadovas
 
Pranešimai: 1012
Užsiregistravo: 01 Spa 2009, 13:36
Miestas: Klaipeda

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė tdi valdo » 24 Vas 2013, 00:16

Arnas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Jau rasiau Voyagerio sanaudas. Dyzelinio varijanto jos nedaug blogesnes, max 1 L/100km. Be to, nepamirsk, kad Voyageris tikrai didesne, daug erdvesne, sunkesne ir patogesne masina.
O vaziuot su liaudies vezimu, kad taupyt litra visu kitu dalyku saskaita - man tikrai nebutu priimtina. ;)


Jei pravažiuoju per mėnesį kokius 2000 km, tai per metus koks 1000 Lt susitaupo, o jei po miestą tai ir 2000 Litų lieka, lyginant su Voyageriu dyzeliniu. Tai jei vidutinė mėnesinė lietuviška alga yra maždaug tiek, tai, .... liaudies vežimas geriau, o dėl komforto, tai negyvenu aš toje mašinoje. :handshake:
tdi valdo
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 8
Užsiregistravo: 06 Sau 2013, 20:06
Miestas: kaunas
Automobilis: Ford Galaxy 1999 m 1.9 TDI 81 kW

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė TKS » 24 Vas 2013, 01:00

Butent..! Ta pati situacija ir pas mane-man reikalinga transporto,o ne pigaus mandravojimo priemone.Kitomis gyvenimo aplinkybemis gal atiduociau pasirinkima Voyageriui,bet kol kas man jis naxrien nereikalingas.Pvz paskutine savaite-dvi kiekviena diena kabarojuosi namo pesciomis 700-800metru.Gyvenu ant kalno-paprasciausiai neįvaziuoju.Dienomis prasidejo atlydziai,naktimis vis dar šala,kelias-gryna bobslejaus trasa.Net pescias vos ne keturiomis ropoju.Turedamas Voyageri garantuoju,kad visa ziema buciau ji laikes pakalneje...O gal ir vasara-keliukas zvyruotas,tikrai status,viduryje kalno vos ne 360* posukis,su Chrysler ten tikrai butu nemenku problemu.Paprasciausiai nesinori gincytis-dauguma transporto priemoniu savininku labai kategoriski.Nors tu jam kuola ant galvos tasyk,bet "svetimos" teisybes nepripazins...
Jūs neturite teisės peržiūrėti failų, kurie yra prikabinti prie šio pranešimo.
2004 VW Sharan
2006 Triumph Rocket III
2012 Scania R560
Vartotojo avataras
TKS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 03:13
Miestas: Balestrand
Automobilis: VW Sharan

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė romas » 24 Vas 2013, 11:02

Daugiau tolerancijos kitu nuomonei. :) Argi reikia kita itikineti, kad tu teisus, tik nuotaika ir nervus sau susigadinsi :)
Palaikau jusu abieju nuomone del sharanu...as irgi rinkciausi tik tokia transporto priemone del ekonomiskumo ir pakantumo belekokiam vairuotojui. Nera geresnes masinos DARBUI. :)

PEACE ! :)
Chrysler Voyager 97m
3.3 b - dujos, rudas
romas
Mechanikas
Mechanikas
 
Pranešimai: 459
Užsiregistravo: 14 Kov 2011, 22:45

Re: Chrysler Voyager vs VW Sharan

Standartinė TKS » 21 Kov 2013, 00:48

TKS (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):Papilsiu benzino i ugni...
niekas ir nesigincija-Voyageris puiki masina.Su viena salyga-kol nauja,kol niekas negenda.
Sveiki.Netycia uzsiroviau ant sitos temos ir sugalvojau issakyti savo nuomone.Gyvenu Norvegijoje.Keliai siauruciai,ziema keliai kartais buna is tiesu ekstremalus.Voyageris kaip ir per daug masyvus.Toliau-kasdien i darba tenka vazineti 25km.Norvegijos mastais tai yra labai nedaug.Jei masina sugedo-nepasiteisinsi,cia jau tavo problema.Netgi paemes iseigines turi skaiciuoti ka prarasi nedirbdamas.Netgi juodadarbiai uzdirba nuo 500Lt dienai-pasiskaiciuokit protingieji kurmiai kiek prarasi savaite nedirbdamas,kiek isleisi kitos masinos nuomai kol taviske bus remontuojama...Detaliu amerikosui ieskosi ilgai ir nuobodziai (tik jau nesakykit,kad LT situacija kitokia,kad detaliu pasirinkimas toks pats kaip VW Sharan'o.Net vokiskoms masinoms tenka palaukti daliu pora-trejeta dieneliu) Toliau-kuro sanaudos.Tikiuosi pavyks prisegti nuotraukyte-sulyginsit patys.Nieko nesakau-ne ekonomija svarbiausia.Uz viska reikia moketi,taip pat ir uz konforta,bet vazineti Voyageriu butu per didele prabanga.Koks skirtumas su kokia masina nuvaziuoji i darba..?


na va ir issprendziau rebusa.Pradejau stebeti realias kuro sanaudas-taip ir yra,jos gaunasi truputeli didesnes.O as toki aziotaza su savo fotke sukeliau.. :lol:
2004 VW Sharan
2006 Triumph Rocket III
2012 Scania R560
Vartotojo avataras
TKS
Nešiojantis raktus
 
Pranešimai: 21
Užsiregistravo: 04 Vas 2013, 03:13
Miestas: Balestrand
Automobilis: VW Sharan

AnkstesnisKitas

Grįžti į Palyginimas

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot], FaceBook [Linkcheck]

cron