„Audi“ sukūrė ypatingą inovaciją V2l

Visos forumu naujienos bus talpinamos čia! :swear:

„Audi“ sukūrė ypatingą inovaciją V2l

Standartinė Robertas » 17 Rgp 2016, 15:54

„Audi“ skelbiasi pagaminusi pirmuosius automobilius, kurie „kalbėsis“ su šviesoforais. Ši sistema vadinasi „Traffic Light Information“ (Šviesoforo informacija), joje integruota „V2I“ technologija, kurią laikui bėgant turės visi nauji automobiliai. „V2I“ reiškia „automobilis infrastruktūrai“ (angl. Vehicle to Infrastructure), o tai reiškia, kad susiejami du dalykai, kad jie geriau funkcionuotų.

„V2I“ technologija pirmiausia bus įdiegta į naujos kartos „Audi Q7“, „A4“ ir „A4 Allroad“, visus šiuos modelius bus galima įsigyti nuo rudens. Tiesa, nereikėtų tikėtis, kad ši technologija veiks visur. Tačiau šiuo metu JAV keli miestai jau virto išmaniaisiais, tad juose prieš šviesoforų veiks „V2I“ sistemos. Tikėtina, kad projektui pasiteisinus netrukus jis sparčiai plis.

Sąsaja veikia per „Audi“ „Connect Prime“ technologiją, ji pasitelkia ir automobilyje esančią LTE duomenų sąsają, taip pat – eismo technologijų tarnybų paslaugas. Kai vairuotojas privažiuoja šviesoforą (kuris prijungtas prie informavimo sistemos), automobilio su „V2I“ prietaisų skydelyje pasirodys informacija, po kiek laiko užsidegs žalia šviesa. Šiais laikais tai suteikia galimybę vairuotojams būti pasirengusiems ir greičiau sureaguoti, automobiliui įvažiavus į sankryžą. Privalumų turės ir vairuojantieji automobilius su „Start-Stop“ sistema. Tiesa, verta atsiminti, kad neišmintinga spausti iki galo greičio pedalą vos užsidegus žaliai šviesoforo šviesai, nes galite susidurti su kita kryptimi atvažiuojančiu automobiliu, kuriam prieš tai degė raudona. Ne kasdien taip nutinka, visgi vairuotojų budrumo sistemų dar niekas neįdiegė.

Paveikslėlis

Ateityje ši technologija padės pusiau autonominiams ir visiškai autonominiams automobiliams greičiau judėti eismo sraute. Be to, šviesoforai patys galėtų reaguoti į automobilių srautą. Kas žino, gal kada nors šviesoforai artėjant jūsų automobiliui reaguos į kryptis jūsų navigacijos sistemoje arba jums tiesiog anksčiau užsidegs žalia šviesa.Mazda MPV 2002 2.0l 16V (ex), Chrysler Grand Voyager 3,3l 2003m.(ex), Opel Zafira 2002m. 2.2l (ex), SEAT Alhambra 1999m. 1,9l 81KW (ex), VW Touran 2005 1.9l 77KW
BAR darbiniai žibintai | LED dienos žibintai |OSRAM lemputės | Autodalys Tecdoc
Vartotojo avataras
Robertas
Servisų Magnatas
Servisų Magnatas
 
Pranešimai: 3116
Užsiregistravo: 10 Lap 2008, 21:23
Miestas: Šiauliai
Automobilis: VW Touran 1,9TDI 77KW

Grįžti į Auto naujienos

Dabar prisijungę

Registruoti vartotojai: Bing [Bot]